• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 31. jaanuar 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: OLEV ROSENTHAL, AARE KUUSIK, ALEKSANDRA JÄRVELAID, REGINA KONT, ENE LOORITS, GUSTAV KUTSAR, ALFRED PETERSON, SULEV IVASTE, ROLAND RIIVES, PIRET JAHU, MERIKE LEPIK, ENN PÄRNAMÄE, EEVA JÜRGENS, MARGARITA ANSTAL, ANNE ARMAN, ELO JÜRISE, VENDO JUGAPUU, KRISTEL ROOSIORG, MATTEUS KALDA.


Koguduseliikmeid, OLEV ROSENTHAL’i, AARE KUUSIK’ut, ALEKSANDRA JÄRVELAID’i ja REGINA KONT’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


REGINA KONT ja ENE LOORITS! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks ja et iga päev tooks Teie ellu õnne ja rõõmu! Teid õnnitlevad sünnipäeva puhul Kodukotuse juhatus ja ligi 1000 liiget.

Õpetaja GUSTAV KUTSAR! Piiblisalm Jesaja 26, salm 4 ütleb: „Lootke alati Issanda peale, sest Issand Jumal on igavene kalju.“ Sünnipäeva puhul õnnitleb Eesti Kristliku Raudteelaste Ühing.


Koguduseliiget ALFRED PETERSON’i õnnitleb hällipäeval ja soovib Taevaisa rikkalikku õnnistust ja tugevat tervist Tartu Peetri kogudus.


SULEV IVASTE! Filipplastele 1:9-11 ütleb: “Ja ma palvetan, et teie armastus üha enam ja enam kasvaks tunnetuses ja kõiksuguses kogemises olulise kindlaksmääramiseks, et te oleksite puhtad ja laitmatud Kristuse päevani, täidetud õiguse viljaga, mis tuleb Jeesuse Kristuse läbi, Jumala kirkuseks ja kiituseks.“ Palju sõnakuulelikkuse õnnistusi algaval eluaastal soovib Laine Otepäält.


Kaasteelised ROLAND RIIVES ja PIRET JAHU! Olgu Jumal alati seal, kus olete teie. Kaitsku, varjaku ja juhtigu teid Tema poolt määratud rajal. Õnnitleb Kambja kogudus.

Koguduseliikmetele MERIKE LEPIK’ule ja ENN PÄRNAMÄE’le soovib palju õnne hällipäeval ja rohket Jumala õnnistust Tartu Maarja kogudus.


EEVA JÜRGENS! Hoidku ja õnnistagu Jumal su uut algavat eluaastat. Soovib Tartu Salemi kogudus.


MARGARITA ANSTAL’it õnnitleb hällipäeval ja soovib palju Jumala õnnistusi Lasnamäe Vene kogudus.


ANNE ARMAN! Rooma 10:13 ütleb: “Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime, päästetakse.” Palju Jumala õnnistust algavasse eluaastasse soovib Evi.


Kallid ELO JÜRISE, VENDO JUGAPUU, KRISTEL ROOSIORG ja MATTEUS KALDA! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Taevaisa õnnistust uuel aastal soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.

 

Pühapäev, 1. veebruar 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: MAIE
ja ENDLA ATSPOOL, HELJU-ENDLA HLUSOVA, RAIDI TAMMEVESKI, ELVIIRA TULNOLA, VIIA-MEETA PAROVART, MATTIAS EINSTEIN, MILVI HABERSACK, LEIDA TIIDUMAA, MAIE LIHT, RIINA KUDAK, LIIDIA PEINAR, PEETER ROOSIMAA, KRISTINA LAURAND, KAIDO PEEBO.


Kallid MAIE ja ENDLA ATSPOOL! Õnnista ja hoia, vaimuga mind võia, oma pale tõsta Sa, Issand, ja meid valgusta! Igal ajal jäägu meile Sinu rahu, oma Vaimu anna Sa ja tervenda. Jeesusega ühenda! Õnnitlevad Merike, Heiki, Feiga, Maila, Siiri, Alviina, Milvi, Ene.


