• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Teekäija

Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 22. juuni 2017

 
Tänased sünnipäevalapsed on: ASTA ESTER, NEEME SIRGE, MARIA MIHHAILOVA, EERO LAINE, REET VEBER, AIME-HEIDI JAHNSON, ELLI KALA, MALL ARMULIK, LUULE MÄGI, IMBI KIVI, AARE LUTS, ENN PAJULA, MARE PUU, LAURI PIHLAK, MADIS KÜTT, AVELI REINSER ja CHRYSTELLA-DESIRE KOHJUS.
 
ASTA ESTER, Teid õnnitleb sünnipäeval Tartu Peetri kogudus ja soovib tervist ja Taevaisa toetavat kätt igasse päeva!
 
NEEME SIRGE ja MARIA MIHHAILOVA! „Mina olen iga päev sinu juures ajastu lõpuni,“ tõotab Jeesus Matteuse evangeeliumi 28s peatükis salmis 20. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
EERO LAINE Soomes! „Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!“ on kirjas Joosua raamatu 1se peatüki 8ndas salmis. Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
REET VEBER! Õnne ja õnnistust, rahu ja rõõmu Issandas soovib järgnevaks eluaastaks Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
AIME-HEIDI JAHNSON, ELLI KALA, MALL ARMULIK ja REET VEBER! Õnne ja õnnistussoovid uuleks eluaastaks Tartu Pauluse koguduselt.
 
Armsad juubilarid LUULE MÄGI, REET VEBER, IMBI KIVI ja AARE LUTS! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
ENN PAJULA! Olgu Sinu elutee jätkuvalt sillutatud taevaste õnnistustega ! Õnnitleb Tallinna Kalju Baptisti kogudus.
 
Hea usukaaslane MARE PUU ! Jeesus ütleb Johaneese evangeeliumi 15ndas peatükis 9ndas salmis: "Nõnda nagu Isa on armastanud mind, olen minagi armastanud teid. Jääge minu armastusse!" Jumal õnnistagu sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning armastust igal päeval – soovib Saku Toomase koguduse pere.
 
LAURI PIHLAK! Hällipäeval õnnitleb ning Jumala armu ja rahu südamesse soovib Tallinna Allika kogudus.
 
MADIS KÜTT´i, AVELI REINSER´it ja CHRYSTELLA-DESIRE KOHJUS´t tervitab Haapsalu Püha Johannese kogudus ja soovib rohket Taevaisa rohket õnnistust igasse päeva!
 
Reede, 23. juuni 2017
 
Tänased sünnipäevalapsed on: LIIA MÄGI, AINO MUSTIMETS, AASA BANDER, JAAN KELVISTE, TIIT TARVE, HELI PEET, EHA KÄÄRIK, TERJE LOPETIENE, REET HUSSAR, ANDRUS REEST, VIIVI AALEP, HEIKI PALM, MAARJA ANTON, MAREK ARUJÕE ja KAIT PUUSEPP.
 
LIIA MÄGI´t õnnitleb tähtpäeval ja soovib rikkalikult õnnistatud uut eluaastat koos Jumalaga Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
AINO MUSTIMETS! Õnne- ja õnnistussoovid Tartu Pauluse koguduselt.
 
Teid, AASA BANDER ja JAAN KELVISTE tervitab Haapsalu Püha Johannese kogudus ja soovib rohket Taevaisa rohket õnnistust igasse päeva!
 
Eesti Kristlikud Raudteelased õnnitlevad oma esimeest TIIT TARVE’t 74. sünnipäeva puhul ja soovivad head tervist, rõõmsat meelt ja jumala rahu südamesse. Looda Jeesuse peale uuel aastal ka, kõigest ta sind läbi aitab armuga. Sinu õed ja vennad Kristlikust Raudteeühingust.
 
Teile, HELI PEET soovib Jumala tuntavat ligiolu igasse järgnevasse päeva Nõmme Baptistikogudus
 
Armas EHA KÄÄRIK! Jumal õnnistagu Sinu uut eluaastat Pühakirja sõnadega 1st Pauluse kirjast Korintlastele 13st peatükist 13st salmist: „Ent nüüd jääb usk, lootus, armastus, need kolm, aga suurim neist on armastus.“ Õnnitlevad EMK Võru Elupuu kogudus ja pastor.
 
