• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Parasjagu päevakorral

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 1. november 2014

Tänased sünnipäevalapsed on: VALENTINA LONT, ERNST KURKIN, ALLA ZASANOVITŠ, TOOMAS VARIK, MAIE KUKLAS, MAARJA HEINSOO, AITA TIIGI, JOEL KAAREL KANT.


Armas VALENTINA LONT! Õnne- ja õnnistussoovid algaval eluaastal sulle Piibli kirjakohaga, Matteuse 5:44-ga: „Teie olete maailma valgus. Ei saa jääda märkamatuks linn, mis on mäe otsas.” Õnnitleb Viimsi Vabakogudus.

Kallis vend ERNST KURKIN ja armas õde ALLA ZASANOVITŠ!
Ernst! Olgu Issand Su ligi tervises ja haiguses. Ta täitku kõik Su vajadused!
Alla! PaljuTaevase Isa õnnistust, tervist ja õnne veel uuel eluaastal! Meie õnn on olla Jumala ligi. Teid, ERNST ja ALLA tervitab Saue Kristliku tänulik pere.

Kallis usuvend TOOMAS VARIK! Õnnistatud sünnipäeva ja jätkuvat Jumala armu soovib Kambja kogudus.

Kallis MAIE KUKLAS! Sünnipäeva õnnesoovid! Rohket Jumala õnnistust uueks eluaastaks soovib Tartu Pauluse kogudus.


Kallis usuõde MAARJA HEINSOO! Rikkalikku Taevaisa õnnistust ja armu algavasse eluaastasse soovib Nõmme Baptistikogudus.


Armsad koguduseliikmed AITA TIIGI ja JOEL KAAREL KANT! Õnnitlused Pühakirja sõnadega: “Nüüd, kutsun ma teid üles Jumala suure halastuse pärast tooma oma ihud Jumalale elavaks, pühaks ja meelepäraseks ohvriks, see olgu teie mõistlik jumalateenistus. Ja ärge muganduge praeguse ajaga, vaid muutuge meele uuendamise teel, et te katsuksite läbi, mis on Jumala tahtmine, mis on hea ja meelepärane ja täiuslik,” ütleb Roomlastele 12:1,2. Jumalast õnnistatud uut eluaastat soovivad Võru Elupuu kogudus ja pastor.

 

Pühapäev, 2. november 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ASTA LAINE LEHT, HELMI PLAKS, LEILI ERMEL, ANU OTS, HELGI KÄO, RAILI KOIT, MARI ANN LUHAMÄE, KATRIN REBANE, LEELO SARIK, LIIA LEEMETS, INDRA-MARIA PETERSON, LAURI BEEKMANN.


Kallist ASTA LAINE LEHT’e õnnitleb hällipäeval ja soovib palju Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


Koguduseliikmeid HELMI PLAKS’i ja LEILI ERMEL’it õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Jumala õnnistust uueks eluaastaks Tartu Pauluse kogudus.


Armas ANU OTS! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks ja et iga päev tooks Teie ellu õnne ja rõõmu! 75-ndal sünnipäeval õnnitlevad Kodukotuse juhatus ja ligi 1000 liiget.


Armas HELGI KÄO! Õnnitlussoovid piiblisalmiga,1. Tessaloonika 5:18: “Tänage kôige eest, sest see on, mida Jumal teilt tahab Jeesuses Kristuses!” Täname Jumalat, et Ta on andnud Helgile sünnipäeva täis armastust ja ônne! Ônnistussoovidega, Villu ja Marju

Kallis RAILI KOIT! Väga palju Jumala õnnistusi sünnipäeva puhul salmiga Piiblist: “Aga minu õnn on, et ma olen Jumalale ligi, Issanda Jumala peale panen ma oma lootuse” ütleb Psalm 73:28. Suur tänu alati lahke vastuvõtu ja erilise maitsva boršisupi eest! Sind südamest armastavad, noorepõlve sõbrad üle Eesti.

Armas RAILI KOIT! “Kes loodavad Issanda peale, on nagu Siioni mägi, mis ei kõigu,
vaid püsib igavesti.”
ütleb Psalm 125,1. Sünnipäeval õnnitlevad ja soovivad Jumala igakülgset ligiolu ja õnnistust uude eeluaastasse Tiiu ja Peeter ja Milvi perekondadega.

Armas RAILI KOIT! Õnnistusi uueks eluaastaks ja ilusat päikselist sünnipäeva!
Jeesus üksi juhatagu sind,
Tema nõu on laitmatu,
sinu tööd ta ikka õnnistab,
kui algad päeva tänupalvega.
Kõik sul õnnistuseks tulgu,
Tema nime auks see olgu,
siis kõik hästi korda läeb,
kui jälle eluaastat uut,
oled reisiks alanud.
Õnnitleb Helendi pere.


