• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 27. juuli 2016

Tänased sünnipäevalapsed on: SALME TOKS, ELHARD KAHHA, VAIMA RANNAST, HELJU KOPPEL, LEILI KRUUSTÜKK, LUULE RÜÜTEL, ILME KÄHARA, VILLU HANSEN, KRISTJAN TAMM, AIVAR HÖDEMANN, ÜLO NIINEMÄGI, NORMAN KUSTOV.

Koguduseliikmeid SALME TOKS’it ja ELHARD KAHHA’t õnnitleb sünnipäeval ja soovib tugavat tervist ja jõudu ning Jumala armu ja õnnistust igasse päeva Tartu Peetri kogudus.

Koguduseliiget VAIMA RANNAST’it õnnitleb sünnipäeval ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.

Väga armas HELJU KOPPEL, oled Kerepäälse küla kõige vanem, aga jõuad üksinda käia igal pühapäeval kirikus. Soovime Sulle Taevaisa õnnistust, jõudu, tervist, elurõõmu, õnne igaks päevaks. Soovivad Ülle lastega, Ahti, Raimo perega, Väino ja terve külarahvas.

LEILI KRUUSTÜKK Väänikvere külast!
Jäta kõik tööd ja unusta rutt,
olgu Su sünnipäev kui muinasjutt.
Ehtigu eluteed lilled ja päike,

just nagu siis, kui olid veel väike. Õnnitleb Laeva Vallavalitsus.

Armas juubilar, meie laulukaaslane LUULE RÜÜTEL! Õnnitleme südamest 75. juubelisünnipäeva puhul ja soovime rohkeid Jumala õnnistusi eelolevale eluteele. Olgu Taevaisa Sind saatmas-hoidmas ja juhtimas igal päeval ja tea, et sa ei ole iialgi üksi. Olgu sul jätkuvalt laulurõõmu ülistades Loojat oma lauluga. Ole hoitud tema peopesa kumeruse sees. Õnnistussooviga Oleviste segakoori pere.

Kallis ILME KÄHARA! Õnnesoovid hällipäeval Pühakirja sõnadega: „Ainult headus ja heldus järgivad sind kõik su elupäevad ja sa jääd Issanda kotta eluajaks!“ ja „Jumal on oma võitu võidusaamise kindlustus!“ – usu vaid! Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.

VILLU HANSEN ja KRISTJAN TAMM, teid õnnitleb hällipäeval ja soovib Issandast õnnistatud uut algavat teluaastat Haapsalu Püha Johannese kogudus.

Armas AIVAR HÖDEMANN. Aga minu õnn on, et ma olen Jumalale ligi, Issanda Jumala peale panen ma oma lootuse, et jutustada kõiki sinu tegusid, ütleb Psalm 73:28 ja see julgustagu Sind edasisel eluteel. Õnnistatud uut eluaastat soovivad Võru Elupuu Kogudus ja pastor.

ÜLO NIINEMÄGI! Hea, kauaegne kaastööline ÜLO! Kolossa kiri 4:2-3 salmid ütlevad „Jääge kindlasti palvesse ja valvake palves tänuga, paludes ühtlasi ka meie eest, et Jumal meile avaks sõna ukse, et saaksime rääkida Kristuse saladust.” Sünnipäeval soovib rohkelt õnnistusi Taevaselt Isalt kogu Pereraadio pere.

Õnnistussoov armsale pühapäevakooli õpilasele NORMAN KUSTOV’ile sünnipäeval. Jumala õnnistust soovivad noored ja vanemad sõprad Sauelt.
 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 27. juuli 2016

• Tallina Jaani kirikus hardushetk täna kell 13.30.

• Tallinna Oleviste kirikus palvekoosolek homme kell 18.30.

• Tallinna Metodisti kirikus palve- ja piiblihommik homme kell 11.

• Tallinna Eelimi Nelipüha kirikus palvekoosolek täna kell 18.30.

• Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Tallinna Vineyard’i koguduse piiblitund täna kell 18.30.

• Saue Kristlikus Vabakoguduses palve- ja osadustund täna kell 19.

• Tartu Peetri kirikus orelimuusika kontsert „Ma tõstan oma silmad mägade poole“ täna kell 19. Musitseerib ansambel SERVIMUS DOMINUM: Anneli Klaus (orel), Kalle Loona (viiul), Helika Gustavson-Rätsep (sopran).

• Tartu Salemi kirikus õhtupalvus neljapäeviti kell 18.

• Tartu Kolgata koguduse eestpalvetuba homme kell 17.30, kuhu saab saata eestpalvesoove aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Algusega kell 19 Sõna ja palve õhtu.

• Rakvere Karmeli kirikus palveõhtu neljapäeviti kell 19.

• Nõva Püha Olevi koguduses käesoleval nädalal kuni neljapäevani igapäevaselt kell 10 armulauaga jumalateenistus ja kell 20 õhtupalvus. Teenib Märjamaa koguduse õpetaja Illimar Toomet.

• HEA SÕNUMI BUSS ootab käesoleval nädalal 6-12 aastaseid lapsi iga päev kuni reedeni kell 11-12.30 ANTSLAS ja kell 14-15.30 SÕMERPALUS kuulama piiblilugu, meisterdama, mängima ja üheskoos laulma.

• Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival algab suure ORELIÖÖGA Tallinna Niguliste kirikus, avades oma tänavuse juubelipeo - homme, 28. juulil kell 22, mis kestab kella 4.30-ni varahommikul.

• 12.-14. augustil oikumeeniline palverännak Vormsil, mida korraldab Eesti Kirikute Nõukogu Noortetöö Nõukogu. Registreerimine aadressil: ekn3.ee/palverannak/ .

• Ignatiuse vaimulikud harjutused SIRUTA VÄLJA OMA KÄSI, Altmõisa külalistemajas Läänemaal 31.juulist - 7.augustini. Meditatsioonid toimuvad Luuka evangeeliumi järgi ja on tasulised. Harjutusi viib läbi preester Karl Wolf. Info ja registreerimine: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 513 2822.
 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login