• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 1. august 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: ASTA KAUR, ANTS VIRO, JUTA VIHM, HEINO KANGUR, ÜLLA-MAIE SOO, HARRI PALM, VIRVE ALTSAAR, LIINA ALLA, TOIVO PILLI, JAANA KALLASALU, ANNE JULGE, MAAREK TAMMEORG, MIRJAM KÄHR, AUGUSTA TANI.


Kallis ristiema ASTA KAUR! Õnnitleme Sind 91.sünnipäeva puhul ja soovime ikka stabiilset tervist, huumorimeelt ja Issanda ligiolu igaks elupäevaks. Ristitütar Helgi perega.


Koguduseliiget ANTS VIRO’t õnniteb hällipäeval Tartu Peetri kogudus ja soovib tervist ja Taeavisa õnnistust algavasse eluaastasse.

Koguduseliiget JUTA VIHM’a õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Jumala õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Teile, HEINO KANGUR ja ÜLLA-MAIE SOO soovib rõõmu ja rahu igasse päeva uuel eluaastal ning Jumala õnnistust Tartu Püha Luuka kogudus.


Isa HARRI PALM’ile soovib palju Jumala õnnistusi ja tervist Merike perega. Kinnituseks olgu Taaveti Laul 103,1-2: „Kiida, mu hing, Issandat, ja kõik, mis mu sees on, tema püha nime! Kiida, mu hing, Issandat, ja ära unusta ainsatki tema heategu!“

Vend HARRI PALM! See on see päev, mille Issand on teind, see on see päev, mil sündisid siia maailma sel tähtsal päeval, kui aastakümneid on juba möödas ja tulemas on uus, on mu südames ja mõtetes laul mille saadan sulle tuultega teele: “Hing, rutta taeva poole siit teele suure hoolega,
Siin maa peal ju ei ole päris kodumaa,
Seal kõrges tähtede taga,
Sind ootab Isakoda, uuriigis üleval.
Hing, rutta taevateel,
Kõik paelad katki kisu,
Mis sind siin seovad,
Sa päästja sisse usu.
Siis kõigest võitu saad

Su eest Ta surma läinud
Ja kodu valmistanud.
Auriigis üleval, hing rutta taevateel!”
Sind Kristuse armastuses kallistab ja soovib rikkalikult õnnistatud eluaastat leeriõde Ilme.


Kallis VIRVE ALTSAAR! Sa pälvid Jumala, meie Isa armu ja hoolt ka uuel algaval eluaastal. Tema soovib õnnistada sind rikkalikult suunates sinu elulaeva. Piiblisalmgi ütleb: “Õnnis on see, kelle sina valid ja lased tulla enda ligi elama sinu õuedes. Küll meid täidetakse su koju, su püha temple hüvedest.” (Psalm 65:5). Tänu olgu Jumalale, Tema teab ka sinu kõrge ea vajadusi. Olgu su südamesoov Teda enam tundma õppida. Palju õnnistusi soovib koos kallistatustega naabrinaine Ilme.


Armas VIRVE ALTSAAR! Laulik kinnitab psalmis 92, 14. kuni 15. salmis: "Kes Issanda kotta on istutatud, need lokkavad Jumala õuedes. Veel vanas eas nad kannavad vilja, on tüsedad ja haljad."
Hoolimata, et aastad on lisanud su juustesse halli, oled rõõmsameelse ja säravana meile eeskujuks. Soovime Sulle jätkuvalt Jumala armu ning juhtimist. Sünnipäeval õnnitleb Sind Laitse kogudus ja pastor.

Head LIINA ALLA’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib Taevaisa õnnistust ja hoidmist algaval eluaastal Kalju Baptistikogudus.Koguduse pastorit TOIVO PILLI’t õnnitleb hällipäeval ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Tartu Salemi kogudus.

Koguduseliikmele JAANA KALLASALU’le soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva Otepää Maarja kogudus.


