• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

TÄNUPÕHJUS!

TTJA andis välja uued raadioteenuse osutamise tegevusload

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) andis konkursi korras välja 28 uut raadioteenuse osutamise tegevusluba, mis hakkavad kehtima tänavu novembris. Kõigi praegu tegutsevate raadioteenuste tegevuslubade kehtivus lõppeb 16. novembril 2019, seejärel hakkavad kehtima 5-aastaseks perioodiks väljastatud uued load.

Tegevuslubade liikide lõikes anti konkursil välja 14 üleriigilise raadioteenuse, 13 regionaalse raadioteenuse ja üks rahvusvahelise raadioteenuse osutamise tegevusluba.

Konkursil väljaantud 28-le tegevusloale esitati TTJA-le kokku 34 taotlust. 23 tegevusloa puhul esitati ühele tegevusloale üks taotlus. Neil juhtudel anti uued load välja lähtuvalt taotluste nõuetekohasusest.

Konkurents oli viiele tegevusloale, millele esitati kokku 11 taotlust, mida hindas TTJA juurde loodud nõuandev komisjon. Valikmenetluse käigus hindas komisjon taotluste vastavust kultuuriministri kehtestatud kõrvaltingimustele, s.h. kavandatud raadioprogrammi vastavust peamisele sihtrühmale. Komisjoni hinnangu põhjal tehti ettepanekud TTJA peadirektorile anda välja tegevusload konkursil parima pakkumise teinud taotlejale ja keelduda lubade väljastamisest neile, kes ei osutunud valikmenetluses parimaiks pakkujaiks.

TTJA peadirektor Kaur Kajak märkis konkursi kokkuvõtteks, et raadiokuulajad võivad tunda heameelt, sest suurem osa tänaseid raadioprogramme saavad võimaluse jätkata ka uute tegevuslubade alusel, kuid on ka mõned uued tulijad, kes teevad Eesti raadiomaastikku mitmekesisemaks. Samuti paranevad mitme raadioprogrammi levialad ja nii jõuavad raadioprogrammid ka uute kuulajateni.

Paljudele kuulajaile ammu tuttavad raadioprogrammid saavad jätkata, nagu Kuku Raadio, Sky Plus, Star FM, Raadio Elmar, Raadio MyHits, Retro FM, Tre Raadio, Äripäeva Raadio, Pereraadio, SKY Raadio, Raadio Kadi, Ring FM, Narodnoje Radio, Nõmme Raadio, Rock FM, Power Hit Radio, Raadio 7, Russkoje Raadio, Jumor FM, DFM, Radio Volna, Semeinoje Radio, Radio ELI, NRJ, Ruut FM ja Kaguraadio (praeguse nimega Raadio Marta).

Uute tegevuslubade alusel jõuab peatselt eetrisse uus eestikeelne meelelahutuslik raadioprogramm Relax FM, püsivalt hakkab tegutsema soome- ja inglisekeelseid saateid pakkuv programm SSS-Radio.

