• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Riia 22-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 13. august 2020

Tallinna kirikutes ja ümbruskonnas

• Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12. Rukkimaarjapäeva jumalateenistus Sutlepa kabelis toimub eeloleval laupäeval, 15. augustil kell 15. Jutlustab õpetaja emeeritus Toomas Paul.

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30 ja noorteõhtu homme kell 18.30.

• Tallinna Adventkoguduse palvekoosolek homme, algusega kell 19.

• Püha Katariina kloostri kabelis missa homme kell 12.

• Täna ja homme kõneleb Prohvet Joeli koguduses Soome jutlustaja MATTI WENDELIN. Teenistused toimuvad Tallinna Metodisti kiriku väikses saalis mõlemal õhtul algusega kl 19. Kõik on väga teretulnud osalema!


TEATED Tartu kirikutes ja mujal Eestis

• Tartu Salemi Baptistikoguduses eestpalveteenistus täna kell 18.

• Tartu Kolgata Baptistikoguduse eestpalvetuba avatud täna kella 17.30st.

• Rakvere Kolmainu kirikus toimub Vanalinna Hariduskolleegiumi keelpilliorkestri kontsert Cyrillus Kreegi vaimulikest rahvaviisidest täna algusega kell 17.

• EELK Valga praostkonna KIRIKUTEÖÖ toimub reedel, 14. augustil. Ülevaate erinevates kirikutes toimuvate sündmuste kohta saab kodulehelt valgapraoskond.ee

• Haapsalu Jaani kirikus hommikupalvus homme kl 9. Teenib õp. Kari Tynkkynen

• Ansambli Eluallikas ühendorkestri kontsert toimub Nissi Vennastekoguduse palvemajas täna kell 18. Info kodulehel: eluallikas.ee


JA ÜKS ERAKUULUTUS

Pakkuda elamispind Tallinnas korralikule naisterahvale, võib olla tudeng või pensionär.
Tel: 56 657 344.
 

Reede, 14. august 2020


Tallinna kirikutes ja ümbruskonnas

• Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus orelipooltund homme kell 12. Orelit mängib Ilona Birgele.

• Peeteli kirikus homme, laupäeval venekeelne jumalateenistus kell 11.

• Püha Siimeoni ja Naisprohvet Hanna kirikus homme kell 17.00 koguöine jumalateenistus ja pühapäeval kell 10 liturgia.

• Oleviste kirikus täna noorteõhtu kell 18.30.

• Püha Katariina kloostri kabelis missa täna kell 12.

• Tallinna Adventkoguduse palvekoosolek täna, algusega kell 19. Homme kell 10 hingamispäevakool ja kell 11 jumalateenistus.

• Täna kõneleb Prohvet Joeli koguduses Soome jutlustaja MATTI WENDELIN. Teenistus toimub Tallinna Metodisti kiriku väikses saalis algusega kl 19. Kõik on väga teretulnud osalema!

• Sutlepa kabelis toimub homme, laupäeval kell 15 rukkimaarjapäeva jumalateenistus. Jutlustab õpetaja emeeritus Toomas Paul.

• Homme kell 11-15 on Mähe kohvikutepäeva raames Mähe kiriku aias “Heliseva pannkoogi kohvik”.

TEATED Tartu kirikutes ja mujal Eestis

• Tartu Adventkirkus piiblitund homme kell 9.50 ja jumalateenistus kell 11.15.

• Täna toimub EELK Valga praostkonna KIRIKUTEÖÖ. Kõikide Valga praoskonna kirikute uksed on avatud alates kella 18-st kuni hilisõhtuni. Ülevaate erinevates kirikutes toimuvate sündmuste kohta saab kodulehelt valgapraoskond.ee.

• Haapsalu Jaani kirikus hommikupalvus täna kl 9. Teenib õp. Kari Tynkkynen.

• 16. – 23. augustini toimuvad Kose kihelkonnapäevad. Täpsem info Eesti Piibliseltsi kodulehelt: piibliselts.ee.
• Väike-Maarja kirikus toimub homme, laupäeval kell 18 "Väike Maarja laulude kontsert". Laulab Tallinna Kammerkoor, dirigeerib Heli Jürgenson.

JA ÜKS ERAKUULUTUS

Pakkuda elamispind Tallinnas korralikule naisterahvale, võib olla tudeng või pensionär. Tel: 56 657 344.

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka meiliaadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Riia 22a-2, TARTU 51010.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 13. august 2020


Tänased sünnipäevalapsed on: HELJU SIBUL, HENDRIK VARIK, VEERA LADVA, VALLI KUUSIK, ELSA SUITS, LEIDA PEDEL, URMAS VIILMA, MARIA VÄLJA, ANTS KOLJAL, OLEV PÕLD, REIN–ALEKSANDER KÕIV, SULEV KIVASTIK, LEHAR LAUGESAAR, TIIU TAMMOJA, KENETH ROOMETSA ja MARE PIHLAK.


HELJU SIBUL ja HENDRIK VARIK – Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.


VEERA LADVA - Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.