Kallis usuõde MARI ANN LUHAMÄE! Rõõmsat ja õnnistatud juubelipäeva sulle, Issanda teerajad on imelised ning jätkugu sul usujulgust nendel kõndamiseks uuelgi eluaastal. Psalm 73:18: “Aga minu õnn on, et ma olen Jumalale ligi.” Õnnitleb Selise Baptistikoguduse pere.


Hea kaasrändur KATRIN REBANE! Õnne ja rohket Taevaisa õnnistust ja hoidmist algaval eluaastal soovib Tartu Maarja kogudus.


Armas LEELO SARIK! Õnnitlused Pühakirja sõnadega: “Nüüd, kutsun ma teid üles Jumala suure halastuse pärast tooma oma ihud Jumalale elavaks, pühaks ja meelepäraseks ohvriks, see olgu teie mõistlik jumalateenistus. Ja ärge muganduge praeguse ajaga, vaid muutuge meele uuendamise teel, et te katsuksite läbi, mis on Jumala tahtmine, mis on hea ja meelepärane ja täiuslik,” ütleb Roomlastele 12:1,2. Jumalast õnnistatud uut eluaastat soovivad Võru Elupuu kogudus ja pastor.

Kallis LIIA LEEMETS! Hoidku sind Jumal oma peopesa kumeruse sees! Õnnitlevad ja kallistavad usuõed Laine ja Aili.


Kallis lapselaps INDRA-MARIA PETERSON! Olgu Jumala inglid sind kaitsmas igal päeval! Palju õnne ja õnnistust soovib vanaema Laine.


Armas usuvend LAURI BEEKMANN! “Õndsad on need, kes oma rüüd pesevad, et neil oleks meelevald süüa elupuust ning nad võiksid minna väravaist linna sisse!” ütleb Ilmutuse 22:14. Rikkalikku Jumala õnnistust, tarkust, armu ja juhtimist soovib algavasse eluaastasse Pereraadio pere.

 

Esmaspäev, 3. november 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: LINDA PÄIV, EUGENIE MEE, HELGI LAUL, ILME LAANESER, ILME REINTAMM, LJUBOV LÜMAT, MARIA ŠABALINA, KRISTIINA OJAARU, AIME PUKONEN, RAUL USAR, MARTIN LALL, ROCCO OTS, MERIKE PARVE, ALESJA BELOGUB, JULIA ABDUVAHIDOVA, AILI ORAV.


Pulma-aastapäeva paar: VIIVE ja GERMAN VINKEL.


Armas kaasrändur LINDA PÄIV! Õnne ja rohket Taevaisa õnnistust ja hoidmist algaval eluaastal soovib Tartu Maarja kogudus.

Kallis EUGENIE MEE! Sünnipäeva õnnesoovid! Rohket Jumala õnnistust uueks eluaastaks soovib Tartu Pauluse kogudus.

Kallis usuõde HELGI LAUL! Õnnistatud sünnipäeva ja jätkuvat Jumala armu soovib Kambja kogudus.

Kallis ILME LAANESER!
Nagu see sügis, nii mööduvad aastad,
nendes on päikesepaistet ja tuult.
Olgu su päevades päikesekulda,
olgu neis tervist ja rõõmugi suurt!

Õnne ja Jumala hoidmist soovivad Hilda ja Valve Otepäält ja Hilda ja Albert Nõunist.

Armas usuõde ILME REINTAMM! “Jeesus ütles: “mina olen iga päev teie juures maailmaajastu otsani,”” ütleb Matteuse 28:20. Soovib Evi Tapalt.


Kallis LJUBOV LÜMAT! Palju õnne hällipäeval ja rikkalikku Jumala õnnistust soovib Mustvee Betaania kogudus.


Armas MARIA ŠABALINA! “Iga hea and ja iga täiuslik kink tuleb ülalt, valguste Isalt, kelle juures ei ole muutust ega varjutuste varju,” ütleb Jaakobuse 1:17. Jumala õnnistusi uueks eluaastaks soovib Rakvere Adventkoguduse pere.


Armas KRISTIINA OJAARU! Õnnistatud sünnipäeva! Jumala ligiolu, armu ja juhtimist uuel eluaastal soovib Tallinna Kalju Baptistikogudus.


Kallis AIME PUKONEN! Õnnis on inimene, kelle tugevus on Jumalas, kelle mõtteis on pühad teekonnad. Issanda rikkalikku õnnistust, kinnitust ning ligiolu soovib uude aastasse Rakvere Karmeli kogudus.


Armas poeg RAUL USAR! Soovime sulle rohket Taevase Isa õnnistust uueks eluaastaks. Psalm 103:1,2 ütleb: “Kiida, mu hing, Issandat ja kõik, mis mu sees on, tema püha nime! Kiida, mu hing, Issandat ja ära unusta ainsatki tema heategu!” Soovib ema koos kõigi lähedastega.