ERR Uudised

08. september - Jumalaema sündimine

Ja siis seisis tema ees Issanda ingel ja ütles: Anna, Anna, Issand on sinu palveid kuulda võtnud, sa jääd lapseootele ja tood lapse ilmale, ja sinu järglasest saab rääkima kogu maailm. Ja Anna ütles: Minu Issand on Elav Jumal!
Kui ma toon ilmale meessoost või naissoost lapse annan ma selle kingiks Issandale, ja ta saab Issandat teenima kogu oma eluaja. Ja tulid kaks käskjalga ja ütlesid talle: sinu mees Joakim tuleb oma karjaga: sest Ingel ilmus talle ja teatas: Joakim, Joakim, Issand on sinu palveid kuulda võtnud. Mine siit liikvele, sest sinu naine Anna on viljastunud.
Ja Joakim läks ja käskis oma karjuseid, öeldes: tooge siia kümme puhast veatut talle, nad saavad olema minu Issandale, ja tooge mulle kaksteist noort vasikat, ja saavad need olema preestritele ja vanematele, ja sada kitsetalle kogu rahvale. Ja tuli Joakim oma karjaga ja Anna, seistes väravate ees, nägi teda tulemas ja joostes embas Joakimit ja ütles: Tean nüüd, et Issand on mind õnnistanud: olles viljatu san ma vilja kandma! Ja sellest päevast leidis Joakim rahu omas majas.
Ja hommikul viis ta oma annid, öeldes: Kui Issand on mulle armu heitnud, siis kuldne preestri ohvriplaat näitab mulle seda. Ja tõi Joakim oma ohvriannid, ja vaatas ainiti kuldplaadile, liginedes Jumala ohvrialtarile, ja ta ei näinud endas pattu olevat. Ja Joakim ütles: nüüd ma tean, et Issand on mulle halastanud ja on mulle patud andeks andnud, ja ta väljus templist, õigeks mõistetuna ja läks oma kotta. Möödusid seatud kuud ja Anna tõi üheksandal kuul ilmale lapse. Ta küsis ämmaemandalt: Kelle ma sünnitasin? See vastas: Tütre. Ja Anna ütles: Minu vaim ülendati sel päeval ja anti tütar. Päevade möödudes Anna kosus ja andis lapsele rinda, ja pani talle nimeks Maria.
Iga päevaga laps kosus ja kui tal täitus kuus kuud, pani ema ta maa peale, et proovida, kas laps suudab seista. Ja tema, astudes seitse sammu, pöördus ema juurde tagasi. Ema võttis ta sülle ja ütles: Minu Issand elab. Sa ei saa käima maa peal, kuni ma pole sind viinud Issanda templisse. Ja lapse magamistoas seati sisse eriline koht, ja keelatud oli sinna viia midagi ebapuhast, ja Anna kutsus õilsaid juudamaa tütreid, et need hoolitseksid tütre eest.

Apokrüüfsest Jaakobuse evangeeliumist, ptk 4-6.

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 13. september 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Jaani kirikus Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia kontsertkoori ja Soome Murtosointu kammerkoori kontsert täna kell 19. Kammerkoor Voces Musicalese 20 aasta juubelikontsert homme, laupäeval kell 18.

• Nõmme Rahu kogudusemajas täna avatud toidutare kella 10st ja AA- grupi koosolek algab kell 18. AA-grupi koosolek kell 12.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus homme kell 18.

• Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna kirikus vigiilia homme kell 17.

• Oleviste kirikus noorteõhtu täna kell 19.

• Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek täna kell 19. Hingamispäevakool homme kell 10 ja jumalateenistus kell 11.15.

• Saku Toomase kirikus noorteõhtu homme kell 18.
 
KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse kirikus noorteõhtu täna kell 19.

• Maarja koguduse majas vanavanetmate vestlusring täna kell 12.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek täna kell 19. Hingamispäevakool homme, laupäeval kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15. Loeng Ilmutusraamatu õndsaks kiitmistest kell 17.

• Rakvere Kolmainu koguduse majas AA-grupi koosolek homme kell 18.

• Hargla kirikus toimub laupäeval, 14. septembril kell 12 EELK Valga praostkonna piiblipäev. Ettekandjad keeleteadlane Mart Rannut ja piibliteadlane Vallo Ehasalu. Konverentsi lõpetab kontsertjumalateenistus algusega kell 14.30. Tasuta buss väljub Tartust kell 8.30 Lõunakeskuse bussiparklast. Osalussoovist anda teada telefonil 55563876.

• Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse (Annemõisa 2, Tartu) pereterapeudid Karita Kibuspuu ja Maire Latvala ootavad inimesi, kes soovivad endas või oma suhetes selgusele jõuda. Kontakt e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või veebilehel sobraltsobrale.ee/noustamiskeskus

• Tartu Kristlik Põhikool otsib oma meeskonda eelkooliõpetajat, kes oleks valmist tööle asuma 1. oktoobril 2019. Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 20. septembriks e-mailile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .
 
 
Laupäev, 14. september 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Nõmme Rahu koguduse majas AA-grupi koosolek täna kell 18.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna kirikus vigiilia täna kell 17.

• Oleviste kiriku Maarja kabelis täna „Oleviste kogudus 69“ misjonikonverents algusega kell 11. Ansambel Sela kontsert kell 16.

• Tallinna Adventkoguduse hingamispäevakool täna kell 10 ja jumalateenistus kell 11.15.

• Saku Toomase kirikus noorteõhtu täna kell 18.

• MTÜ Põlev Põõsas palveosadus toimub täna kell 15, aadressil Sulevimägi 8.
 
KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Adventkoguduse hingamispäevakool täna kell 9.50 ja jumalateenistus kell 11.15. Loeng Ilmutusraamatu õndsaks kiitmistest algab kell 17.

• Rakvere Kolmainu koguduse majas AA-grupi koosolek täna kell 18.

• Kõpu Peetri kirikus etendub täna kell 12 ja Suure-Jaani kirikus kell 17 Loone Ots´a näidend „Jannseni juubel ehk August Wiera tuleb Tartusse.“ Sissepääs piletitega. Kogu tulu läheb Tartu Maarja kiriku taastamiseks.
 
 
Pühapäev, 15. september 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Kaarli kirikus missad täna kell 10 ja kell 12.30.

• Jaani kirikus jumalateenistus täna kell 10. Sutlepa kabelis Leivapäeva palvus kell 11.30.

• Toomkirikus ja Peeteli kirikus jumalateenistused täna kell 11.

• Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11 ja inglisekeelne teenistus kell 13.

• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30. AA-grupi kogunemine kogudusemajas kell 18.

• Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses teenistus kell 15.

• Tallinna Peeter-Pauli koguduse missa poola keeles kell 10, eesti keeles kell 11.30 ja vene keeles kell 18.

• Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna kirikus Jumalaema sündimise püha liturgia täna kell 10.

• Oleviste kirikus jumalateenistused kell 10 ja kell 12.

• Tallinna Metodistikoguduse jumalateenistus täna kell 10.

• Kalju, Allika, Nõmme ja Mähe Baptistikoguduste jumalateenistused täna kell 11.

• Eelimi Nelipühakoguduse, Vineyard’i [vinjard’i] koguduse ja Missio koguduse jumalateenistused täna kell 11.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse teenistused täna kl 11.

• Elisha Treeningkeskuse koguduse ja Open Bible [õupen baibl] Baptistikoguduse jumalateenistused täna kell 11.

• Lasnamäe Hea Sõnumi koguduse jumalateenistus Tallinnas, Lindakivi Kultuurikeskuse 2. korruse saalis algab kell 15.

• Tallinna Uue Elu Koguduse jumalateenistus algab kell 17.

• Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas kuulutustund täna kell 17.

• Saku Toomase koguduses jumalateenistus kell 15.
 
  Laagri Kristliku Koguduse Jumalateenistus ja pühapäevakool lastele pühapäeval kell 12.00,       Laagri kultuurikeskuses, Veskitammi 8. 

• Randvere Püha Peetri koguduse jumalateenistus täna kell 14.30.

• Saue Kristliku Vabakoguduse teenistus täna kell 13.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse ja Peetri kirikus täna jumalateenistused kell 10.

• Maarja koguduse majas teenistus kell 12.

• Katoliku kirikus missa vene keeles kell 10.30 ja eesti keeles kell 12.

• Tartu Salemi Baptistikirikus jumalateenistus kell 11.

• Kolgata Baptistikoguduse jumalateenistus täna kell 11, venekeelne teenistus algab kell 13.

• Tartu Annelinna koguduse jumalateenistus täna kell 10.

• EMK Tartu Püha Luuka koguduse jumalateenistus täna kell 11.

• Rakvere Kolmainu kirikus missa kell 11.

• Rakvere Karmeli koguduse teenistus täna kell 11, aadressil Narva tn 24.

• Rakvere Metodistikoguduse teenistus täna kell 10.

• Kadrina Katariina kirikus jumalateenistus täna kell 11.

• Haapsalu Toomkirikus täna jumalateenistus kell 11.

• EKNK Valguse koguduse jumalateenistus, Viljandi Grand hotelli suures konverentsiruumis, täna kell 17.
 
 
Esmaspäev, 16. september 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Kaarli kirikus missa täna kell 13. Muusikaõhtu homme, teisipäeval kell 17.30.

• Nõmme Rahu kogudusemajas AA-grupi kokkusaamine homme kell 18.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse Pae Palvekojas tutvumisõhtu täna kell 18. Muusika- ja sõna õhtu homme kell 18.

• Tallinna Metodisti koguduses piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.

• Püha Katariina kloostri kabelis missa täna kell 12.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund homme algusega kell 17.30.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse Piibli- ja palveõhtu homme kell 18.30.

• Kadrina koguduse leerimajas toimub 20.-22. Septembril retriit „Taevariik on sinepiseemne sarnane...“ Info telefonil 56158776.
 
KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja Rakverest:
 
• Tartu Pauluse koguduses piibliring täna kell 17.15.

• Peetri kirikus palvus homme, teisipäeval kell 10.

• Kolgata Baptistikoguduses algab 24. septembril kell 18.15 Alfa kursus. Info ja registreerimine: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või tel. 5141273.

• Tartu Palvekliinik avatud täna kella 18st – 20ni, aadressil Õpetaja tn. 5.

• Rakvere Karmeli koguduse palveõhtu täna kell 19.

• Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse (Annemõisa 2, Tartu) pereterapeudid Karita Kibuspuu ja Maire Latvala ootavad inimesi, kes soovivad endas või oma suhetes selgusele jõuda. Kontakt e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või veebilehel sobraltsobrale.ee/noustamiskeskus

• Tartu Kristlik Põhikool otsib oma meeskonda eelkooliõpetajat, kes oleks valmist tööle asuma 1. oktoobril 2019. Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 20. septembriks e-mailile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .
 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 13. september 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: HANS KURRUK, SALME VILISMÄE, EVELI ONNO, HELGI LUKATS, KÄRT PÕDER, ELMA MALLEUS, HELGI KAHHA, MARIN LAAK, MERJE OOTSING, ELME MENSAS, PAVEL PERSITSKI, VIIVI SÕNAJALG, VARRO VOOGLAID, RUTHE MÄND, ERENE TALIVEE, VIIVE MARLEEN, SAARA SALUMÄE, TUULE OJASOO ja JENNY-RY MESI.
 
HANS KURRUK´ile soovib Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat Tartu Maarja kogudus.
 
SALME VILISMÄE ja EVELI ONNO - Õnnistatud päevi ja aastaid soovib Sulle Kambja kogudus!
 
HELGI LUKATS ja KÄRT PÕDER – Teile soovib rikkalikult õnnistatud teelkäimist Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
ELMA MALLEUS, HELGI KAHHA, MARIN LAAK ja MERJE OOTSING - Tervituseks kõlagu 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
ELME MENSAS´ele soovivad palju õnne ja Jumala õnnistusi abikaasa ja tütar Krista perega.
 
PAVEL PERSITSKI – Õnne, tervist ja armastust soovivad vennad Tanel, Janek ja Marek ning sugulased Jõgevalt, Tabiverest ja Laiuselt.
 
Head vabatahtlikud töötegijad VIIVI SÕNAJALG ja VARRO VOOGLAID – Kõlagu Teile julgustuseks Joosua raamatu 1 peatüki 1. salm: "Ole vahva ja tugev! Ära kohku ja ära karda, sest Issand, su Jumal, on sinuga kõikjal, kuhu sa lähed!" Jätkuvat Jumala õnnistust ja juhtimist igaks päevaks soovib Pereraadio pere.
 
RUTHE MÄND ja ERENE TALIVEE – Rikkalikult õnnistatud teelkäimist soovib Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
RUTHE MÄND´i õnnitleb tähtpäeval ja soovib rohkeid Jumala õnnistusi ning Tema parimat igasse päeva Tallinna Allika Baptistikogudus.
 
VIIVE MARLEEN, SAARA SALUMÄE ja TUULE OJASOO - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduse poolt.
 
JENNY-RY MESI - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu, soovib sünnipäeva puhul Nõmme Baptistikogudus.
 
 
Laupäev, 14. september 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: VIIVI KIVISAAR, ELFRIEDE AUSTA, ANU JÄRV, HEINO KAPP, MAIE LOORITS, TIIU PAAS, ENE ROOSIPUU, EHA OKS, VALVE-KOIDULA LOOGUS ja EEVI PADAR, ARVO NURMSALU, ERICH HENDRIKSON, KRISTJAN LEIGER, MAX LINNAMÄGI, LISETT OTS, AIN TORRI, ARHO ANDOR ÖÖVEL ja HEDI REIMA.
 
VIIVI KIVISAAR´ele soovib õnnistust ja hingerahu Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
ELFRIEDE AUSTA, ANU JÄRV, HEINO KAPP, MAIE LOORITS, TIIU PAAS ja HEDI REIMA - Tervituseks kõlagu 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
ENE ROOSIPUU - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
EHA OKS, VALVE-KOIDULA LOOGUS ja EEVI PADAR - Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
ARVO NURMSALU´le soovivad head tervist ja rohkeid Jumala õnnistusi - Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
ERICH HENDRIKSON, KRISTJAN LEIGER, MAX LINNAMÄGI ja LISETT OTS - Õnnistatud päevi ja aastaid soovib Sulle Kambja kogudus!
 