TERJE LOPETIENE! Rõõmurikast sünnipäeva ja õnnistatud Jumalaga kooskäimist soovib Rakvere Karmeli kogudus.
 
Armas usuõde REET HUSSAR, ANDRUS REEST ja VIIVI AALEP! „Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!“ ütleb Joosua raamatu 1se peatüki 8s salm. Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Teile Laine.
 
Koguduse muusik HEIKI PALM! Õnne ja õnnistust, rahu ja rõõmu Issandas soovib järgnevaks eluaastaks Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
MAARJA ANTON, MAREK ARUJÕE ja KAIT PUUSEPP! „Mina olen iga päev sinu juures ajastu lõpuni,“ tõotab Jeesus Matteuse evangeeliumi 28ndas peatükis 20s salmis. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
 
Laupäev, 24. juuni 2017
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ERNA PÄRTIN, JUTA RULLI, LIIVI ROSENVALD, RIINA TIKENBERG, MARIA KUUSEMETS, KERTTU LAVONEN, ALLAN KALAMEES, SIRJE AADER, TOIVO MUSTONEN, MARGUS TINNI, MEEME JÄRVI, JANE KIPPASTO ja ERLE IHER.
 
ERNA PÄRTIN! Kaunist tähtpäeva ning tervist, rahu ja rõõmu Jumalalt soovib uueks eluaastaks Tartu Peetri kogudus.
 
Teile, JUTA RULLI soovib õnne ja õnnistust Tartu Pauluse kogudus.
 
Koguduse palvemeeskonna juhataja LIIVI ROSENVALD! Õnne ja õnnistust, rahu ja rõõmu Issandas soovib järgnevaks eluaastaks Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
RIINA TIKENBERG´ile soovivad Teile taevalist tarkust, juhtimist ja õnnistust Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
MARIA KUUSEMETS´ale soovib Jumala tuntavat ligiolu igasse järgnevasse päeva Nõmme Baptistikogudus.
 
KERTTU LAVONEN´ile soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Tallinna Kalju kogudus
 
ALLAN KALAMEES´t õnnitleb hällipäeval Haapsalu Püha Johannese kogudus. Hoidku Jumal Sind oma peopesa kumeruse sees...
 
Armas usuõde SIRJE AADER! „Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!“ ütleb Joosua raamatu 1se peatüki 8s salm. Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
Teid, TOIVO MUSTONEN õnnitlevad hällipäeval ja soovivad palju õnne ja Jumala õnnistust Randvere Püha Peetri kogudus ja õpetaja.

MARGUS TINNI! „Mina olen iga päev sinu juures ajastu lõpuni,“ tõotab Jeesus Matteuse evangeeliumi 28nda peatüki 20ndas salmis. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
MEEME JÄRVI´t tervitab tähtpäeval ja soovib jätkuvat Taevaisa armu, hoidmist ja ligiolu igasse päeva Rakvere Karmeli kogudus.
 
JANE KIPPASTO! Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku ja juhtigu Sind uuel aastaringil. Õnnitleb Tartu Maarja kogudus.
 
ERLE IHER! Kinnitagu Sind Psalmi 25 salmi 5 sõnad: „Juhi mind oma tõeteel ja õpeta mind; sest Sina oled mu pääste Jumal, sind ma ootan kogu päeva!“ Õnne ja rõõmu ning Jumala juhtimist uude eluaastasse soovib Pereraadio pere.
 
 
Pühapäev, 25. juuni 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: AINO PÕLTSAM, AINO SAAR, TARMO ERIK, LIISI ROHTSALU, EVELIN TIITER, KARL MARKUS MÄEKIVI, JAANUS ROOSILEHT, HELGI KÕIV, MARGUS PETERSON, KRISTIINA HENNOK, SVEN SAAGIM, MARIA STRAUSS, MIRJAM BEHRENDT ja ADELE LAURING.
 
