• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi


Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 18. aprill 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: HILDA MIKK, HELJO PÄRNITS, MAIE SOO, LILLY ARULA, ÕIE AAVIK, VIRVE TÄHT, LAINE PIIRISAAR, LAINE LINHOLM, LAINE OJAVEE, MAIMU SCHMIDT, LEIDA SAVITŠ /loe: saavitš/, ANU VÄLIAHO, MERLE OJASILD, SIIM PAPPE, TARMO KIKKATALO, MAILY ARTJUŠIN.


HILDA MIKK Tõrvast! Kui on Jeesus sinuga, siis saad rahu maitsta. Jeesus annab armuga sulle tervist, aastaid. Hällipäeval õnnitleb Aino.


HELJO PÄRNITS! Palju õnne, tervist ja Taevaisa õnnistust uuel algaval eluaastal soovib Tartu Peetri kogudus.


Koguduseliikmeid, MAIE SOO’d ja LILLY ARULA’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Kallile ÕIE AAVIK’ule õnnesoov 75. sünnipäeva puhul! Julgelt käi sa oma rada, löögu ette kasvõi sada! Rikkalikku Taevaisa õnnistust soovib Terje lastega Ülenurmest, Viive Talv perega, Olga ja Tamara.


ÕIE AAVIK! Rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel! Sünnipäeva puhul õnnitleb Kodukotus.

Õde VIRVE TÄHT! Eesti Evangeelne Vennastekogudus õnnitleb sind tähtpäeva puhul ja soovib Jumala rahu!

Armsad õed Kristuses LAINE PIIRISAAR ja LAINE LINHOLM! Tulen üle maa ja mere tõtates, mõttes lilled käes, teile kogu südamest rikkalikke Jumala õnnistusi soovima teie uude eluaastasse. Jeesuse abiga ütlen: ühte seob meid Ta armastus, liitnud meie südamed nüüd Jumala Vaim. Laulge ülistuslaulu Talle, et suur Jumal meid armastab, andkem käed üksteisele, et näeks maailm: ühte seob meid tema armastus! Oh mis arm ja heldus see. Õnnistust ka teie peredesse soovib armastuses Ilme Laitsest.

LAINE OJAVEE ja MAIMU SCHMIDT! Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks soovivad Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

Kallis tädi LEIDA SAVITŠ! Jesaja 58:11 ütleb: „Ja Issand juhatab sind alati ning toidab su hinge põuasel maal, ta teeb tugevaks su luud-liikmed ja sa oled otsekui kastetud rohuaed, veelätte sarnane, mille vesi ei valmista iial pettumust.“ Palju Jumala õnnistust soovib Laine Otepäält.


Naaberkoguduse vaimulikule, õde ANU VÄLIAHO’le õnnesoov sünnipäeva puhul! Issanda õnnistusi, tervist, vaimulikku inspiratsooni töös igal päeval soovib Saue Kristliku Vabakoguduse õed-vennad.

MERLE OJASILD! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust uueks eluaastaks soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


SIIM PAPPE! Juubeliõnnitlused! Jumalast õnnistatud uut algavat aastaringi soovib Mustvee Betaania kogudus.

SIIM PAPPE! Matteuse 4:4 ütleb: “Inimene ei ela mitte ainult leivast, vaid igast sõnast, mis lähtub Jumalast.” Taevaisa õnnistusi soovib Evi.


TARMO KIKKATALO! Tervist ja Jumala õnnistust soovib Otepää Maarja kogudus.


MAILY ARTJUŠIN! Issand õnnistagu ja hoidku sind ning puudutagu jätkuvalt oma armu ja halastusega! Sünnipäeva puhul õnnitleb Rakvere Karmeli kogudus.

 

Pühapäev, 19. aprill 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: LAINE PALM, LAINE LINHOLM, LINDA MUUTRA, HELVI LAATS, HELVI TROPP, IVAR TEDREMA, JAAK JUURMA, MAARIKA KUKK, MARK MARCEL SCHWINDT, ZOJA SHULTS, ANDREAS ROOSE.


Pulma-aastapäeva paar: HEINO ja ÜLLE KIKKATALO.


LAINE PALM’i õnnitleb ja soovib Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


Armas õde LAINE LINHOLM! Palju palju õnnistusi, tervist ja rõõmu igaks päevaks! Issanda käsi olgu alati sinuga, tema on sinu tugevus ja kaitsekilp! Soovime sulle päikest päevadesse ja väga õnnistatud uut eluaastat Jeesuses Kristuses! Sind õnnitlevad sünnipäeval õde Aina Võrust ja Messia kogudus Tallinnast.