Vend MARTIN LALL! Ilmutusraamatu sõnadega 3,11 - “Kristus ütleb: "Ma tulen varsti. Pea kinni, mis sul on, et ükski sinu pärga ei võtaks!" - õnnitleb 50. juubelisünnipäeval Eesti Evangeelne Vennastekogudus.


Koguduseliiget ROCCO OTS’a õnnitleb hällipäeval ja soovib Taevaisa armu ja rahu, õnnistust ja hoidmist Tallinna Metodisti kogudus.

Armas sünnipäevalaps MERIKE PARVE! Uude eluaastasse jätkuvalt Jumala armu ja õnnistust soovib Rakvere Metodisti kiriku pere.


Head kaasteelist ALESJA BELOGUB’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib taevalist tarkust ja õnnistust Tartu Kolgata Baptistikogudus.


Kallis toimetaja vene stuudios JULIA ABDUVAHIDOVA! “Sina annad mulle teada elu teeraja, rõõmu on rohkesti Jumala palge ees, meeldivaid asju on su paremas käes alatiseks.” ütleb psalmist. Palju Jumala õnnistust, rahu ja rõõmu ning tarkust soovib Pereraadio pere.


Kallis AILI ORAV! Õnnitleme Ove Sanderi sõnadega: Oh, Jumal, me ei tea, mis ootab meid ees, seepärast jää meie juurde, et võiksime jääda sinusse ja tunnistada Su nime lõpuni. Ela meie südames ka valgetel päevadel, et mõistaksime sind ainsa rõõmuallikana ning leiaksime troosti kaotustes ja pimeduse saabudes. Issand ole ligi! Õnnitlevad kodused.


Kallist AILI ORAV’at õnnitleme juubelisünnipäeval ja soovime rikkalikke Taevaisa õnnistusi uue eluaasta igasse päeva! - Tädi Maie perega.


PULMA-AASTAPÄEV:
Südame tänuga 60-aasta pikkuse hoidmise ja kandmise eest, kallitele vanematele VIIVE ja GERMAN VINKEL’ile õnnistussoovidega pulma-aastapäeval, tütar Mae ja õde Helve peredega.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 1. november 2014


• Toompäevade raames toimub piletitega orelikontsert Toomkirikus täna kell 12.


• Tallinna Kaarli kirikus vaba sissepääsuga hingedepäeva kontsert homme kell 16.

• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.


• Nõmme Rahu kirikus 80-ste klubi täna kell 11. Homme hingedepäeva kontsertpalvus algusega kell 18. Laulab ETV tütarlastekoor A. Saluveeri juhendamisel.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Tallinna Oleviste kirikus Iisraeli õhtu pühapäeval, 2. novembril kell 17.

• Tallinna Nelipühi kirikus Eelim toimub jumalateenistus homme kell 11. Kõneleb Allan Kroll.

• Tallinna Adventkoguduses piiblitund täna kell 10 ja jumalateenistused kell 11.15 kell 18.

• Täna toimub jumalateenistus kell 17 ja homme kell 11 ja 17 Tallinnas, Suitsu 10. Kõnelevad Joshua Mills ja David Tomberlin.

• Saku Toomase kirikus talgupäev täna kell 10 ja tüdrukute klubi kell 11.

• Rakvere Karmeli kirikus poisteklubi täna kell 12.

• Tartu Pauluse kirikus vaba annetusega kontsert „Süütame küünla“ homme kell 18. Kavas J.S. Bachi looming hingedeaja kantaatidest.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Tartu Adventkirikus hingamispäevakool täna kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15 ja piibliuurimine kell 17.

• Kuni eeloleva pühapäevani on Viljandi Jaani kirik avatud kella 12-20ni ja Viljandi Pauluse kirik kella 10-15ni, kuhu oodatakse kõiki, keda on puudutanud Viljandi koolitulistamine.

• Viljandi Jaani ja Halliste koguduste õpetaja ja Viljandimaa praosti Marko Tiituse raamatu “Elusama elu poole” esitlus toimub Viljandi Jaani kirikus homme kell 18.

• Pille Lille Muusikute Fondi piletitega kontsert “Kammermuusika” Hopneri majas (Raekoja plats 18) toimub täna kell 17. Kavas Kuhlau, Enescu, Pärt jt. Homme kontsert “Muusikasillad” Narva Kultuurimajas kell 16, Hingedepäeva kontserdid Riisipere kultuurimajas kell 13.30, Põltsamaa kultuurikeskuses kell 17 ja Tamsalu kultuurimajas kell 18.

• Näituse “Kaunid Piiblid” avamine toimub Eesti Rahvusraamtukogu harulduste kogu saalis 7. novembril kell 16. Piiblid pärinevad Enn Jaanisoo kogust.

