• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 22. september 2020

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
• Tallinna Jaani kirikus homme, kolmapäeval hardushetk kell 13.30. Mõtiskleb Arne Hiob.

• Kaarli kirikus muusikaõhtu täna kell 17.30, musitseerivad Toomas Bubert viiulil ja Piret Aidulo orelil. Missa homme kell 17.30.

• Lasnamäe Pae Palvekojas täna osadus- ja palveõhtu kell 18.

• Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palveõhtu täna kell 17.30.

• Nõmme Baptistikoguduse auväärsete hommik homme kell 11.

• Tallinna Metodisti koguduse piiblitund ja palveosadus täna kell 18.30.

• Tallinna Eelimi Nelipüha kirikus palvekoosolek homme kell 18.

• Mustamäe Kristliku Vabakoguduse Piibli- ja palveõhtu täna kell 17.30.

• Kristiine Palvekliinik avatud täna kella 18st, Tallinnas, aadressil Koskla 18.

• Tartu Pauluse kirikus homme, kolmapäeval piiblitund kell 17.

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus täna kell 10.

• EMK Tartu Püha Luuka kirikus homme meeste hommikupalvus kell 8 ja õhtupalvus kell 17.

• Tartu Adventkoguduse palve- ja piibliring täna kell 13.30. 

• 25st - 27nda septembrini toimub Türi Misjonikoguduse sügiskonverents "VÄRSKE LEIB". Kõnelejad on Allan, Kroll, Janno Peensalu, Nikolai Rütkinen, Märt Vähi ja Oleg Pronin. Rohkem infot aadressil www.tyrikogudus.ee

• Oru Evangeelses Rahvaõpistus toimub 25st – 27nda septembrini Vaikuse kool. Lisainfo ja registreerimine aadressil orumoisakool.com või telefonil 56450552.
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka meiliaadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Riia 22a-2, TARTU 51010.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 22. september 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: ARDON KAERMA, AIVAR MÄRTISON, PILVI JUUS, MARIUS MEITERN, JANE MERITS, VIRVE ABIRAM, MARIKA LATTIK, ANNELI KLAUSSON, HELEN KASK, LIISA VÄLJA, MARIANNE KUZENKO, LINDA TOPOLEV, BIRGIT WRIGHT, MARILI KASE ja ELERIN ROHUMETS.
 
ARDON KAERMA - Psalmi 37 salm 5 julgustagu: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Jumala õnnistusi, palju rõõmu ja südamerahu igasse päeva soovib Saku Toomase koguduse pere.
 
AIVAR MÄRTISON - "Hõiska Jumalale! Teeni Jumalat rõõmuga! Tule sisse Tema väravast tänuga!” Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
PILVI JUUS ja MARIUS MEITERN - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
JANE MERITS´ale soovib Jumala õnnistusi, Tema jätkuvat hoidmist ja ligiolu Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
VIRVE ABIRAM – Olgu uus eluaasta Sul rõõmsam ja tugev tervis tulgu Su ellu. Jumala rahu südamesse ning valgust silmadesse. Jumala arm ja armastus olgu Sinuga iga päev. Sünnipäeval õnnitleb Merike.
 
Armas MARIKA LATTIK - Palume koos Paulusega Sulle, et saaksid vägevaks Issanda kirkuse tugevust mööda kõigeks püsivuseks ja pikaks meeleks, rõõmuga tänades Isa, kes Sind on teinud kõlblikuks osa saama pühade pärandist valguse riigis. Olgu rõõm, rahu ja osadus Päästjaga Su saatjateks uuel eluaastal! Tervitab Laitse kogudus.
 
ANNELI KLAUSSON – Pauluse 1s kirjas korintlastele 13s peatükis 13s salmis on kirjutatud: “Ent nüüd jääb usk, lootus, armastus, need kolm, aga suurim neist on armastus.” Õnnitleb Ergo.
 
HELEN KASK ja LIISA VÄLJA - Õnn on saladuste sees, mida Isa meile sõõmude kaupa iga päev annab. Soovime, et mitte ükski neist ei jääks Teil ka uuel aastal saamata! Jumala õnnistusi ja palju uusi leidmisi igasse päeva soovib Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
MARIANNE KUZENKO - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
LINDA TOPOLEV ja BIRGIT WRIGHT - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu soovib sünnipäeva puhul Nõmme Baptistikogudus.
 
MARILI KASE - Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku Sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
ELERIN ROHUMETS´ale soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login