AINO PÕLTSAM! „Mina olen iga päev sinu juures ajastu lõpuni,“ tõotab Jeesus Matteuse evangeeluimi 28nda peatüki 20ndas salmis. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
AINO SAAR ja TARMO ERIK! Õnne ja õnnistust tähtpäevaks ja uueks algavaks eluaastaks soovib Teile Tartu Pauluse kogudus.
 
Armas LIISI ROHTSALU! “Sina annad mulle teada elu teeraja; rõõmu on rohkesti su palge ees, meeldivaid asju on su paremas käes alatiseks,” ütleb Psalm 16 salm 11. Jumala õnnistusi ja juhtimist uuel eluaastal soovib Rakvere Adventkoguduse pere.
 
Teid, EVELIN TIITER tervitab tähtpäeval ja soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus
 
KARL MARKUS MÄEKIVI ja JAANUS ROOSILEHT! Jumala armu ja rahu südamesse soovib EMK Tartu Püha Luuka kogudus. Olge hoitud!
 
HELGI KÕIV ja armas poeg MARGUS PETERSON!Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!“ ütleb Joosua raamatu 1se peatüki 8s salm. Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
Kallis HELGI KÕIV! Oled ustav Jumala jooksutüdruk. Kinnitagu Sind Piiblisalm: „Sest mina annan Teile suu ja tarkuse, mille vastu ei saa panna ega rääkida ükski Teie vastaseist. Oma püsivusega kannatustes Te päästate oma hinge.“ Õnnitlevad õed ja vennad Sinu palvegrupist.
 
KRISTIINA HENNOK! Õnne ja Jumalast juhitud uut eluaastat soovib Pereraadio pere.
 
SVEN SAAGIM! Nõmme Baptistikogudus soovib Jumala tuntavat ligiolu igasse järgnevasse päeva.
 
MARIA STRAUSS´i, MIRJAM BEHRENDT´i ja ADELE LAURING´it õnnitleb hällipäeval Haapsalu Püha Johannese kogudus. Hoidku Jumal Teid oma peopesa kumeruse sees.
 
 
Esmaspäev, 26. juuni 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: HELGI MIKKEL, KRISTI DAUM, HELEN VALK, ELE PAJU, JANA TAMM, KRISTJAN HERTZMANN, ENE KUIV, RANDAR DANIEL, ANU JAAL, ELIISE ILVES ja SANDRA PALK.
 
Koguduseliiget HELGI MIKKEL´it õnnitleb hällipäeval ja soovib rohket Jumala õnnistust alanud aastasse Tartu Pauluse kogudus.
 
KRISTI DAUM´i õnnitleb tähtpäeval ja soovib rikkalikult õnnistatud uut eluaastat koos Jumalaga Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
HELEN VALK! Jumal õnnistagu sinu sünnipäeva, hoidku sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
Väga kallis usutee juht ELE PAJU! Jäägu ikka Sul sära silmi ja tugevaks Su töökad käed. Ärgu tulgu Su palgesse pilvi, kui vahel raske on päev. Psalm 68 salm 4 ütleb: „Kuid õiged rõõmutsevad ja hõiskavad Jumala palge ees ning ilutsevad rõõmu pärast.“ Jumala õnnistused saatku Sind kõikjal uue eluaasta sees. Õnnitlevad Räpina Metodisti koguduse õed ja vennad.
 
Armsas ELE PAJU ! Jumal õnnistagu sinu uut eluaastat Pühakirja sõnadega: „Ent nüüd jääb usk, lootus, armastus, need kolm, aga suurim neist on armastus.“ (1Kr 13,13). Õnnitlevad EMK Võru Elupuu kogudus ja pastor.

JANA TAMM! Jumala armu ja rahu südamesse soovib EMK Tartu Püha Luuka kogudus. Ole hoitud!
 
KRISTJAN HERTZMANN´i õnnitleb hällipäeval Haapsalu Püha Johannese kogudus. Hoidku Jumal Sind oma peopesa kumeruse sees...
 