Head kaasteelist ANNE JULGE’t õnnitleb hällipäeval ja soovib Issandast õnnistatud uut aastaringi Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Head kaasrändurid MAAREK TAMMEORG ja MIRJAM KÄHR! Maailm on täis armastust, sest Jumal on selle nii loonud. See on kõikjal Sinu ümber, kui Sa vaid näha oskad. Õnnistatud sünnipäeva teile soovib Kambja kogudus.

Armas AUGUSTA TANI! „Teie vana eani ma olen seesama ja teie hallide juusteni ma kannan teid; mina olen teinud ja mina tõstan üles, mina kannan ja päästan,“ ütleb Jesaja 46:4. Jumala ligiolu ja hoidmist soovib juubeli puhul Rakvere Adventkoguduse pere.

 

Pühapäev, 2. august 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: HELMUT HIRS, TATJANA GRIGORJEVA, KATA LEHISTE, ELLEN TEEARU, HELVE SUITS, LIISA ROOTARE, REGINA TAMMISTE, MARIO RANNALA, HEDI ROOGER, ANNALIISA KENPPI, JAKOB GILL.


Pulma-aastapäeva paar: ÜLLE ja EDVIN PEREND.


Teile, HELMUT HIRS soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja jätkuvat Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


TATJANA GRIGORJEVA’le soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja Taevaisa õnnistust ja juhtimist uueks eluaastaks Lasnamäe Vene kogudus.


Armas KATA LEHISTE! „Seepärast me ei tüdi, vaid kuigi meie väline inimene kulub, uueneb seesmine inimene ometi päev-päevalt,“ ütleb Pauluse 2. Kiri Korintlastele 4:16. Rõõmu ja tervist soovib Rakvere Adventkoguduse pere.

Heale kaasteelisele ELLEN TEEARU’le soovivad Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

HELVE SUITS’u õnnitleb hällipäeval ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Tartu Salemi kogudus.

Head kaasteelist LIISA ROOTARE’t õnnitleb hällipäeval ja soovib Issandast õnnistatud uut aastaringi Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Hea REGINA TAMMISTE! Nõmme Baptistikogudus õnnitleb Sind hällipäeval ja soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva uuel eluaastal.


MARIO RANNALA! Maailm on täis armastust, sest Jumal on selle nii loonud. See on kõikjal Sinu ümber, kui Sa vaid näha oskad. Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.


HEDI ROOGER’it õnnitleb sünnipäeva puhul Rakvere Karmeli kogudus ja soovib Jumala hoidmist ja õnnistust algaval eluaastal.


Teid, ANNALIISA KENPPI’t ja koguduse noortetöö juhti JAKOB GILL’i sünnipäeva puhul ning ÜLLE ja EDVIN PEREND’it 35. pulma-aastapäeva puhul õnnitleb Tartu Kolgata kogudus ja soovib Jumala armu ja jätkuvat õnnistust eluteel!

 

Esmaspäev, 3. august 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: SILVIA LAAN, ELVIIRA DITS, KALJU KOLK, MAIA RÜÜTLI, HELMI PÄÄRT, EIKE PARTS, TÕNU VALLSALU, ALBERT REIMAN, LEIDA ILP, KOIDU LOITME, TIINA SISASK, KRISTJAN RAJASAAR, ANDRE MAIDE, SIGRID JAKOBSON.


Koguduseliikmeid SILVIA LAAN’t ja ELVIIRA DITS’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.

Koguduseliiget KALJU KOLK’i õnniteb hällipäeval Tartu Peetri kogudus ja soovib tervist ja Jumala õnnistust algavasse eluaastasse.

Väga säravat, südamlikku sõbrannat MAIA RÜÜTLI’t õnnitleb parimate õnnesoovidega hällipäeval Helvi, soovides tervist, jõudu, Jumala õnnistust edaspidiseks eluks!

Kallis MAIA RÜÜTLI! Lillede ilust naeratus võta, rõõmsalt elus edasi tõtta! Hoidku sind need, keda sinagi hoiad. Palju õnne ja head tervist edaspidiseks soovib sõbranna Lea.

Head HELMI PÄÄRT’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib Taevaisa õnnistust ja hoidmist algaval eluaastal Kalju Baptistikogudus.

