• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

TÄNUPÕHJUS!

TTJA andis välja uued raadioteenuse osutamise tegevusload

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) andis konkursi korras välja 28 uut raadioteenuse osutamise tegevusluba, mis hakkavad kehtima tänavu novembris. Kõigi praegu tegutsevate raadioteenuste tegevuslubade kehtivus lõppeb 16. novembril 2019, seejärel hakkavad kehtima 5-aastaseks perioodiks väljastatud uued load.

Tegevuslubade liikide lõikes anti konkursil välja 14 üleriigilise raadioteenuse, 13 regionaalse raadioteenuse ja üks rahvusvahelise raadioteenuse osutamise tegevusluba.

Konkursil väljaantud 28-le tegevusloale esitati TTJA-le kokku 34 taotlust. 23 tegevusloa puhul esitati ühele tegevusloale üks taotlus. Neil juhtudel anti uued load välja lähtuvalt taotluste nõuetekohasusest.

Konkurents oli viiele tegevusloale, millele esitati kokku 11 taotlust, mida hindas TTJA juurde loodud nõuandev komisjon. Valikmenetluse käigus hindas komisjon taotluste vastavust kultuuriministri kehtestatud kõrvaltingimustele, s.h. kavandatud raadioprogrammi vastavust peamisele sihtrühmale. Komisjoni hinnangu põhjal tehti ettepanekud TTJA peadirektorile anda välja tegevusload konkursil parima pakkumise teinud taotlejale ja keelduda lubade väljastamisest neile, kes ei osutunud valikmenetluses parimaiks pakkujaiks.

TTJA peadirektor Kaur Kajak märkis konkursi kokkuvõtteks, et raadiokuulajad võivad tunda heameelt, sest suurem osa tänaseid raadioprogramme saavad võimaluse jätkata ka uute tegevuslubade alusel, kuid on ka mõned uued tulijad, kes teevad Eesti raadiomaastikku mitmekesisemaks. Samuti paranevad mitme raadioprogrammi levialad ja nii jõuavad raadioprogrammid ka uute kuulajateni.

Paljudele kuulajaile ammu tuttavad raadioprogrammid saavad jätkata, nagu Kuku Raadio, Sky Plus, Star FM, Raadio Elmar, Raadio MyHits, Retro FM, Tre Raadio, Äripäeva Raadio, Pereraadio, SKY Raadio, Raadio Kadi, Ring FM, Narodnoje Radio, Nõmme Raadio, Rock FM, Power Hit Radio, Raadio 7, Russkoje Raadio, Jumor FM, DFM, Radio Volna, Semeinoje Radio, Radio ELI, NRJ, Ruut FM ja Kaguraadio (praeguse nimega Raadio Marta).

Uute tegevuslubade alusel jõuab peatselt eetrisse uus eestikeelne meelelahutuslik raadioprogramm Relax FM, püsivalt hakkab tegutsema soome- ja inglisekeelseid saateid pakkuv programm SSS-Radio.

ERR Uudised

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 16. juuli 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Kaarli kirikus täna muusikaõhtu kell 17.30.

• Jaani kirikus homme, kolmapäeval hardushetk kell 13.30, kell 16 Jaani kiriku vitraazikavandi konkursile laekunud tööde näituse avamine.

• Nõmme Rahu kogudusemajas täna Aa-grupi kokkusaamine kell 18. Homme hingehoiuvalve kella 12st-14ni, AA-kokkusaamine kell 18.

• Lasnamäe Püha Markuse koguduse osadusõhtu algab täna kell 18. Pae palvekoda avatud kella 16st – 20ni.

Mustamäe Kristliku Vabakoguduse palveõhtu täna kell 18.30.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund täna algusega kell 17.30.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Peetri kirikus hommikupalvus täna kell 10.

• 24. ja 25. Juulil toimuvad piiskopmärter Platoni 150-ndale sünniaastapäevale pühendatud päevad Pärnumaal, teemal “Kannatus ja kristlik lootus.” Kavas oikumeeniline palverännak, kirikukontsert ja konverents. Päevakohased ettekanded teoloog TAURI TÖLPTilt ja preester EINAR LAIGNAlt. Korraldatud on lastehoid. Ööbimine ja toitlustamine Maria talus . Lisainfo ja registreerimine aadressil www.eoc.ee

 

Kolmapäev, 17. juuli 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Jaani kirikus täna hardushetk kell 13.30, kell 16 kiriku vitraazikavandi konkursile laekunud tööde näituse avamine. Homme, neljapäeval armulauaga palvus kell 18.

• Nõmme Rahu kogudusemajas täna hingehoiuvalve kella 12st-14ni, AA-kokkusaamine kell 18.

• Nõmme Sotsiaalmajas jumalateenistus homme kell 11.

• Oleviste kirikus homme palvekoosolek kell 18.30.

• Tallinna Metodistikoguduse palve- ja piiblihommik toimub homme kell 11.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:

• Tartu Pauluse kirikus homme, neljapäeval palvus Taize lauludega kell 17.30.

