• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 12. detsember 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:

• Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12. Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli lõunamuusika kontsert kell 12.30 ja Lasteekraani Muusikastuudio kooride kontsert kell 19. Kontsert „Laul katab maad“ homme, reedel kell 19. Sissepääs piletitega.

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30. Noorteõhtu homme kell 18.30.

• Kalju Baptistikirikus on laupäeval, 14. detsembril avatud pannkoogikohvik kella 10st – 14ni, kell 12 Kalamaja segakoori kontsert.

• Tallinna Metodistikoguduse palve- ja piiblihommik täna kell 11 ja eestpalveõhtu kell 18. Heategevusmüügisaal on avatud kella 12st – 18ni.

• Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek homme kell 19.

• Oru Mõisakooli vaikuserännak homme algusega kell 19. Laupäeval, 14. detsembril Kasvukool teemal „Kodutee ja jõulud“ algusega kell 9.30. Täpsem info ja registreerimine telefonil 566 772 35 või aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse kirikus palvus Taize lauludega täna kell 17.30. Noorteõhtu homme, reedel kell 19. Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori ja Akadeemilise Meeskoori kontsert kell 19.

• Salemi Baptistikoguduse eestpalveõhtu täna kell 18.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek homme kell 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus eakate pärastlõuna täna kell 13 ja osadusring noortemajas kell 18.

• Rakvere Metodistikirikus toimub pühapäeval 15. detsembril kell 14 Hugo Oengo mälestusjumalateenistus ja tema jutlusteraamatu esitlus. Kõnelevad tütar Helgi Eenma ja Stalislav Sirel.
 
 
Reede, 13. detsember 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Kaarli kirikus Põhja-Tallinna, Jaan Söödi ja lastekooride kontsert „Meil on veel aega“ homme, laupäeval kell 19. Sissepääs piletitega.

• Jaani kirikus täna kontsert „Laul katab maad“ kell 19. Sissepääs piletitega. MTÜ Eesti Naislaulu Seltsi kontsert homme kell 17.

• Oleviste kirikus noorteõhtu täna kell 18.30.

• Kalju Baptistikirikus on homme avatud pannkoogikohvik kella 10st – 14ni, kell 12 Kalamaja segakoori kontsert.

• Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek täna kell 19. Hingamispäevakool homme kell 10 ja jumalateenistus kell 11.15.

• Saku Toomase koguduse noorte jõulupidu homme kell 18.

• Oru Mõisakooli vaikuserännak täna algusega kell 19. Homme toimub Kasvukool teemal „Kodutee ja jõulud“ algusega kell 9.30. Täpsem info ja registreerimine telefonil 566 772 35 või aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
 
KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse kirikus Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori ja Akadeemilise Meeskoori kontsert täna kell 19. Noorteõhtu kell 19. Eesti Segakooride Liidu advendikontsert homme, laupäeval kell 17. Sissepääs tasuta.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek täna kell 18. Hingamispäevakool homme kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15. Loeng „Prohvetikuulutuse ajaline mõõde“ algab kell 17.

• Rakvere Metodistikirikus toimub pühapäeval 15. detsembril kell 14 Hugo Oengo mälestusjumalateenistus ja tema jutlusteraamatu esitlus. Kõnelevad tütar Helgi Eenma ja Stalislav Sirel.

• Haapsalu Jaani kirikus täna teetund kell 13.30. Haapsalu Toomkirikus Haapsalu Kammerkoori ja tütarlastekoori Canzone advendikontsert „Õhtul“ homme kell 19. Sissepääs annetustega.

• Antsla EKB koguduses, aadressil Jaani 24, toimub täna jõululaat kella 8st- 17ni. Jõululaada ostudega toetatakse koguduse kiriku ehitust. Eakate hommik piduliku jõululaua, hea sõnumi ja üllatustega algab kell 11.

• Haapsalu Jaani kirikus palvus homme kell 9 ja teetund algab kell 13.30.
 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neljapäev, 12. detsember 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ELISE SARAPUU, KARIN JULGE, HEDI LAADI, JAAGUP TOOMPUU, HELJU-VIIVI KALJULA, MARI NURKLIK, LILIAN EDESI, VÄINO PADAR, AIME KEBINAU, MAIMU MOROZOVA, EDA LÄTTEMÄGI, ALLAN GARY OOLO ja MARGO PEREND.
 
ELISE SARAPUU, KARIN JULGE, HEDI LAADI ja JAAGUP TOOMPUU - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
HELJU-VIIVI KALJULA ja MARI NURKLIK - Kõlagu tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
LILIAN EDESI - Psalmis 16, salmides 8-11 on kirjutatud: „Ma pean Jehoovat alati oma silma ees, ma ei kõigu, sest Tema on mu paremal pool! Sellepärast rõõmutseb mu süda ja mu hing ilutseb; ka mu ihu võib julgesti elada...Sina annad mulle teada elu teerada; rõõmu on rohkesti su palge ees, meeldivaid asju on su paremas käes alatiseks!“ Rohkeid Jumala õnnistusi sünnipäevaks ja jumalikku tarkust haigete diagnoosi määramisel ja ravimisel soovivad südamest Christian, David, Hannah, vend Linnar perega ja ema.
 