Head kaasteelist EIKE PARTS’i õnnitleb hällipäeval ja soovib Issandast õnnistatud uut aastaringi Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Teile, TÕNU VALLSALU soovib palju õnne sünnipäeva puhul ja jätkuvat Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.

Armas ALBERT REIMAN!
Üksainus samm sa astu ja Jumal kaasas Sul,
Ta heldus helgib vastu su elurännakul.
Kui teed ka tihti viivad sind läbi tormidest,
siis kõrge kaitsja tiivad on varjuks ohu eest!
Jumala õnnistust, tervist, jõudu ja vastupidavust kõigeks eelseisvaks soovib Maire Jõgevalt.


Kallis tädi LEIDA ILP’ile Jumlala õnnistusi ja tervist, Jumala rahu olgu su üle ja inglid kaitsku sind uuel eluaastal. Õnnitleb Merike perega.


Kallis KOIDU LOITME! Õnnitleme sind juubelipäeva puhul laulusalmiga:
Õnnelik selgus Jeesus mul on, kuulun nüüd talle, küll suur on mu õnn,
Jumala laps ja Kristus mu vend, sellest on küll, see õndsaks teeb mind.
See on mu ainus juubeli laul, Issandat kiita päeval ja ööl
! Soovivad ema ja isa, õde ja vend peredega.


TIINA SISASK’ile soovib tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva Otepää Maarja kogudus.


Teile, KRISTJAN RAJASAAR soovib rõõmu ja rahu igasse päeva uuel eluaastal ning Jumala õnnistust Tartu Püha Luuka kogudus.


ANDRE MAIDE’t õnnitleb hällipäeval ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Tartu Salemi kogudus.


SIGRID JAKOBSON’i õnnitleb sünnipäeva puhul Rakvere Karmeli kogudus ja soovib Jumala hoidmist ja õnnistust algaval eluaastal.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 1. august 2015


• Tallinna Rahvusvahelise Orelifestivali raames toimuvad mitmed kontserdid:
Tallinna Toomkirikus mängivad noored organistid täna kell 12.
 Tallinna Niguliste kirikus musitseerib Denis Kasparovitch täna kell 16 ja
John Aquilina kell 20.
Taagepera kirikus kontsert kell 19.
Kodavere kirikus mängib Toomas Trass täna kell 20.

• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus oreli- ja flöödimuusika kontsert esmaspäeval, 3. augustil kell 12.30.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Tallinna Adventkirikus piiblitund täna kell 10 ja jumalateenistused kell 12.15 ja 18.

• Mittetulundusühingu PÕLEV PÕÕSAS palvekoosolekud Eestimaa eest toimuvad igal laupäeval Mustamäe tee 5 IV korrus, toiduosadus kell 15 ja palve algus kell 16. Oodatud on kõik, kel südames soov palvekätel kanda oma maad ja rahvast.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Tartu Kolgata koguduse pargis toimuvad tasuta laste kunsti ja piiblilugude päevad 3. augustist 7. augustini. Tegevuspäev saab alguse iga päeva kell 10 ja lõpeb kell 13. Info Riinu Nurme telefonil 5841 5156 või veebiaadressil: www.lasteleht.ee .

• Rakvere Karmeli koguduse homne jumalateenistus toimub Vainupea laagriplatsil kell 11.

• Puhja kirikus mängib Karijärve Keelpilliorkester homme kell 13.

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga Hingemuusika kontsert Rootsi-Mihkli kirikus esmaspäeval, 3. augustil kell 15.

 

Pühapäev, 2. august 2015


• Tallinna Rahvusvahelise Orelifestivali raames toimuvad mitmed kontserdid:
Tallinna Toomkirikus täna kell 20 esineb Ben van Oosten.
Tallinna Niguliste kirikus mängib Kristel Aer orelil täna kell 16.
Lohusuu kirikus musitseerib Toomas Trass täna kell 16
ja Harju-Risti kirikus Edouard Oganessian täna kell 19.


Tallinna ja Harjumaa teated täna:
• Kaarli ja Jaani kirikutes jumalateenistused kell 10.