AIN TORRI´it tervitab sünnipäeval ning soovib rohkeid Jumala õnnistusi ning Tema parimat igasse päeva Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
ARHO ANDOR ÖÖVEL - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduse poolt.
 
Hea kaasteeline HEDI REIMA - Jumala hoidmist, erilist ligiolu, rahu ja rõõmu kõigeks eelseisvaks uuel aastal soovib Pereraadio pere.
 
 
Pühapäev, 15. september 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ELLEN PIKK, VIRVE KUUSIK, HELVE RAUDKEPP, ELVI KRUUSAMÄE, ELVI KUTSER, EVE RAHUVARM, TIMO PAPPE, PIRE EVEREST, HENRY RÕIGAS, KASPAR KOEMETS, ARETE JAAGUS ja NORBERT KAARESTE.
 
ELLEN PIKK ja VIRVE KUUSIK - Head tervist ja rohket Jumala õnnistust soovib Tartu Peetri kogudus.
 
HELVE RAUDKEPP ja ELVI KRUUSAMÄE - Õnnistust ja hingerahu soovib Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
ELVI KUTSER – Rohkeid Taevaisa õnnistusi, head tervist ning rahu rahu ja rõõmu südamesse soovivad Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
EVE RAHUVARM – Ilmutuse raamatu 1se peatüki 17s salmis on kirjutatud: „Ära karda, mina olen esimene ja viimane ja Elav; ma olin surnud, ja ennäe, ma olen Elav ajastute ajastuteni.“ Õnnitleb Ergo.
 
TIMO PAPPE - Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku Sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
PIRE EVEREST ja HENRY RÕIGAS – Tervituseks kõlagu 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
KASPAR KOEMETS´a tervitab tähtpäeval ja soovib rikkalikult õnnistaud teelkäimist Saku Toomase kogudus.
 
ARETE JAAGUS´ele soovib õnnistatud päevi ja aastaid Kambja kogudus!"
 
NORBERT KAARESTE - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduse poolt.
 
 
Esmaspäev, 16. september 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: HELMI - VILHELMINE KAASIK, VALMAR KARULIN, TALIS MÖLDER, MATI KUUSIK, EDGAR NURK, LEENA TAMM, MAILA KIVI, KATRI TARLAP, SANDER SAHK, MARI-LIIS JÄRVEKÜLG, STEN -ANDERS AAN, SIRJE SAAT, ANDRES SAVVA ja LIIS SPENCER.
 
HELMI - VILHELMINE KAASIK´ule soovib õnnistust ja hingerahu Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
VALMAR KARULIN ja TALIS MÖLDER - Tervituseks kõlagu 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
MATI KUUSIK´ule soovib head tervist ja rohket Jumala õnnistust Tartu Peetri kogudus.
 
Armas EDGAR NURK! Rakvere Adventkogudus õnnitleb Sind tänasel sünnipäeval ja soovib, et märkaksid igapäevaselt Jumala kingitusi, millega Ta sind varustab.
 
LEENA TAMM´ele soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
MAILA KIVI – Sünnipäeval tervitab ja soovib jätkuvat Jumala ligiolu, Tema armu ja juhatust igasse päeva Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
KATRI TARLAP ja SANDER SAHK - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduse poolt.
 
MARI-LIIS JÄRVEKÜLG – Taevaisa armust kantud ja juhitud uut eluaastat soovivad Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
STEN -ANDERS AAN - Õnnistatud päevi ja aastaid soovib Sulle Kambja kogudus!
 
SIRJE SAAT, ANDRES SAVVA ja LIIS SPENCER – Rikkalikult õnnistatud teelkäimist soovib Teile Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
Hea kaasteeline LIIS SPENCER – Julgustagu Sind alati 91se Psalmi 4s salm: „Oma tiivasulgedega kaitseb Ta sind ja Tema tiibade all sa leiad varju; tema Tõde on kilp ja kaitsevall.“ Kaunist sünnipäeva ning Jumala armastuse, armu ja ligiolouga ümbritsetud uut eluaastat soovib Pereraadio pere.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login