VÄINO PADAR´ile soovib head tervist ja rohket Jumala õnnistust Tartu Peetri kogudus.
 
Armas õde AIME KEBINAU - Kinnitagu Sind Jesaja raamatu 44nda peatüki, salmid 3 ja 4: „Sest ma valan janusele vett ja kuivale voogusid, ma valan sinu soo peale oma Vaimu ja su järglaste peale oma õnnistuse, et nad võrsuksid kui roogude vahel, otsekui remmelgad veeojade ääres.“ Rohkeid Jumala õnnistusi sünnipäevaks! Rõõmu, rahu ja tervist igaks päevaks. Õnnistussoovidega Sinu osadusgrupp Mustamäel.
 
MAIMU MOROZOVA - Olgu Jumala õnnistavad käed saatmas Sind kõikjal! Õnnitleb Kambja kogudus.
 
EDA LÄTTEMÄGI – Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
ALLAN GARY OOLO´t tervitab tähtpäeval ja soovib jätkuvat Jumala armu, õnnistust ja ligiolu Saku Toomase kogudus.
 
MARGO PEREND´ile soovib rikkalikult õnnisatud teelkäimist Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
 
Reede, 13. detsember 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: PIIBE-IMBI ARRAK, PEETER LAARIN, EILI TOOMING, VILMA PALUMAA, MARE TOOTS, VAIKI TUUL, NETE TUTSU, ANNA SOKOLOVA, KARIN RAJA, SIIRI LAINE, HELGI PAUTS, VELLO JAKOBSON, SELENA HALJAS, KALEVI ROOSE, URMAS KINK, KRISTI LOOMUS, AIGAR KOPPEL, EERIK VILLANEN, ERIKA LUCIA HUDA, KRISTA LEPPIKO, HANNA STINA LEPMETS, ALLAN EIGI ja HANNA-MARIA SALONG.
 
PIIBE-IMBI ARRAK, PEETER LAARIN ja EILI TOOMING - Kõlagu tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
VILMA PALUMAA ja MARE TOOTS - Head tervist ja rohket Jumala õnnistust soovib Tartu Peetri kogudus.
 
VAIKI TUUL ja NETE TUTSU - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva. Täitku Püha Vaim Teid võimsasti! Rõõmu, rohkesti rõõmu, soovib sünnipäeva puhul Nõmme Baptistikogudus.
 
VAIKI TUUL – Soovin Sulle, kallis usuõde, tugevat tervist, Jumala õnnistusi, rõõmu ja rahu südamesse. Su sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu eluteel. Merike.
 
ANNA SOKOLOVA´le soovib Taevaisa armust kantud ja Tema heldusest hoitud uut eluaastat Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
KARIN RAJA - Aga otsige esiti Jumala Riiki ja Tema õigust, siis antakse teile kõike seda pealekauba... Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
SIIRI LAINE´le soovivad rikkalikke Jumala õnnistusi, Temast lähtuvat rõõmu ja rahu südamesse Tallinna Metodistikoguduse pere ja pastorid.
 
HELGI PAUTS´i tervitab tähtpäeval ja soovib jätkuvat Jumala õnnistust, armu ja ligiolu Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
VELLO JAKOBSON´ile soovib palju õnne ja õnnistust Tallinna Kalju Baptistikoguduse poolt.
 
SELENA HALJAS – Psalmis 62, salmides 2 ja 3 on kirjutatud: „Üksnes Jumala juures on mu hing vait, Tema käest tuleb mulle pääste. Üksnes Tema on mu kalju ja mu pääste, mu kindel varjupaik, et ma sugugi ei kõigu.“ Jumala armu, hoidmist ja kaitset ning Jeesuse päästet igasse päeva soovivad ema, isa ja vennad peredega.
 
KALEVI ROOSE - Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku Sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
URMAS KINK, KRISTI LOOMUS, AIGAR KOPPEL ja EERIK VILLANEN - Olgu Jumala õnnistavad käed saatmas Teid kõikjal! Õnnitleb Kambja kogudus.
 
ERIKA LUCIA HUDA´le soovib kaunist sünnipäeva ning armurikast uut eluaastat Saku Toomase kogudus.
 
KRISTA LEPPIKO ja HANNA STINA LEPMETS - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
ALLAN EIGI´ile soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
Hea kaasteeline HANNA-MARIA SALONG – Psalmis 63, salmides 4 ja 5 on kirjutatud: „Sest Sinu heldus on parem kui elu, mu huuled ülistavad sind.Nõnda ma tahan sind tänada oma eluaja, Sinu nimel ma tõstan üles oma pihud.“ Olgu Sul täna rõõmus päev ja uus eluaasta täis põnevaid ettevõtmisi, mis juhitud ja hoitud Jumala poolt. Õnnitleb tänulik Pereraadio pere.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login