Koguduseliikmeid, HELJU-ENDLA HLUSOVA’t ja RAIDI TAMMEVESKI’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Armas õde Issandas, sünnipäevalaps ELVIIRA TULNOLA! Kui Jeesus on su südamele valguseks, siis on Ta iga töö ja mõtte alguseks kui püsid teel, mis Tema sinu ette laotab, võid kindel olla -Taevateed sa silmist siis ei kaota! Rohket Jumala armu ja õnnistust sinu uude eluaastasse soovib Asta perega.


Armas ELVIIRA TULNOLA! Õnnitleme sünnipäeva puhul! „Aga minu õnn, et olen Jumalale ligi, Issanda Jumala peale panen ma oma lootuse, et jutustaga kõiki Sinu tegusid.“ ütleb Psalm 73:28. Soovivad Adeela, Liidia ja Riina perega.


Koguduseliikmeid VIIA-MEETA PAROVART’i ja MATTIAS EINSTEIN’i õnnitleb hällipäeval ja soovib jätkuvat Taevaisa õnnistust Rakvere Karmeli kogudus.


MILVI HABERSACK’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju õnnistust Tartu Peetri kogudus.


Armas LEIDA TIIDUMAA! “Jumal on meie varjupaik ja tugevus, meie abimees kitsikuses ja kergesti leitav,” ütleb Psalm 46:1. Taevaisa õnnistusi ja hoidmist uuel eluaastal soovib Rakvere Adventkoguduse pere.

Kallis õde MAIE LIHT! Piiblisalm ütleb: „Kõik tuleb heaks neile, kes Jumalat armastavad.“ 75. juubelisünnipäeval õnnitlevad Anne ja Heini koos laste ja lastelastega.


MAIE LIHT! Palju õnne, armas Maie, õnnitlen sind südamest Lauluga nr 540 ja soovin kõike head. - Kalju Tartumaalt.


MAIE LIHT! „Õnnis on inimene, kelle tugevus on sinus, kelle mõtteid on pühad teekonnad.“ ütleb Laul 84:6. Rohkeid Jumala õnnistusi juubeli puhul soovivad Mare ja Eha.


Armas ühingu liige MAIE LIHT! Piiblisalm Jeremija 43. peatükist 10 salmist ütleb: „Teie olete minu tunnistajad, ütleb Issand, ja minu sulane, kelle ma olen valinud, et te teaksite, usuksite minusse ja mõistaksite, et mina olen see: enne mind ei ole olnud ühtegi jumalat ega tule ühtegi pärast mind.“ Sünnipäeva puhul õnnitleb Eesti Kristliku Raudteelaste Ühing.


Kallis RIINA KUDAK! Jehoova on mu karjane, mul pole milletki puudu. Olgu need sõnad sulle saatjaks uuel algval eluaastal. Ole terve ja hoitud! Õnnitleb Aili.


LIIDIA PEINAR! Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks soovivad Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

Armas vend PEETER ROOSIMAA Tartus! Sinu uue eluaasta alguses õnnitleme sind Psalmiga 25:4-5: "Jehoova, anna mulle teada oma teed,... sest sina oled mu pääste Jumal!" Olgu õnnistatud kõik tulevased ajad, mida aegade Issand sulle veel kingib! –Soovivad sinu sõbrad Rakverest.


PEETER ROOSIMAA! Õnnistusi sünnipäevaks Piibli kirjakohaga Rooma 8:30-ga: „Aga keda ta on ette ära määranud, need on ta ka kutsunud, ja keda ta on kutsunud, need on ta ka õigeks teinud. Ent keda ta on õigeks teinud, neid on ta ka austanud.“ Soovivad ususõbrad Vääna-Jõesuust.


