• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Liitu raadioperega

Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Pildiraadio

Kuulutaja

Uus Eesti

ERR uudised

ERR raadiouudised

Viimase 168 tunni uudised podcast feedina

Parasjagu päevakorral

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 20. september 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: VAIKE KALDA, LIIDIA KOLOSSOVA, ERICH TEMMER, VALENTIN MATVEJEV, HELJU SONGISEPP, LEA SIIRAK, MALLE RÜÜTEL, MARE SEPP, ÜLLAR KIVILO, VAMBOLA PIIRMAA, PAAVO STEPANOV, GENNADI AARNA, ALEKSANDR KOKOREV, ANNE KOITVE, HELARI HELLENURM, INGRID MURS.


Koguduseliikmeid VAIKE KALDA’t, LIIDIA KOLOSSOVA’t ja ERICH TEMMER’it õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Jumala õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Kallis VALENTIN MATVEJEV!
Olgu sõnad lihtsad ja soojad,
Sulle tänase õnne toojad.
Südamel jõudu ja mõtetel lendu,
eluteel astudes hoogu ja indu!
Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust soovivad Laeva Vallavalitsus ja Laeva Pensionäride Selts.


Koguduseliiget, HELJU SONGISEPP’a õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja hoidmist Tartu Peetri kogudus.


Kallile usuõele LEA SIIRAK’ile soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja õnnistust uuel eluaastal Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Kallid MALLE RÜÜTEL ja MARE SEPP! Rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel! 70. juubelisünnipäeva puhul õnnitleb teid Kodukotus.


Koguduseliiget, ÜLLAR KIVILO’d õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju Jumala õnnistust ja juhtimist Tartu Maarja kogudus.


Head kaasrändurid taevateel VAMBOLA PIIRMAA ja PAAVO STEPANOV! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva! Hällipäeval õnnitleb Otepää Maarja kogudus.


Kallis kaasteeline GENNADI AARNA! Jumal on hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jätkuvat Taevaisa õnnistust, ligiolu ja juhtimist soovib Tartu Salemi kogudus.


Kallist ALEKSANDR KOKOREV’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju Jumala õnnistust ja Tema tahte täitumist Lasnamäe Vene kogudus.


Armas usuõde ANNE KOITVE! Taevaisa õnnistagu ja hoidku sind uue eluaasta kõikidel teedel! Sünnipäeva õnnesoovid Rakvere Karmeli koguduselt.


Koguduse veebikorraldajat HELARI HELLENURM’e ja kallist usuõde INGRID MURS’i õnnitleb hällipäeval ja soovib rõõmu südamesse, hingerahu ja suurt Jumala õnnistust Tartu Kolgata kogudus.

 

Pühapäev, 21. september 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: AINO AART, VAIKE UNT, KATERIINE MÄGEDI, JAANA DANIEL, AINO KOPPEL, ELVIIRA PAAP, JÜRI LAURSON, RUTT SÜVARI, TIIU AAMISSEPP, LEA VALD, RAIVO NIIN, SIRJE ZALETAJEV, VEERA KAZAK, SIIRI SISASK, VALVE RÄNI.


Armsad AINO AART ja VAIKE UNT! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.


Koguduseliiget KATERIINE MÄGEDI’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Jumala õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Armas JAANA DANIEL! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust algaval eluaastal soovib Kambja kogudus.


Kallis AINO KOPPEL! Jätkuvat Jumala ligiolu ja õnnistust eelolevateks aegadeks soovime piiblisalmiga Psalm 91:16: "Pika eaga ma täidan tema ja annan temale näha
oma päästet."
Suure juubeli puhul õnnitleb Oleviste koguduse naiskoor.

Kallis kaasteeline ELVIIRA PAAP! Jumal on hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jätkuvat Taevaisa õnnistust ja ligiolu soovib Tartu Salemi kogudus.


Koguduseliiget, JÜRI LAURSON’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Jumala õnnistust ja hoidmist Tartu Peetri kogudus.


Kallid kaasrändurid RUTT SÜVARI ja TIIU AAMISSEPP! Psalm 16:7 ütleb: „Ma tänan Jumalat, kes mulle on nõu andnud.“ Sünnipäeva puhul õnnitleb Eevi Tapalt.

Kallis LEA VALD! Jumala armu ja õnnistust algavaks eluaastaks soovivad Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.


Hea usuvend RAIVO NIIN! Psalm 31:24-25 kõlab: „Armastage Issandat, kõik tema vagad! Issand varjab ustavaid, aga ta tasub rohkesti kätte neile, kes ülbesti toimivad. Olge kindlad, ja saagu tugevaks südamed teil kõigil, kes ootate Issandat!” Olgu Jeesuse õnnistus sinuga! Õnne, tervist, rahu ja rõõmu Issandalt sooivad juubeli puhul Õie, Jaanika, Kaarel, Laine ja Jalmar.


Armsat SIRJE ZALETAJEV’it õnnitleb hällipäeval ja soovib Jumala tuntavat ligiolu ja õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


Kallist usuõde VEERA KAZAK’it õnnitleb tähtpäeval ja soovib rõõmu südamesse, hingerahu ja suurt Jumala õnnistust Tartu Kolgata kogudus.


