• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

 
 Esmaspäev, 12. aprill 2021
 
 
·      Kaarli kirik avatud isiklikuks palveks täna kella 12.30-st – 13.30-ni
 
·       Tallinna Jaani kirik avatud homme kella 18-st – 18.30-ni.
 
·       Tallinna Metodistikoguduse piibli- ja palveosadus Zoom´is homme kell 18.30.
 
·       Tartu Peetri kirikus hommikupalvus homme kell 10.
 
·       Tartu Palvekliinik võtab vastu palvesoove telefonil: 510 82 70 või e-posti aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
 
 
 
Teisipäev, 13. aprill 2021
 
 
·       Kaarli kirik on avatud isiklikuks palveks täna kella 17-st-18-ni. Õhtupalvus koguduse YouTube´i kanalil kell 18.
 
·       Tallinna Jaani kirik on avatud palvetajatele kella 18-st-18.30-ni.
 
·       Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse Piibli- ja palveõhtu “Peetrus kaitseb end Jeruusalemmas. Antiohhia koguduse sünd" täna kell 18:30 veebi vahendusel.
 
·       Tallinna Metodistikoguduse piiblitund ja palveosadus Zoom´is täna kell 18.30.
 
·       Tartu Maarja koguduse veebipalvus Facebook`is homme kell 13. Oodatakse palvesoove.
 
  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

 
Esmaspäev, 12. aprill 2021
 
SILVI MEOS, MERIKE NIRK, VALVE LUUKA, EDA PÄÄRO, IMBI HERM, TOIVO KAASIK, AVE NAAB, MERLE TUUL, MERIKE SAAR, ELE RAHA, KAIRI KIPPAR, MAIE KIVISILD, ANNAR ALAS ja ELLE SEPP.
 
SILVI MEOS ja MERIKE NIRK -  Sünnipäeval õnnitlevad Teid Metodisti kiriku Tallinna kogudusepere ja pastorid.
 
VALVE LUUKA – Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne! Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus.”
 
EDA PÄÄRO – Rikkalikke õnnistusi uueks eluaastaks sõnadega 37-stPsalmist: “Olgu sul rõõm Issandast; siis Ta annab sulle, mida su süda kutsub!” ja IMBI HERM - Soovime Jumala õnnistusi sõnadega 92-st Psalmist: Kes Issanda kotta on istutatud, need lokkavad meie Jumala õuedes.” Õnnitleb Rakvere Metodistikoguduse pere.
 
Armas pastor TOIVO KAASIK ja AVE NAAB - Tänasel sünnipäeval tervitavad Teid Rakvere Adventkoguduse liikmed, soovides rõõmu, tervist ja Jumala kaitset uude eluaastasse!
 
MERLE TUUL“Otsige Jumalat, kui Ta on leitav, hüüdke Teda, kui Ta on ligidal!" Nende sõnadega Jesaja raamatu 55-st peatükist soovib palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi Laine.
 
ELE RAHA – Vastseliina kogudus õnnitleb Sind sünnipäeva puhul.
 
Armas MERIKE SAAR - Soovime Jumala imelist ligiolu ja Tema erakordset soosingut uuel eluaastal! Julgustagu ja rõõmustagu Sind Jumala sõna Psalmist 121: "Issand hoiab sind kõige kurja eest, Tema hoiab sinu hinge"!​ Õnnistavad usukaaslased Reeli, Elvi, Aime, Malle, Helda ja Elle.
 
AGO PÄRTELPOEG, IMBI HERM ja KATRIN UUSPÕLD - Sünnipäevaõnnitlused kallitele endistele ja tänastele kaastöölistele Pereraadio pere poolt.
 
Kallis õeke KAIRI KIPPAR - Taeva Isa õnnistusi su uuele aastaringile! ja kallis õeke MAIE KIVISILD - Palju Issanda õnnistusi juubelisünnipäeva puhul! - soovivad sõbrad Saue Kistlikust Vabakogudusest.
 
 MAIE KIVISILD ja ANNAR ALAS - „Ma tõstan oma silmad mägede poole, kust tuleb mulle abi? Abi tuleb mulle Issanda käest, kes on teinud taeva ja maa. Ei Ta lase su jalga vääratada, ei su hoidja tuku.
Vaata, ei tuku ega jää magama see, kes Iisraeli hoiab.” Sõnadega 121-st Psalmist, soovib rohkeid Jumala õnnistusi, Mähe Baptistikogudus.
 
 ELLE SEPP – Palju õnne, tervist, rahu, rõõmu ja Jumala õnnistusi igasse päeva soovivad Varvu, Elvi, Lehte.
 
 

Teisipäev, 13. aprill 2021
 
EDUARD MÄGI - Kõlagu Sulle tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, Tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva, soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
OLEV SIRGE – Palju tervist ja õnnistatud järgnevaid aastaid soovib Tartu Peetri kogudus.
 
EVI AASMAA -Uut vaimu meile, Issand, anna ja uuenda me südamed.
Meid valgusriiki armust kanna, meil näita õiget elu teed!
Su juures armu, rahu palju, kes oled päike, kilp ja kalju.
Õnnitlevad ja õnnistust soovivad Juuru Mihkli kogudus ja õpetaja.
 
Armas AADI KIKERPILL -Tänasel sünnipäeval tervitavad Sind Rakvere Adventkoguduse liikmed, soovides rõõmu, tervist ja Jumala kaitset uude eluaastasse!
 
TOOMAS JÜRGENS – Südamlikud õnnesoovid Tartu Salemi Baptistikoguduselt.
 
ADELE HUSSAN, KRISTOFER KOEMETS ja KASPAR VOLKOV - Jumal õnnistagu Teie uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. “Sest Tema annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel.” Sõnadega 91-st Psalmist õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
KÜLLI KUUSK – Endist kaastöölist õnnitleb tänulik Pereraadio pere.
 
KAISA RISTIKIVI – Õnnistatud uut eluaastat soovib Rakvere Karmeli kogudus.
 
EHA URM, ÜLLE REBANE, INDREK PALLON ja ANNELI PÜSS - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist, soovib Kambja kogudus.
 
LIISBET HÜDSI – Palju õnne ja rohket õnnistust sünnipäevalapsele soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.
   
 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login