Armas usuõde ENE KUIV ja väike RANDAR DANIEL! „Ärgu lahkugu see käsuõpetuse raamat sinu suust, vaid mõtle sellele päeval ja öösel, et sa peaksid hoolsasti kõike, mis sinna on kirjutatud, sest siis õnnestub su teekond ja siis on sul kordaminek!“ ütleb Joosua raamatu 1se peatüki 8s salm. Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
ANU JAAL, ELIISE ILVES ja SANDRA PALK! „Mina olen iga päev sinu juures ajastu lõpuni,“ tõotab Jeesus Matteuse evangeeliumi 28nda peatüki 20s salmis. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.
 
 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Neljapäev, 22. juuni 2017

Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse kogudustes:

• Tallinna Jaani kirikus täna armulauaga palvus kell 12. Homme, reedel Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis Sutlepa kabeli taaspühitsemise 28. aastapäeva jumalateenistus kell 15.

• Peeter-Pauli kirikus missa täna kell 18. Homme missad kell 8 ja kell 18.


• Oleviste kirikus palvetund täna kell 18.30. Homme koguduse jaanituli Hirvlis algusega kell 18.

• Tallinna metodisti kirikus täna palve- ja piiblihommik kell 11. Homme koguduse jaantituli algusega kell 18.

• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus täna kell 18.


Nüüd teateid Tartu kogudustest ning mujalt Eestist:

• Tartu Pauluse kirikus täna palvus Taize lauludega kell 17.30.

• Tartu Maarja koguduse majas palvus täna kell 13.15 ja piibliring kell 17.30. Homme, reedel AA- grupi kogunemine kell 18.

• Tartu Salemi koguduse õhtupalvus täna kell 18.

• Tartu Kolgata Baptistikoguduse eestpalvetuba avatud täna kella 17.30st – 19ni. Palvesoove saab saata aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek toimub homme, reedel kell 19.

• Haapsalu Jaani kirikus ansambel Hortus Musicuse piletitega kontsert täna kell 20.
• Jahtklubi „Merikotkas“ suvelaager toimub 2.-16. juulini Võrtsjärve ääres Tarvastu poldri sadamas. Elatakse telkides, võimalus õppida purjetama. Laagrielu juurde kuuluvad palvused, vestlused, viktoriin Uue Testamendi teadmistes. Laagri maksumus on 12 eurot päev. Info: telefonil 510 5021 või veebilehel: www.merikotkas.ee .
 
Reede, 23. juuni 2017
 
Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse kogudustes:

• Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis toimub täna Sutlepa kabeli taaspühitsemise 28nda aastapäeva jumalateenistus kell 15.

• Tallinna Kaarli kirikus missa homme, laupäeval kell 11.

• Tallinna Peeteli koguduse venekeelne jumalateenistus homme kell 11.

• Peeter-Pauli kirikus missa täna kell 18. Homme missad kell 8 ja kell 18.

• Püha Katariina kloostri kabelis missa täna kell 12.

• Oleviste koguduse jaanituli Hirvlis täna algusega kell 18. Homme, laupäeval kontsert „Armastav süda“ kell 17.

• Tallinna Metodisti koguduse jaanituli täna kell 18.

• Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek täna Tõdval vabas õhus kell 19. Homme hingamispäevakool kell 10, jumalateenistused kell 11.15 ja kell 18.


Nüüd teateid Tartu kogudustest ning mujalt Eestist:

• Tartu Maarja koguduse majas täna AA- grupi kogunemine kell 18.

• Tartu Pühade Aleksandrite kirikus liturgia homme, laupäeval kell 9, õhtuteenistus algab kell 18.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalvering homme kell 10.


• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek toimub täna kell 19. Homme hingamispäevakool kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15 ja Taanieli raamatu uurimine kell 17.

• Rakvere Kolmainu kirikus Võidupüha jumalateenistus täna kell 10. Homme orelipooltund kell 12, musitseerib Svetlana Kekiševa. Õhtupalvus algab kell 18.

• Rakvere Karmeli koguduses Vabaduse kohvik täna kell 15.