Kallis SIIRI SISASK! Issanda imelist juhtimist ja taevalist rahu ning rõõmu südames helisema igal päeval uuel eluaastal soovib Raja Viira.


Armas VALVE RÄNI! Psalm 90:12 ütleb: „Õpeta meid meie päevi arvestama, et me saaksime targa südame.“ Sind õnnitlevad ja soovivad, et su päevad oleks täis päikest, palju tervist, jõudu ja Jumala õnnistusi - Eevi, Anti, Õilme, Rutt, Leida, Asalje ja Anne.

 

Esmaspäev, 22. september 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: VALDOR-ERICH KUIV, EHA TALVIK, LAINE PUKK, OLGA KÕOSTIK, EHA TALVIK, AIVAR MÄRTENSON, HELDUR SMIRNOV, VERONIKA KALJUZNAJA, LINDA TOPOLEV, BIRGIT WRIGHT, ANNELI KLAUSSON, PILVI JUUS, JANE MERITS, AIVAR MÄRTINSON, HELEN KASK, MARILI KASE.


Kallis VALDOR-ERICH KUIV!
Et täituksid alati kõik Sinu soovid,
et läheks Sul korda, mis iganes proovid,
et saatus peaks Sinu eest helgelt hoolt!

Need soovid on Sinule meie poolt. Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust soovivad Laeva Vallavalitsus ja Laeva Pensionäride Selts.


Kallid usuõed EHA TALVIK ja LAINE PUKK! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva algaval eluaastal soovib Otepää Maarja kogudus.


Koguduseliiget OLGA KÕOSTIK’u õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Jumala õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Armsad EHA TALVIK, AIVAR MÄRTENSON ja HELDUR SMIRNOV! Jesaja 45:2-3 ütleb: „Jumal käib su ees ja teeb teed tasaseks, Jumal purustab vaskuksed ja raiub katki raudriivid! Tema annab sulle varjatud varandusi ja peidupaikadest rikkusi, selleks et sa teaksid, et Jumal on sind kutsunud nimepidi!“ Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine Otepäält.


Armsat VERONIKA KALJUZNAJA’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju õitsemist Jeesuses! Las Jumala vägi ja armastus täidavad Su elu! Soovib Lasnamäe Vene kogudus.


Kallid LINDA TOPOLEV ja BIRGIT WRIGHT! Palju õnne sünnipäeva puhul ja külluslikult õnnistatud päevi uude eluaastasse, soovib Nõmme Baptistikogudus.


ANNELI KLAUSSON! „Olgu sul rõõm Issandas, siis ta annab sulle, mida su süda kutsub“ (Psalm 37). Hoia end Jumala armastuses, et sul oleks ikka jõudu ja vaimuvärskust teiste rõõme ja muresid kandes ja neile abi andes. Õnnistussoovidega, ema koos palvegrupiga.


Armas PILVI JUUS! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust algaval eluaastal soovib Kambja kogudus.


Kallis kaasteeline JANE MERITS! Jumal on hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jätkuvat Taevaisa õnnistust ja ligiolu soovib Tartu Salemi kogudus.


Hea kaasteeline AIVAR MÄRTINSON! Palju palju Taevaisa õnnistusi uueks algavaks eluaastaks soovivad Otepää Evangeelne Vabakogudus ja pastor.


Teid, HELEN KASK õnnitleb hällipäeval ja soovib külluslikku Jumala õnnistust ja hoidmist Kalju Baptistikogudus.


Kallis kaasrändur taevateel MARILI KASE! Su rõõmu olgu suur, et sa Lunastaja elab! Palju õnne hällipäevaks, Issanda õnnistust ja Tema tuntavat ligiolu algavasse eluaastasse soovib Mustvee Betaania kogudus.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 20. september 2014


• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.


• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Tallinna Olevisite kiriku 64. aastapäevale pühendatud jumalateenistus homme kell 10.


• Haapsalu Toomkirikus mälestuspalvus ja 1944.a. kodumaalt põgenemisel hukkunute mälestustahvli avamine täna kell 12.

• Haapsalu Jaani kirikus Laste kirikuöö homme algusega kell 16.30.


• Tartu Salemi kiriku käärkambris eestpalvering täna kell 10.


• Tartu adventkirikus hingemispäevakool ja lastetunnid täna kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15 ja piibliuurimine kell 17.

• Kõrgem Usuteaduslik Seminar kutsub juubelikonverentsile: "Inimesed ja lood: Eesti baptism 130" täna Tartus, Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris (Annemõisa 8). Ettekanded keskenduvad Eesti EKB Koguduste Liidu ajaloole ja inimestele, keda Jumal selles on kasutanud. Kõnelevad Toivo Pilli, Aldur Vunk, Üllas Linder, Herman Mäemets, Joosep Tammo, Peeter Roosimaa ja Ermo Jürma. Üritus on tasuta ja täpsemat infot koos ajakavaga leiab seminari kodulehelt: kus.tartu.ee .