• Toomkirikus ja Peeteli kirikus jumalateenistused kell 11.

• Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11 ja ingliskeelne teenistus kell 13.

• Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus jumalateenistus kell 15.

• Püha Katariina kloostris missa kell 12.

• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus kell 10.30.

• Oleviste kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12.

• Kalju Baptistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Allika Baptistikoguduse ja Nõmme Baptistikoguduses jumalateenistused kell 11.

• EEKBL Tallinna kogudusete kalmistupüha Rahumäe kalmistul kell 16.

• Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduses, Eelimi Nelipühakoguduses ja Valguse Tee Vabakoguduses jumalateenistused kell 11.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses jumalateenistus kell 11.

• Metodistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Uue Elu Koguduse jumalateenistus algusega kell 17.

• Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus kell 11.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.

• Missio koguduse jumalateenistus kell 11.

• Laagri Kristliku koguduse jumalateenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.

• Saku Toomase kirikus jumalateenistus kell 10.

• Saku Nelipühi kirikus jumalateenistus kell 11.

• Saue Kristlik Vabakoguduses jumalateenistus kell 13.

Ja nüüd tänaseid TEATEID ka Eestimaa teistest kirikuteset ja kogudustest:

• Tartu Pauluse ja Peetri kirikus jumalateenistused kell 10 ning Jaani kirikus kell 11 ja Maarja kirikus kell 12.


• Tartu Maarja kirikus jumalateenistus kell 12.

• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja inglise keeles kell 19.30.

• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13. Ingliskeelne koosolek toimub kell 16, aadressil Kalevi 17.

• Tartu Kolgata kirikus on jumalateenistus kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.

• Tartu Annelinna koguduses täna jumalateenistust EI TOIMU!


• Tartu Püha Luuka koguduses jumalateenistused kell 11.

• Tartu Risttee koguduses jumalateenistused kell 11 ja 18.

• Täna kell 16 Tartu baptisti-, vaba- ja metodistikoguduste ühine surnuaiapüha baptisti kalmistuosas (Puiestee ja Põllu tn ristmiku kõrval).

• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus kell 11.

• Rakvere Karmeli koguduse jumalateenistus toimub Vainupea laagriplatsil kell 11. Täna Rakveres teenistust EI TOIMU!


• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus kell 11.


• Randvere Peetri koguduse jumalateenistus kell 14.30.


• Kadrina Katariina kirikus teenistus kell 11.

• Kehra koguduses jumalateenistus kell 11.

• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus kell 11.


• Puhja kirikus mängib Karijärve Keelpilliorkester kell 13.


Esmaspäev, 3. august 2015


• Tallinna Rahvusvahelise Orelifestivali raames toimuvad mitmed kontserdid:

Tallinna Jaani kirikus kõlab noorte organistide muusika täna kell 12.
Tallinna Niguliste kirikus musitseerivad organistid meilt ja mujalt täna kell 20.


• Tallinna Kaarli kirikus jumalateenistus täna kell 13 ja muusikaõhtu homme kell 17.30.


• Tallinna Püha Vaimu kirikus oreli- ja flöödimuusika kontsert täna kell 12.30.

• EELK Lasnamäe Püha Vaimu osakoguduses piiblitund-palvus homme kell 18 Lindakivi kultuurikeskuse II korrusel, aadressil Koorti 22, Tallinn.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund teisipäeviti kell 18.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus teisipäeviti kell 18.30.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses palvekoosolek homme kell 18.30.

• Tartu Peetri kirikus vaba annetusega orelikontsert homme kell 19. Esineb Giovannimaria Perrucci Itaaliast.

• Tartu Jaani kirikus muusikaveerandtund teisipäeviti kell 12.15.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Kolgata koguduse pargis toimuvad tasuta laste kunsti ja piiblilugude päevad tänasest 7. augustini. Tegevuspäev saab alguse iga päeva kell 10 ja lõpeb kell 13. Täpsem info Riinu Nurme telefonil 5841 5156 või veebiaadressil: www.lasteleht.ee .

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga Hingemuusika kontsert Rootsi-Mihkli kirikus täna kell 15.

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
Login