PEETER ROOSIMAA’le õnnesoovid hällipäeval! "Sest Jehoova Jumal on päike ja kilp, armu ja au annab Jehoova ega keela head neile, kes laitmatult elavad. " (Psalm 84:12) Õnnitlevad Raili, Mati, Milvi, Merit ja Priit peredega.


PEETER ROOSIMAA! Joh 14:1julguustagu: „Teie süda ärgu ehmugu, uskuge Jumalasse!“ Õnnistussooviga, Evi.


Visonääri ja üht Pereraadio asutajaliikmetest PEETER ROOSIMAA’d õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Jumala tarkust, valgust, elu ja õnnistust uude eluaastasse ka raadiopere.


Koguduseliikmele KRISTINA LAURAND’ile soovib palju õnne hällipäeval ja rohket Jumala õnnistust Tartu Maarja kogudus.


Kallis jumalalaps KAIDO PEEBO! Täna, kui astud uude eluaastasse, tahan armastavast südamest sulle kaasa anda julgustava ja usku kinnitava sõna Piiblist, mis on kirjas Psalmis 46:2: „Jumal on meie varjupaik ja tugevus, meie abimees kitsikuses ja kergesti leitav.“ Küll Tema teab, mil peame risti kandma või millal jälle valab rohkesti rõõmu meie südamesse. Palju palju Jumala õnnistusi soovib sinu eakas õde Kristuses, Ilme Laitsest.

 

Esmaspäev, 2. veebruar 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: LEIDA KOROTKOVA, LAINE KRAUS, RAEL ZEIGER, MAIE ERIK, ALEKSANDER LATTIK, EHA LOMP, MAIE PASTIK, EVIIDA RAUDEN, JEKATERINA TIKOVENKO, RAIVO REINTAM, VAIKE KASEKAMP.


Koguduseliikmeid, LEIDA KOROTKOVA’t, LAINE KRAUS’t ja RAEL ZEIGER’it õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju õnnistust Tartu Peetri kogudus.


Teid, MAIE ERIK, ALEKSANDER LATTIK, EHA LOMP ja MAIE PASTIK õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


EVIIDA RAUDEN! Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks soovivad Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.


JEKATERINA TIKOVENKO’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib Jumala rahu, armastust ja tarkust Lasnamäe Vene kogudus.


RAIVO REINTAM! Psalmiga 124:8 - „Meie abi on Issanda nimel, kes on teinud taeva ja maa.“ - õnnitleb 74. aasta sünnipäeval vend.


VAIKE KASEKAMP! Joh 14:1 ütleb: „Teie süda ärgu ehmugu, uskuge Jumalasse!“ Õnnistussooviga sünnipäeva puhul, Evi.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 31. jaanuar 2015


• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Tallinna Oleviste kirikus Iisraeli õhtu toimub homme kell 17.

• Tallinna Metodisti kirikus toimub jumalateenistus homme kell 10, muusikaga teenib kaasa gospelansambel Sela, esitades Andrae Crouchi laule tema mälestuseks. Kristluse põhitõdesid tutvustav Alfa kursus algab homme kell 12.15. Osavõtt prii, soovitav eelregistreerida meiliaadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

• Tallinna Adventkirikus, Mere puiestee 3 piiblitund täna kell 10 ja jumalateenistus kell 11.15. Õhtul kell 18 jätkub praktilise kristluse õppesari.

• Tallinna Hosianna koguduses tervenduskoosolek täna kell 18, aadressil Mustamäe tee 55a, 4. korrus.

• Mittetulundusühing Põlev Põõsas jätkab laupäevaseid palvekoosolekuid Iisraeli Keskuses, Pikk tn 52, Eestimaa ja -rahva eest. Toiduosaduseks on uks avatud kell kolm, palve algus endiselt kell neli. Oodatud on kõik, kel südames soov palvekätel kanda oma maad ja rahvast.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Tartus, Struve 4 teenib palve- ja ülistusteenistusel Benjamin Lillemäe homme kell 18.