VEERA LADVA - Psalmis 86 salmides 6 ja 13 on kirjutatud: “Õnnis on inimene, kelle tugevus on Sinus, kelle mõttes on pühad teekonnad! Õnnis on inimene, kes Sinu peale loodab. Halleluuja!” Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.


VALLI KUUSIK - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!


ELSA SUITS, LEIDA PEDEL, URMAS VIILMA ja MARIA VÄLJA - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.


URMAS VIILMA’d õnnitlevad uue eluaasta künnisel ja soovivad õnnistatud hällipäeva Viru-Jaagupi kogudus ja õpetaja.


Austatud peapiiskop URMAS VIILMA – 2 Saamueli raamatu 22se peatüki 33s salm ütleb: “Jumal on mu tugev paik ja vägi, tema teeb laitmatuks mu tee.” Olgu Teil igas päevas Taevast tarkust, Jumala hoidmist ja juhtimist! Õnnitleb Pereraadio pere.


ANTS KOLJAL, OLEV PÕLD ja REIN–ALEKSANDER KÕIV - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.


SULEV KIVASTIK - Julgustagu Sind 119nda Psalmi 1 ja 2 salm: “Õndsad on need, kelle elutee on laitmatu, kes käivad Issanda Seaduse järgi! Õndsad on need, kes peavad tema tunnistusi ja nõuavad teda kõigest südamest.” Õnnitleb Tartu Salemi Baptistikogudus.

Kallis LEHAR LAUGESAAR! Rohkeid Taevaisa õnnistusi, tervist ja elurõõmu uude eluaastasse! Sind õnnitlevad kõik sugulased ja sõbrad kaugelt ja lähedalt.


TIIU TAMMOJA – Rikkalikult Jumala armu uueks eluaastaks. Psalmi 59 salm 17 ütleb: “Aga mina laulan Sinu vägevusest ja hõiskan hommikul Sinu heldusest, sest Sa oled mulle kindlaks kaitsjaks, pelgupaigaks mu kitsikuse päeval”. Õnnitleb Rakvere metodisti koguduse pere.


Armas KENETH ROOMETSA – Soovime õnnistusi täisealiseks saamise puhul. Meenugu Sulle jälle Jeesus, kes Sinu eest on surnud, et Sa võiksid elada igavesti.Sind tervitavad täna sõbrad Saue kirikust.


Tänane viimane õnnesoov on Pereraadio peatoimetajale MARE PIHLAKule.

Armas Mare!

Palju valgust paistku Sulle,
Jumalalt, me Isalt, healt.
Iga päev Sa sammu julgelt,
täites Tema plaani, head.
Rahu südames Sul olgu,
kui ka kohtad raskusi.
Kõik need õnnistuseks tulgu,
lisades Sull’ oskusi.
Taevast tarkus ikka tulgu,
olgu palju mõtteid, häid.
Rõõmu rohkesti Sul olgu,
külvata siis seda võid!

Õnnitleme Sind hällipäeval ja soovime Sulle jätkuvat jõudu, loomingulist lusti ja sära raadiotöös. Päikselist sünnipäeva ning õnnistusterohket uut eluaastat soovib kogu Pereraadio pere!

 

Reede, 14. august 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: AILI RAAG, LIA AASUMETS, GEORG ROSMA, TEET ANNUS, KRISTI–TRIIN URB, LEILI JAHU, KAIE ERSTU, JANNE OKS, ARTTO AUNAP, RAILI PADAR, MATTI TALBONEN FELICIA MIRELL JAIR ja AIKI SAAREMÄE.


AILI RAAG – Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu sünnipäeva puhul, soovib Nõmme Baptistikogudus.


LIA AASUMETS ja GEORG ROSMA – Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.


TEET ANNUS – Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku Sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.


KRISTI–TRIIN URB – Psalmis 1 salmis 1-3 on kirjutatud: “Õnnis on inimene, kes ei käi õelate nõu järgi ega seisa patuste tee peal ega istu pilkajate killas, vaid kel on hea meel Issanda Seadusest ja kes uurib ta Seadust ööd ja päevad. Siis ta on otsekui puu, mis on istutatud veeojade äärde, mis vilja annab omal ajal ja mille lehed ei närtsi; ja kõik, mis ta teeb, läheb korda.” Õnnitleb Tallinna Kalju Baptistikogudus.


LEILI JAHU, KAIE ERSTU ja JANNE OKS – Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.


Hea endine kaasautor ARTTO AUNAP – Psalmist ütleb Psalmi 9 salmides 2-3: “Ma tänan Issandat kõigest südamest, ma kuulutan kõiki su imetöid. Ma olen rõõmus ja ilutsen sinus, ma laulan kiitust sinu nimele, Kõigekõrgem!” Rõõmsat sünnipäeva ja õnnistusterohket uut eluaastat soovib Pereraadio pere.


RAILI PADAR – Psalmi 91, salmides 1 ja 2 on kirjutatud: „Kes Kõigekõrgema kaitse all elab ja alati Kõigeväelise varju all viibib, see ütleb Issandale: „Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan!” Õnnitleb Tartu Salemi Baptistikogudus.


MATTI TALBONEN ja FELICIA MIRELL JAIR – Südamlikud õnne ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.


AIKI SAAREMÄE – Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.

 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login