• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

 
Teisipäev, 19. oktoober 2021

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
•                 Kaarli kirikus algab muusikaõhtu täna kell 17.30, homme on missa kell 17.30.
 
•                 Tallinna Jaani kirikus algab homme kontsertmõtisklus kell 13.30. Mõtiskleb Eve Kruus.
 
•                 Peeter-Pauli katedraalis on missa täna kell 18, homme algab missa kell 19.30.
 
•                 Mustamäe Vabakoguduses on täna piibli-ja palveõhtu kell 18.30.
 
•                 Tallinna Metodistikoguduse piiblitund ja palveosadus toimub täna kell 18.30 Zoom keskkonnas.
 
•                 Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub palveõhtu täna kell 17.30.
 
•                 Viimsi Vabakoguduse palveõhtu on homme kell 19.
 
•                 Tallinna Kristiine Palvekliinik (Koskla 18) on avatud täna kella 18-20.
 
•                 Tartu Maarja kirikus on eakate teetund homme kell 12. Homme algab ka leinagrupi töö. Grupiga oodatakse liituma inimesi, kes on surma läbi kaotanud lähedase inimese. Info ja registreerumine telefonil: 521 85 89.
 
•                 Eelimi Nelipüha kirikus (Tatari 42), teenib soome jumalamees Markku Veilo kolmapäeval, 27. oktoobril kell 18. Palvetatakse haigete eest. Kõik on oodatud, kes loodavad Jumala peale.
 
 
•                 Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühenduse õhtu toimub Pastoraadis (Riia 22a) homme, algusega kell 19.
 
 
•                 Rakvere Palvekliinik (Pikk tn 19) on avatud täna kella 18.30 – 20.30.
 
•                 Rakvere Karmeli koguduses on kolmapäeviti Alfa kursus. Veel on võimalik liituda! Rohkem infot: www.karmel.ee/alfa
 
•                 Saku Toomase kiriku kirbukas on avatud homme, 20.oktoobril kell 14-18, aadressil Tallinna mnt 8. Tere tulemast!
 
 
 
Kolmapäev, 20. oktoober 2021
 
Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
·       Kaarli kirikus algab missa täna kell 17.30. Homme hommikul on missa kell 7.45.
 
·       Tallinna Jaani kirikus algab täna kontsertmõtisklus kell 13.30. Mõtiskleb Eve Kruus. Homme on armulauaga palvus kell 12, kell 12.30 toimub Lõunamuusika kontsert, üles astub Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool.
 
·       Peeter-Pauli katedraalis on missa täna kell 19.30.
 
·       Viimsi Vabakoguduse palveõhtu on täna kell 19.
 
·       Eelimi Nelipüha kirikus (Tatari 42), teenib soome jumalamees Markku Veilo kolmapäeval, 27. oktoobril kell 18. Palvetatakse haigete eest. Kõik on oodatud, kes loodavad Jumala peale.
 
·       Tartu Maarja kirikus on eakate teetund täna kell 12. Kell 18 algab leinagrupi töö. Grupiga oodatakse liituma inimesi, kes on surma läbi kaotanud lähedase inimese. Info ja registreerumine telefonil: 521 85 89.
 
·       Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühenduse õhtu toimub Pastoraadis (Riia 22a) täna, algusega kell 19.
 
·       Saku Toomase kiriku kirbukas on avatud täna kella 14-18, aadressil Tallinna mnt 8. Tere tulemast!
 
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

 

Teisipäev, 19. oktoober 2021
 
Tänased sünnipäevalapsed on: EHA RÜÜTEL, IRMA VAIKLO, ELIS VAIKLO, UNO TARI, SIGRID SUITS, ANNE-MAI PALM, JANA HALLIKO, ROMMI ÕIGE, MIIKAEL VÕIMRE ja UKU EMIL ENGMAN.
 
EHA RÜÜTEL ja IRMA VAIKLO – Rohket Jumala õnnistust, rahu, rõõmu ja tugevamat tervist järgmisteks eluaastateks. Psalmis 37 on öeldud nii: „ Olgu sul rõõm Issandast, siis Ta annab sulle kõik, mida su süda igatseb. Veereta Issanda peale oma tee ja looda Tema peale, küll Tema toimetab kõik hästi.“  Õnnitlevad Marta, Kaja ja Svetlana.
 
Armas koorijuht IRMA VAIKLO ja koorivanem EHA RÜÜTEL – Kinnituseks teile sõnad Jesaja raamatust: „Vana eani ma olen seesama ja hallide juusteni ma kannan teid; Mina olen teinud ja mina tõstan üles, Mina kannan ja päästan.“ Sünnipäeval tervitab teid segakoor.
 
Kallis õeke IRMA VAIKLO - Laula kaasa looduse kroon - inime.... Tänu Kõige armu eest, mis Jumal veel andnud Sulle Täname Sind  Su andide eest, mis andnud Sa meile. Sind tervitavad kodukoguduse õed-vennad Sauelt.
 