• Tartu evangeelsete koguduste naiste hommikukohv toimub täna kell 9.45 Maranata majas, Teguri 17.

• Võru Elupuu koguduses alustab kristluse algtõdesid tutvustav Alfa kursus 2. veebruaril kell 18.30. Osavõtt prii!

 

Pühapäev, 1. veebruar 2015


Tallinna ja Harjumaa teated:


• Kaarli ja Jaani kirikutes jumalateenistus kell 10.


• Toomkirikus ja Peeteli kirikus jumalateenistused täna kell 11.


• Püha Vaimu kirikus jumalateenistus täna kell 11, ingliskeelne jumalateenistus kell 13 ja lätikeelne teenistus kell 15.


• Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus perejumalateenistus kell 11 ja jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30.


• Oleviste kirikus jumalateenistused täna kell 10 ja 12. Iisraeli õhtu kell 17.


• Kalju Baptistikirikus jumalateenistus täna kell 10.


• Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduse, Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus kell 15.


• Metodisti kirikus jumalateenistus täna 10.


• Tallinna Missio koguduse jumalateenistus kell 11, aadressil Suur-Ameerika 29.
Samal ajal toimub lastekirik.


• Laagri Kristliku koguduse jumalateenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Uue Elu Koguduse jumalateenistus algusega kell 17, aadressil Ravi tn 27.


• Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus kell 11, aadressil Merivälja tee 3.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus täna kell 15.
• Saku Nelipühi kirikus, aadressil Nurme tn 3a, jumalateenistus kell 11.
• Saue Kristlik Vabakogudus jumalateenistus täna kell 13.

• Kehra koguduses jumalateenistus kell 11.


TEATEID ka Eestimaa teistest kirikuteset ja kogudustest:


• Tartu Pauluse ja Peetri kirikutes jumalateenistused täna kell 10 ning Jaani kirikus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus, Õpetaja tn 5 jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa täna kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja inglise keeles kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11, venekeelne teenistus kell 13 ja ingliskeelne koosolek kell 16.

• Tartu Kolgata kirikus, aadressil Veski 40 on jumalateenistus täna kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.


• Tartu Annelinna koguduses jumalateenitus täna kell 11.


• Tartu Püha Luuka koguduses jumalateenistus kell 11.


• Tartu Risttee koguduses (Kaunase 9) jumalateenistused kell 11 ja 18.


• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus täna kell 11 ja lastele pühapäevakool kell 13.

• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus täna kell 11, pühapäevakool kell 11.30. Kundas, Mäe 11 toimub teenistus kell 14.

• Rakvere Metodisti kirikus jumalateenistus kell 10, lastele pühapäevakool kell 10.30.

• Haapsalu Toomkirikus ja Jaani kirikus jumalateenistused kell 11.

• Viljandi Baptistikirikus jumalateenistus kell 11.

• Kadrina Katariina kirikus teenistus täna kell 11 ja Ambla Maarja kirikus kell 12.


• Anna kiriku kogudusemajas lastele pühapäevakool kell 15.30.

• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus kell 11.

 

Esmaspäev, 2. veebruar 2015


• Tallinna Kaarli kirikus muusikaõhtu homme kell 17.30.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus muusikatund täna kell 18.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Lasnamäe Vene koguduses palvekoosolek täna kell 19.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses Iisraeli õhtu homme kell 18.30.

• Tallinna Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kell 19-20.30ni, aadressil Kopli tn 8.

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus homme kell 10 ja koguduse naisring kell 10.15.

• Tartu Maarja kirikus hommikupalvus täna kell 9.30.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.

• Rakvere Kolmainu kirikus kogudusekool homme kell 18.30.


• Võru Elupuu koguduses alustab kristluse algtõdesid tutvustav Alfa kursus täna kell 18.30.

 

 

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
Login