• Haapsalu Jaani koguduse surnuaiapüha jumalateenistus Vanal kalmistul homme, laupäeval kell 16 ja teenistus Metsakalmistul kell 17.

• Jahtklubi „Merikotkas“ suvelaager toimub 2.-16. juulini Võrtsjärve ääres Tarvastu poldri sadamas. Elatakse telkides, võimalus õppida purjetama. Laagrielu juurde kuuluvad palvused, vestlused, viktoriin Uue Testamendi teadmistes. Laagri maksumus on 12 eurot päev. Info: telefonil 510 5021 või veebilehel: www.merikotkas.ee .
 
 
Laupäev, 24. juuni 2017

Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse kogudustes:

• Tallinna Kaarli kirikusmissa täna kell 11.

• Tallinna Peeteli koguduse venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Peeter-Pauli kirikus missa täna kell 18.

• Oleviste kirikus täna kontsert „Armastav süda“ täna kell 17. Üles astub Milana Suljajeva Ukrainast.

• Tallinna Adventkoguduse hingamispäevakool täna kell 10, jumalateenistused algavad kell 11.15 ja kell 18.

Nüüd teateid Tartu kogudustest ning mujalt Eestist:

• Tartu Pühade Aleksandrite kirikus õhtuteenistus täna kell 18.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalvering täna kell 10.

• Tartu Adventkoguduse hingamispäeva kool täna kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15 ja Taanieli raamatu uurimine kell 17.

• Rakvere Kolmainu kirikus orelipooltund kell 12, musitseerib Svetlana Kekiševa. Õhtupalvus algab kell 18.

• Haapsalu Jaani koguduse surnuaiapüha jumalateenistus Vanal kalmistul täna kell 16 ja teenistus Metsakalmistul kell 17.

• Jahtklubi „Merikotkas“ suvelaager toimub 2.-16. juulini Võrtsjärve ääres Tarvastu poldri sadamas. Elatakse telkides, võimalus õppida purjetama. Laagrielu juurde kuuluvad palvused, vestlused, viktoriin Uue Testamendi teadmistes. Laagri maksumus on 12 eurot päev. Info: telefonil 510 5021 või veebilehel: www.merikotkas.ee .
 
 
Pühapäev, 25. juuni 2017

Kõigepealt tänaseid KIRIKUTEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• TallinnaJaani kirikus jumalateenistus kell 10. Surnuaiapüha jumalateenistused Tallinna Pirita kalmistul kell 13 ja Pärnamäe kalmistul kell 15.

• Kaarli kiriku leeripüha jumalateenistus kell 10.

• Nõmme Lunastaja kirikus teenistus kell 10.30.

• Toomkirikus ja Peeteli kirikus teenistused algusega kell 11.

• Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11, inglisekeelne teenistus kell 13.

• Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse teenistus kell 15.

• Lasnamäe Püha Markuse osakoguduse ja Eesti Evangeelse Vennastekoguduse jumalateenistused algavad kell 17.

• Katoliku kiriku Peeter–Pauli koguduses missa poola keeles kell 10, eesti keeles kell 11.30 ja vene keeles kell 18.

• Pühade Siimeoni ja Hanna kirikus liturgia kell 10.

• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus kell 10, inglisekeelne osadusõhtu algab kell 17.

• Oleviste kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12.

• Kalju Baptistikoguduse teenistus kell 10.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse, Allika, - Nõmme ja - Mähe Baptistikoguduste jumalateenistused algavad kell 11.

• Laagri Kristliku Koguduse teenistus toimub kell 12.

• Eelimi Nelipühakoguduse ja Vineyard’i koguduse teenistused kell 11.

• Valguse Tee koguduse ja Elava Vee koguduse jumalateenistused algavad kell 11.

• Viimsi Vabakoguduse ja Uue Elu koguduse teenistused kell 17.

• Missio Koguduse teenistus kell 11.

• Saku Toomase koguduse teenistus algab kell 10.

• Saku Nelipühi kirikus teenistus kell 11.

• Saue Kristliku Vabakoguduse jumalateenistus kell 13.

• Elisha Treeningkeskuse korraldatav jumalateenistus algab kell 11.