IRMA VAIKLO ja ELIS VAIKLO – Paulus kirjutas efeslastele nõnda „…Et te teaksite, milline lootus on Tema kutsumises, milline on Tema pärandi kirkuse rikkus pühade sees ja milline on Tema väe võrratu suurus meie heaks, kes me usume Tema tugevuse jõu mõjul.“  Seda kõike soovib teilegi Ergo-Juhan.
 
Armsad sünnipäevalapsed UNO TARI ja SIGRID SUITS“Kes Kõigekõrgema kaitse all elab ja alati Kõigeväelise varju all viibib, see ütleb Issandale: „Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan!” Nende sõnadega 91st Psalmist õnnitleb Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
ANNE-MAI PALM - Õnnitleme juubelisünnipäeval koguduse rõõmsameelset muusikaanniga ülistajat Jumala sõnaga Psalmist 59: "Mu jõud, sinule ma mängin lauldes kiitust; sest Jumal on mu kindel varjupaik, mu helde Jumal!" Tartu Kolgata Baptistikogudus.  
                                         
JANA HALLIKO „Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Julgustagu sind need sõnad 37st Psalmist. Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
ROMMI ÕIGE ja MIIKAEL VÕIMRE - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
UKU EMIL ENGMAN - Palju õnne ja rohket Jumala õnnistust sünnipäevalapsele soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
 
 
 
Kolmapäev, 20. oktoober 2021
 
Tänased sünnipäevalapsed on: AVO LEND, OLAV MARAN, MART NOOLE,  LAINE SAAREOTS, MATI TSIREL, KOIT PINDMAA, KAILI PALMIK, LUULE VELTMANN, TOOMAS RUSSAK, MIHAIL TŠAŠKIN, IREEN TAHK, MARI ADAMSON, HUGO OLIVER KRUUSEL, JAANIKA KALLAS ja MÄRT SAAR.
 
Hilinenud õnnesoov: Kallis sünnipäevalaps IRMA VAIKLO – Jeesus sind väga kalliks peab, seda usus kindlasti sa tead. Süda, mis armastab, alati on noor. Nii kinnitab ka Psalm 92: „Kes Issanda kotta on istutatud, need lokkavad meie Jumala õuedes. Veel vanas eas nad kannavad vilja, on tüsedad ja haljad.“ Kallis Irma! Tuhandeid lilli õitsegu sulle, tuhandeid rõõme olgu su teel! Tuhanded õnnistused kuuluvad sulle, astu julgelt taevateel! Südamekalliga tervitab usuõde Ilme Laitsest.
 
AVO LEND - “Õnnis on inimene, kelle tugevus on Sinus, kelle mõttes on pühad teekonnad.“  Olgu kinnituseks need sõnad 84st Psalmist. Õnnitleme Sind juubelisünnipäeval ja soovime Jumala ligiolu ja õnnistust igasse päeva! Vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest. 
 
Armas OLAV MARAN – Soovime sulle tugevat tervist, värsket vaimu, teravat pliiatsit, sujuvat sulge, pehmet pintslit ja rõõmsaid värve. Usukaaslased-kunstisõbrad Tallinnast ja Lõuna-Eestist.
 
MART NOOLE – „Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Julgustagu sind need sõnad 37st Psalmist. Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere. 
     
LAINE SAAREOTS – Head tervist, rõõmsat meelt ja hubast Jumalale lähedal olemist uuel algaval eluaasta ringil, soovib Tartu Peetri kogudus.
 
MATI TSIREL ja KOIT PINDMAA - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, Tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
Armas KAILI PALMIK - Allika kogudus soovib sulle Jumala õnnistusi ja rõõmu apostel Pauluse sõnadega: „Olge ikka rõõmsad Issandas! Taas ma ütlen, olge rõõmsad! Ja Jumala rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, hoiab teie südamed ja mõtted Kristuses Jeesuses.“
 
LUULE VELTMANN ja TOOMAS RUSSAK – Õnnistatud uut eluaastat, Jumala hoidmist ja kaitset soovibTartu Maarja kogudus.
 
Armas kogudusevend MIHAIL TŠAŠKIN - “Kes Kõigekõrgema kaitse all elab ja alati Kõigeväelise varju all viibib, see ütleb Issandale: „Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan!” Nende sõnadega 91st Psalmist õnnitleb Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
IREEN TAHK – Tervitused ja õnnistussoovid Kalju Baptistikoguduselt.
 
MARI ADAMSON – Õnnitleme koguduse ülistajat sünnipäeva puhul. Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
HUGO OLIVER KRUUSEL ja JAANIKA KALLAS – Palju õnne ja rohket Jumala õnnistust sünnipäevalastele soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
MÄRT SAAR  - Hyvää syntymäpäivää! Endist kolleegi õnnitleb tänulik Pereraadio pere.
 
 
 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login