• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 1. oktoober 2020

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
• Tallinna Jaani kirikus täna armulauaga palvus kell 12. Muusikapäeva raames Eesti Filharmoonia kammerkoori kontsert kell 14 ja kammerkoori Collegium Musicale kontsert kell 18. Homme, reedel noorteõhtu kell 18.30.

• Tallinna Metodisti kirikus palve- ja piiblihommik täna kell 11 ning palve- ja ülistusõhtu algab kell 18.

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30. Noorteõhtu homme kell 18.30.

• Seitsmenda Päeva Adventistide Tallinna Esimese koguduse palve- ja tunnistuste koosolek homme kell 19.

• Tartu Pauluse kirikus Taize palvus täna kell 17.30.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus täna kell 18.

• Kolgata Baptisti kirikus on täna avatud eestpalvetuba kella 17.30st, noorteõhtu algab kell 19. Juunioride õhtu homme kell 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus osadusring täna kell 18. Usk ja Valgus osadusring homme kell 14.

• Puhja kirikus toimub laupäeval, 3. oktoobril kuulutusnädala raames Tartu Pühade Aleksandrite koguduse koori kontsert algusega kell 16.
 
 
Reede, 2. oktoober 2020
 
Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
• Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus homme, laupäeval orelipooltund kell 12, musitseerib Kadri Ploompuu.

• Tallinna Jaani kirikus noorteõhtu täna kell 18.30.

• Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus homme kell 11.

• Tallinna Püha Siimeoni ja naisprohvet Hanna koguduse koguöine jumalateenistus homme kell 17.

• Oleviste kirikus noorteõhtu täna kell 18.30.

• Seitsmenda Päeva Adventistide Tallinna Esimese koguduse palve- ja tunnistuste koosolek täna kell 19. Hingamispäevakool homme kell 10 ja jumalateenistus kell 11.

• Tartu Kolgata Baptisti kirikus juunioride õhtu täna kell 18.

• Tartu Adventkoguduse piiblitund homme kell 9.50 ja jumalateenistus kell 11.15.

• Rakvere Kolmainu kirikus Usk ja Valgus osadusring täna kell 14.

• Puhja kirikus toimub homme, laupäeval kuulutusnädala raames Tartu Pühade Aleksandrite koguduse koori kontsert algusega kell 16.
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka meiliaadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Riia 22a-2, TARTU 51010.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 1. oktoober 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: ENDEL KIVI, PAUL MÄEMETS, ASTA LIIVAS, MILVI KOOL, URVE PRAAKLE, ÜLO KELEMENT, KAJA JÕGI, VEERA PÄHNAPUU, ALICE OSBORN ja LAURI LEHTSAAR.
 
Kallis abikaasa, isa ja onu ENDEL KIVI Leevi külas – 88ndal sünnipäeval õnnitlevad ja soovivad tugevat tervist kõik armsad lähedased.
 
PAUL MÄEMETS – Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid 88ndal sünnipäeval armsale isale, vanaisale ja vanavanaisale. Ikka tugevat tervist soovivad tütar ning poeg peredega, sugulased ja sõbrad.
 
Armas õde ASTA LIIVAS - Õnnitleme Sind auväärsel sünnipäeval! Soovime tervist ja Jumala kogetavat ligiolu Su vanaduspäevadeks, Temale on kõik Su õhkamised teada ja Ta vastab Sulle parimal viisil. Ühes salmis öeldakse: “Mis kohata võin ma veel selles ilmas, Sa seda tead, mu Issand, mis on mulle hea. Seepärast ma ei küsi - mis või millal? Nii, nagu tahad Sa, mu Issand - nii tahan mina ka!” Tervitavad Sinu palvekaaslased.
 
MILVI KOOL ja URVE PRAAKLE - Head tervist, rõõmsat meelt ja Jumala õnnistust soovivad Tartu Peetri kogudus ja õpetaja.
 
ÜLO KELEMENT – Psalmis 100, salmis 5 on kirjutatud: “Issand on hea, Tema heldus kestab igavesti ja Tema ustavus põlvest põlve.” Sünnipäeval õnnitlevad ja soovivad tervist ning Jumala ligiolu ja õnnistust igasse päeva vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
KAJA JÕGI ja VEERA PÄHNAPUU - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
ALICE OSBORN - "Täna Jumalat, laula Temale, mängi Temale ja kõnele Piibli Jumala imedest, mida Ta võib täna teha.. Ole rõõmus, kiitle Jumala nimest ja nõua taga Jumalat ja Tema õigust! Otsi alati Jumala palet ja meenuta neid imesid, mis ta juba on sulle teinud!" Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
LAURI LEHTSAAR´t tervitab tähtpäeval ning soovib rikkalikke Jumala õnnistusi ning Tema juhtimist igasse päeva Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
 
Reede, 2. oktoober 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: KALJU VAIKSAAR, ALO VIIRPALU, KOIT LATIK, NEEME VÄÄN, SIRLE ARUJÕE ja ANDRI TAMMJÄRV.
 
KALJU VAIKSAAR - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
Kallis isa ALO VIIRPALU - Aegamisi aastad kaovad, mälestus neist jääb, raskust õlgadele laovad aja karmid käed, aga kui on noorus hinges, elad kaua veel, naerdes ületad kõik pinged pikal eluteel. Õnnitlevad tütred peredega.
 
KOIT LATIK – Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
NEEME VÄÄN ja SIRLE ARUJÕE - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
ANDRI TAMMJÄRV – Kinnitagu 37nda Psalmi 5s salm: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login