• MTÜ Maailma Valgus inglisekeelne jumalateenistus kell 9.45, teenistus vene ja eesti keeles algab kell 11.

• Open Bible Baptistikoguduse eesti- ja ingliskeelne teenistus Peetri alevikus kell 11.

• Hea Sõnumi koguduse jumalateenistus Tallinnas, Lasnamäe Lindakivi Kultuurikeskuses algab kell 15.

• Hosianna koguduse teenistus algab kell 16.

• Randvere Püha Peetri koguduse jumalateenistus algab kell 14.30.

KIRIKUTEATEID Tartust ja mujalt:

• Pauluse kirikus jumalateenistus kell 10, Jaani kirikus teenistus kell 11.

• Peetri kirikus surnuaiapüha armulauateenistus kell 10 ja surnuaiapüha Vana-Peetri kalmistul algusega kell 12.

• Maarja koguduse teenistus algab kell 12.

• Katoliku kirikus poola- ja venekeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja inglise keeles kell 19.30.

• Pühade Aleksandrite kirikus liturgia kell 10.

• Salemi kirikus jumalateenistus kell 11.

• Kolgata Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.

• Annelinna ja Risttee koguduse jumalateenistused algavad kell 11.

• Tartu Püha Luuka koguduse teenistus kell 11.

• Päästearmee Tartu koguduse ja Maranata koguduse jumalateenistused kell 11.

• Rakvere Kolmainu kiriku surnuaiapüha jumalateenistus Tõrma kalmistul algusega kell 11.

• Rakvere Karmeli koguduse jumalateenistus Kundas algusega kell 14 ja Rakveres kell 17.

• Rakvere Metodisti koguduse teenistus kell 10.

• Kadrina Katariina kirikus ja Haapsalu Püha Johannese kirikus teenistused kell 11.

• EELK Nõva Püha Olevi kirikus kaetud armulaud kell 11.30, surnuaiapüha jumalateenistus algab kell 12.

• Mustvee Betaania koguduse, Selise Baptistikoguduse, Otepää Evangeelse Vabakoguduse „Palverändur“ ja EKNK Hulja koguduse jumalateenistused algavad kell 11.
 
 
Esmaspäev, 26. juuni 2017

Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse kogudustes:

• Tallinna Kaarli kirikus missa täna kell 13. Homme, teisipäeval muusikaõhtu kell 17.30.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus muusikatund täna kell 18.

• Lasnamäe Püha Markuse osakoguduse osadusõhtu toimub homme, teisipäeval kell 18.

• Eesti Evangeelses Vennastekoguduse palvemajas, Endla tänav 68, laulu- ja palvetund homme kell 18.

• Peeter-Pauli kirikus missa täna kell 18. Homme missad kell 8 ja kell 18.

• Püha Katariina kloostri kabelis missa täna kell 12.

• Tallinna Metodisti koguduse piiblitund ja palveosadus homme, teisipäeval kell 18.30.

• Mähe Baptistikoguduse piibli- ja palvetund täna kell 18.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse palveõhtu homme kell 18.30.

Nüüd teateid Tartu kogudustest ning mujalt Eestist:

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus homme, teisipäeval kell 10, naisring koguneb kell 10.15.

• Tartu Maarja koguduse majas AA-grupi kogunemine homme kell 19.

• Tartu Adventkoguduse palve- ja piibliring toimub homme kell 15.

• Päästearmee Tartu koguduse naiteklubi homme kell 14.

• Rakvere Karmeli koguduse palvekoosolek täna kell 19.

• Jahtklubi „Merikotkas“ suvelaager toimub 2.-16. juulini Võrtsjärve ääres Tarvastu poldri sadamas. Elatakse telkides, võimalus õppida purjetama. Laagrielu juurde kuuluvad palvused, vestlused, viktoriin Uue Testamendi teadmistes. Laagri maksumus on 12 eurot päev. Info: telefonil 510 5021 või veebilehel: www.merikotkas.ee .
 
 
Kuula raadiot
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

TuneIn keskkonnas:

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login