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga kontsert “Hingemuusika” Otepää Maarja kirikus täna kell 18. Kavas: Bach, Händel, Widor jt. Esinevad Andreas Lend (tšello) ja Tiia tenno (orel).

• Tallinna Prohvet Joeli Kogudus korraldab apostelliku äratusteenistuse homme kell 16 Metodisti Kiriku ruumides, aadressil Narva mnt 51. Teenib Johanna Tunturipuro Soomest.

• Tallinna Oleviste kirikus, Lai tn 50, algab tasuta ristiusu põhitõdesid tutvustav kolmekuuline Alfa kursus homme kell 14 ja noortele mõeldud Alfa kursus esmaspäeval, 22. septembril kell 18.30.

 

Pühapäev, 21. september 2014


• Tallinna Kaarli ja Jaani kirikus jumalateenistus kell 10.


• Tallinna Toomkirikus missa täna kell 11.


• Tallinna Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11, lastele pühapäevakool koguduse majas. Ingliskeelne jumalateenistus kell 13.


• Tallinna Peeteli kirikus teenistus kell 11.


• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30.


• Tallinna Oleviste kiriku aastapäeva jumalateenistus täna kell 10.


• Tallinna Kalju Baptistikirikus jumalateenistus täna kell 10.


• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduse, Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus täna 10.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus täna kell 15.


• Tallinna Uue Elu Koguduse jumalateenistus algab kell 17, aadressil Ravi tn 27.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Tallinna Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus täna kell 11, aadressil Merivälja tee 3.


• Päästearmee Kopli korpuses palvekoosolek kell 10, jumalateenistus kell 11.


• Tallinna Prohvet Joeli Kogudus korraldab apostelliku äratusteenistuse täna kell 16, aadressil Narva mnt 51.


• EELK Saku kirikus jumalateenistus täna kell 15.


• Saku Nelipühi kirikus, aadressil Nurme tn 3a, jumalateenistus kell 11.


• Laagri Kristliku koguduse teenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Saue Kristlikus Vabakirikus jumalateenistus kell 13.


• Anna kiriku koguduse majas pühapäevakool lastele kell 15.30.


• Ambla Maarja kirikus jumalateenistus täna kell 12.


• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus täna kell 11.


• Haapsalu Jaani kirikus laste kirikuöö algab täna kell 16.30


• Rakvere Kolmainu koguduse jumalateenistus täna kell 11. Pühapäevakool alustab kell 13.


• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus kell 11. Lastele pühapäevakool Kalevi hallis kell 11.30 ja jumalateenistus Kundas, Mäe tn 11 kell 14.


• Rakvere Metodisti koguduse jumalateenistus kell 10.


• Tartu Pauluse kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12.


• Tartu Peetri kirikus jumalateenistus kell 10.


• Tartu Jaani kirikus teenistus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus, Pepleri 1, jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja ingliskeelne missa kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11, venekeelne jumalateenistus kell 13 ja ingliskeelne koosolek kell 16.


• Tartu Kolgata koguduses jumalateenistus algab kell 11, venekeelne teenistus kell 13, aadressil Veski 40.


• Tartu Annelinna ja Püha Luuka koguduste teenistused algavad kell 11.


• Tartu Risttee koguduses jumalateenistused kell 11 ja kell 18.


• Päästearmee Tartu korpuses palvekoosolek kell 10, ülistuskoosolek kell 11, pühapäevakool kell 13.


• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus täna kell 11.

 

Esmaspäev, 22. september 2014


• Tallinna Jaani kirikus Tooma palvus homme 17.30.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus muusikatund täna kell 18.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.


• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses piibli- ja palveõhtu homme kell 18.30.

• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.


• Lasnamäe Vene koguduses palvekoosolek täna kell 19, aadressil Toompea 3.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund homme kell 18.


• Rakvere Karmeli kirikus palveõhtu täna kell 19.


• Tartu Jaani kirikus muusikaveerandtund homme kell 12.15.


• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.


• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring homme kell 15.


• Tartu Salemi kirikus teistmoodi teisipäev homme kell 18.


• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.


• Sankt Peterburi Metropolitkonna Naiskoori vaba sissepääsuga vaimuliku muusika kontsert toimub Tallinna Püha Vaimu kirikus reedel, 26. septembril kell 18.

• Kahe gospelkoori –Rootsi ja Läti – kontsert “Unite in gospel for peace and understanding” (Ühinege evangeeliumis rahuks ja mõistmiseks) toimub Tallinna Metodisti kirikus, Narva mnt 51 laupäeval, 27. septembril kell 18.

• Alates 30. septembrist toimub kristluse põhitõdesid tutvustav Alfa kursus Tartu Kolgata koguduses, Veski 40. Alfa kursusel räägitakse sellest, mida Piibel õpetab ning mida kristlased usuvad. Kursus on tasuta ja kestab 11 nädalat teisipäeviti kell 18.30 kuni 20.45. Oodatud on iga huviline sõltumata vanusest või usulisest taustast. Lisainfo: www.kolgata.ee .

 
Kuula reaalajas
Saated järelkuulamiseks
Login