• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 27. november 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: VIRVE NIINEMETS, TÕNU TSARENTS, HELENA LÕHMUS, HENDRIK RANKLA, LEIDA KILG, LEO LUKSEPP, HILJE PUUSEPP, ÕILME RIIMUS, TIIA SALU, ENDEL TAAL, ARDO LEMBERPUU, HELVE OJAARU, SILVI EHTLA, ANTI SÕLG, REELIKA KÜLM, EMMA-MERCEDES VALTER, SIGRID PLAKSO, JÜRGEN TABO, HENRI LEHTSAAR, KADI VIIGI, AILE PENT, HANNA ROOSIMAA.


VIRVE NIINEMETS’ale, TÕNU TSARENTS’ile, HELENA LÕHMUS’ele ja HENDRIK RANKLA’le soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja õnnistust uueks algavaks eluaastaks Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Koguduseliikemid, LEIDA KILG’i, LEO LUKSEPP’a, HILJE PUUSEPP’a, ÕILME RIIMUS’t ja TIIA SALU õnnitleb sünnipäeva puhul Tartu Pauluse kogudus ja soovib rohket Taevaisa õnnistust.


Koguduseliikmetele ENDEL TAAL’ile ja ARDO LEMBERPUU’le soovib palju õnne hällipäeval ja Jumala õnnistust kõigeks eelseisvaks Tartu Maarja kogudus.


Kallile HELVE OJAARU’le soovivad õnnistatud uut eluaastat Raili ja Mati-Arvo, piiblisalmiga: "Sest sina, Jehoova, oled mind rõõmsaks teinud oma tegudega, ma hõiskan sinu kätetööde pärast. Kui suured on sinu teod, Jehoova!" (Psalm 92:5-6).


Teid, HELVE OJAARU ja SILVI EHTLA õnnitleb hällipäeval ja soovib rahu ja rõõmu uuel algaval eluaastal ja palju Jumala õnnistust Tallinna Kalju Baptistikogudus.


ANTI SÕLG’e ja REELIKA KÜLM’a soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust Laine piiblisalmiga: “Jumala kartus on tarkuse algus ja Kõigepühama tundmine on mõistus, sest Jumala läbi sinu päevad saavad paljuks ja sinu eluaastad jätkuvad!”


Usuõele EMMA-MERCEDES VALTER’ile soovivad Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

Armsale SIGRID PLAKSO’le soovivad õnnistatud uut eluaastat Võru Elupuu kogudus ja pastor, piibliteksiga: „Aga kes ootavad Issandat, saavad uut rammu, need tõusevad tiibadega üles nagu kotkad: nad jooksevad ega tüdi, nad käivad ega väsi.“ (Jesaja 40:31).


Koguduseliiget, JÜRGEN TABO’t õnnitleb hällipäeval Rakvere Karmeli kogudus ja soovib head tervist, Jumala õnnistust ja lähedalolu.


Koguduse juhatuse liiget HENRI LEHTSAAR’t õnnitleb sünnipäeva puhul Tartu Kolgata kogudus ja soovib jätkuvat Taevaisa õnnistust ja kaitset.


KADI VIIGI! Pööra oma pilk Kristuse poole ja sa näed, kuidas Ta sulle vastu naeratab. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.

Head AILE PENT’i õnnitleb hällipäeval Nõmme Baptistikogudus ja soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva uuel eluaastal.


Armsat HANNA ROOSIMAA´d õnnitlevad sünnipäeva puhul Katarina, Elise, Emma ja Robert, piiblisalmiga: "Sest Ta annab oma inglitele käsu sind hoida kõigil su teedel." (Psalm 91:11).

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Reede, 27. november 2015


• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus laupäeviti kell 11.

• Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses Taizé palvus täna kell 19.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus laupäeviti kell 18.

• Tallinna Oleviste kirikus noorteõhtu täna kell 19.


• Tallinna Adventkoguduses tunnistus- ja palvekoosolek täna kell 19. Homme piiblitund kell 10, jumalateenistused kell 11.15 ja 18.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering laupäeviti kell 10. Eeloleval pühapäeval, 29. novembril annab segakoor Rõõmusõnum - Perekodu Käopesa hüvanguks -heategevuskontserdi „Siin me oleme“ kell 18.

• Tartu Kolgata koguduses toimub palve- ja ülistusõhtu homme kell 18.

• Tartu Pühade Aleksandrite koguduse õhtuteenistus laupäeviti kell 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus õhtupalvus Taizé lauludega täna kell 19.

• Haapsalu Toomkirikus advendikontsert homme kell 17.

• Viljandi Jaani kirikus advendikontsert homme kell 18.

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga „Meistrite Akadeemia“ kontsert toimub Viimsi Päevakeskuses täna kell 13.

• Ühendus Lapsed Eestis korraldab jõuluseminari Võru Elupuu koguduses homme kell 10 ja Tallinna Oleviste kirikus kell 10.30. Lähem informatsioon telefonil: 551 5985.

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login