• ERAISIKU KUULUTUSED: 60-aastane kirikutöötajast meesterahvas soovib üürida üht tuba Tallinnas. Kontakttelefon: 589 79 715.

• Üksikisa soovib üürida ühe või kahe toalist korterit Tartus (soovitavalt Annelinnas). Kontakttelefon: 58 644 611, Andres.

 

Pühapäev, 2. november 2014


• Tallinna Kaarli kirikus ja Jaani kirikus jumalateenistused kell 10.


• Tallinna Toomkirikus missa täna kell 11.


• Tallinna Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11 ja inglisekeelne jumalateenistus kell 13 ja lätikeelne teenistus kell 15.


• Tallinna Peeteli kirikus jumalateenistus kell 11.


• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses perejumalateenistus kell 11, jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30, kontsert kell 18.


• Tallinna Oleviste kirikus jumalateenistused täna kell 10 ja 12. Iisraeli õhtu kell 17.


• Tallinna Kalju Baptistikirikus jumalateenistus täna kell 10.


• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduse, Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus täna 10.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus täna kell 15.


• Tallinna Uue Elu Koguduse jumalateenistus algab kell 17, aadressil Ravi tn 27.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Tallinna Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus täna kell 11, aadressil Merivälja tee 3.


• Päästearmee Kopli korpuses palvekoosolek kell 10, jumalateenistus kell 11.


• Saku Toomase kirikus noortejumalateenistus täna kell 15.


• Saku Nelipühi kirikus, aadressil Nurme tn 3a, jumalateenistus kell 11.


• Laagri Kristliku koguduse teenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Saue Kristlikus Vabakirikus jumalateenistus kell 13.


• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus täna kell 11.


• Kadrina Katariina kirikus teenistus täna kell 11.


• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus täna kell 11. Lasetele pühapäevakool kell 13.


• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus kell 11. Lastele pühapäevakool Kalevi hallis kell 11.30 ja jumalateenistus Kundas, Mäe tn 11 kell 14.


• Rakvere Metodisti koguduse jumalateenistus kell 10.


• Anna kiriku koguduse majas pühapäevakool lastele kell 15.30.


• Ambla Maarja kirikus jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Pauluse kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12. Kontsert kell 18.


• Tartu Peetri kirikus aastapäeva jumalateenistus täna kell 10.


• Tartu Jaani kirikus teenistus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus, Õpetaja tn 5 jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja ingliskeelne missa kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11, venekeelne jumalateenistus kell 13 ja ingliskeelne koosolek kell 16.


• Tartu Kolgata kirikus algab jumalateenistus kell 11, venekeelne teenistus kell 13, aadressil Veski 40.


• Tartu Annelinna koguduse teenitus täna kell 11.


• Püha Luuka koguduse teenistus algab kell 11.


• Tartu Risttee koguduses (Kaunase 9) jumalateenistused kell 11 ja kell 18.


• Päästearmee Tartu korpuses palvekoosolek kell 10, ülistuskoosolek kell 11, pühapäevakool kell 13.


• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus täna kell 11.

 

Esmaspäev, 3. november 2014


• Tallinna Kaarli kirikus jumalateenistus täna kell 13. Homme muusikaõhtu kell 17.30.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus muusikatund täna kell 18.

• Tallinna Jaani kirikus Tooma palvus homme kell 17.30.

• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund homme kell 18.


• Rakvere Kolmainu kirikus kogudusekool homme kell 18.

• Rakvere Karmeli kirikus palveõhtu täna kell 19.


• Tartu Jaani kirikus muusikaveerandtund teisipäeviti kell 12.15.

• Tartu Maarja kirikus soomekeelne piiblitund täna kell 17.30.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring homme kell 15.

• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.


• Viljandi Jaani ja Halliste koguduste õpetaja ja Viljandimaa praosti Marko Tiituse raamatu “Elusama elu poole” esitlus toimub Tallinnas Usuteaduse Instituudis (Pühavaimu 6) eeloleval kolmapäeval, 5. novembril kell 12.40.

• Näituse “Kaunid Piiblid” avamine toimub Eesti Rahvusraamatukogu harulduste kogu saalis reedel, 7. novembril kell 16. Piiblid pärinevad Enn Jaanisoo kogust.

• Võru- ja Põlvamaa lastetöötegijate tasuta õppepäev toimub Võru Elupuu koguduses laupäeval, 8. novembril kell 10. Lähemat informatsiooni telefonil 56 915 053 või e-kirjaga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

ERAISIKU KUULUTUS:
• Üksikisa soovib üürida ühe või kahe toalist korterit Tartus (soovitavalt Annelinnas). Kontakttelefon: 58 644 611, Andres.

 
Kuula reaalajas
Saated järelkuulamiseks
Login