• Rakvere Kolmainu kirikus täna heategevuslik klassikakontsert kell 18. Ette astuvad Harald Jürgen Weiler, Ragne Saul ja Anneli Merelaid.

• Valga – Valka seitsme kiriku suvemuusika festivali raames täna Valka Lugaži kirikus akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeprooni kontsert kell 19.

• 24. ja 25. Juulil toimuvad piiskopmärter Platoni 150-ndale sünniaastapäevale pühendatud päevad Pärnumaal, teemal “Kannatus ja kristlik lootus.” Kavas oikumeeniline palverännak, kirikukontsert ja konverents. Päevakohased ettekanded teoloog TAURI TÖLPTilt ja preester EINAR LAIGNAlt. Korraldatud on lastehoid. Ööbimine ja toitlustamine Maria talus . Lisainfo ja registreerimine aadressil www.eoc.ee

 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 16. juuli 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: ENNU HÄNIKENE, EVELIN IVASTE, ELISE SULE, REGINALD LEVIN, LEA TALI, MAIA OISSAR, MARI TÕNISSON, MILVI OLLI, MARIANNE SALMRE, MARIKA IVANOV, ELAR TAMM, VITALI KUSTOV, VITALI KUSTOV, MIRJAM HEINA ja JANE MADI.

ENNU HÄNIKENE, EVELIN IVASTE ja ELISE SULE – Issand ütleb Jeremija raamatu 31se peatüki 3s salmis: "Ma olen sind armastanud igavese armastusega, seepärast jääb mu osadus sinuga." Õnnistatud sünnipäeva soovib Sulle Kambja kogudus!

Koorijuht REGINALD LEVIN - Õnne, rõõmu kodusse, tervist, tarkust eluteele. Käi julgelt koos Jeesusega kitsal elurajal edasi. Lootus andku elujõudu, usk ja armastus kasvagu veel. Rõõm Issandas on me tugevus. Soovivad Harku tänava palvemaja vennastekoguduse kellpillikoori õed- ja vennad.

LEA TALI, MAIA OISSAR, MARI TÕNISSON ja MILVI OLLI - Kõlagu Teile 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.

MARIANNE SALMRE´le soovib jätkuvat Jumala õnnistust ning Tema parimat igasse päeva Tallinna Kalju Baptistikogudus.

MARIKA IVANOV - Et Su vaim, hing ja ihu oleks iga päev hoitud Jumala juures! Sünnipäeva puhul õnnitleb Türi Misjonikoguduse palvegrupi naised.

ELAR TAMM´e tervitab tähtpäeval ja soovib uueks eluaastaks Jumala õnnistusi ning kordaminekuid Saku Toomase kogudus.

Õnnitlus kallile VITALI KUSTOV´ile sünnipäeval. Jumala õnnistust, Tema juhatust ning ligiolu igasse päeva soovib Saue KristlikVabakogudus.

ELERI LILLEMÄE´le soovib Taevaisa armust hoitud ja juhitud uut eluaastat Tartu Maarja kogudus.

MIRJAM HEINA ja JANE MADI - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid sünnipäevaks Haapsalu Püha Johannese koguduselt.

 

Kolmapäev, 17. juuli 2019

Tänased sünnipäevalapsed on: HENRIETTE NUUSBERG, ANNE VJUGINA, ÕILME MAANSOO, REIN MAIDLA, MALLE KOOSA, EVE-PEEBO-TORK, SANDER AAN, ESTER TREILMANN, KÜLLI TEHVAND ja KATRIN KULL.

HENRIETTE NUUSBERG – „Juuli keskel sünnipäev on Henriettel, vanust polegi tal! Põhjust jälle rõõmus olla, hingelt noor ta niikuinii.“ Õnnitleb Vaike.

ANNE VJUGINA´le soovib õnnistust ja hingerahu Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

ÕILME MAANSOO – Kallis Õilme, õnnitleme Sind. Täname Jumalat, et Sa meil olemas oled. Tänu Sinu südamesoojuse eest. Soovime Sulle tugevat tervist, Jumala hoidmist ja õnnistust igaks päevaks. Kinnitagu Sind Jesaja raamatu 40nda peatüki 8s salm: „Rohi kuivab ära, õieke närtsib, aga meie Jumala Sõna püsib igavesti.“ Sinu kodugrupp ja Maarika ning Taimi.

REIN MAIDLA´le soovib sünnipäeva puhul südamest palju õnne ema.

MALLE KOOSA, EVE-PEEBO-TORK ja SANDER AAN – Issand ütleb Jeremija raamatu 31se peatüki 3s salmis: "Ma olen sind armastanud igavese armastusega, seepärast jääb mu osadus sinuga.“ Õnnistatud sünnipäeva soovib Sulle Kambja kogudus!

ESTER TREILMANN - Jumal õnnistagu sinu sünnipäeva, hoidku sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.

KÜLLI TEHVAND´ile soovib Taevaisa armust kantud ja juhitud uut eluaastat Tartu Maarja kogudus.

KATRIN KULL - Kõlagu Teile 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.

 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada mõnda teist Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login