Kallis LAINE LINHOLM! Soovime sulle õnne ja tervist sünnipäeva puhul. Olgu Jeesuse õnnistus ja ligiolu sinuga. Las puhub võimas Püha Vaimu tuul, mis kastab ja elustab. Psalm 28:6-7 ütleb: „Kiidetud olgu Issand, sest ta on kuulnud mu anumise häält! Issand on mu tugevus ja mu kilp, tema peale lootis mu süda ja ma sain abi. Sellepärast ilutseb mu süda ja ma tänan teda oma lauluga.“ Õnnitlevad Õie ja Raivo, Jaanika ja Kaarel.


Kallis LINDA MUUTRA! Soovime südamest, et sa võiksid viibida alati Kõigekõrgema kaitse ja varju all. Olgu Püha Vaimu juhtimine sinu ja su päevade üle. Õnnistussoovidega, Raeli ja Aili perega.


LINDA MUUTRA! Jumalast õnnistatud uut algavat aastaringi soovib ka Mustvee Betaania kogudus.

HELVI LAATS! Juubelipäeva õnnistussoovid sulle, kallis Helvi! Tõtta edasi koos oma Issandaga, kellele oled kord tõotuse andnud. Jeremija 31:8 julgustab: „Too mind tagasi, et saaksin pöörduda, sest sind oled Issand, mu Jumal.“ Õnnitleb Selise Baptistikoguduse pere.


HELVI TROPP! Jumala armu ja õnnistust uueks eluaastaks soovivad Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.

IVAR TEDREMA! Jumala rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, olgu saatmas sind kõikjal! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.


JAAK JUURMA’d õnnitleb 60. sünnipäeva puhul ja soovib Jumala õnnistust algava eluaasta igasse päeva Nõmme Baptistikogudus.


MAARIKA KUKK! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva soovib Otepää Maarja kogudus.


MARK MARCEL SCHWINDT! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust uueks eluaastaks soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


ZOJA SHULTS’i õnnitleb hällipäeval ja soovib armastust, rahu ja taevalist tarkust Lasnamäe Vene kogudus.


ANDREAS ROOSE’t õnnitlevad sünnipäeva puhul ja soovivad rõõmu-rahu südamesse ning Jumala armu ja õnnistust Tartu Salemi kogudus.


Kallid HEINO ja ÜLLE KIKKATALO 40. pulma-aastapäeval! Tervist ja palju õnnistust teie abielule soovib Ilme perega Puhjast.

 

Esmaspäev, 20. aprill 2015


Tänased sünnipäevalapsed on: RAISSA UBALA, HELJU-HELENE MIKKER, ENDEL MIKKER, ENDEL KÕRM, MARTIN NOOT, SILVI AASPERE, MIRALDA-TOSINE PADRIK, EDVIN LIPS, TOIVO JÜRGENSON, ANNE JAAGUND, ÜLLE LILLEORG, JOEL VAHERMÄGI, LEHO PALDRE, EVELIN ADLER, GEIDI LALL, ANDRUS MÄND, RAGNE ERSTU, TAURI TANNIS.


Kallis RAISSA UBALA! Jehoova on mu karjane, mul pole millestki puudust. Haljale aasale paneb ta mind lebama, hingamisveele saadab ta mind. Tema kosutab mu hinge... Palju Jumala õnnistusi, juhtimist ja rahu uueks algavaks eluaastaks. Tervist ja jõudu sinu kôrges eas, mille Jumal on kinkinud soovib Anne perega.

Kallile usuõele RAISSA UBALA’le juubeliõnnesoov! Kõik, mis ette võtad sa, Jeesusega alga! Jeesu jälgil jätmata juhi oma jalga! Jeesusega ärka sa, puhkama ka heida! Kui on Jeesus sinuga, siis sul abi leida! Suuri Jumala õnnistusi, tema rahu ja kaitset sinu uude eluaastasse soovivad Eldur, Helju ja Marko.

Kallis usuõde RAISSA UBALA! Väikestest jälgedest algavad teed, allikast algavad jõgede veed, sinuga, kallis, alustasin reisu, nüüd aeg sind tõstnud soliidsesse seisu. Piiblist laul 27:1-2: „Jehoova on mu valgus ja mu pääste, keda ma peaksin kartma, Jehoova on mu võimas kaitse, kelle ees ma peaksin värisema.“ Olgu su uus 90. eluaasta täis taevalisi õnnistusi. Andku Jumal sulle ikka tervist, jõudu ja jaksu nii taevalisel rännuteel kui maisetes töödes, eriti su ilusa lilleaia hooldamisel. Sind õnnitlevad usukaasalased Elli ja Jaan Ristipalo.


Meie kallis usuõde ja ustav Jumalariigi kaastööline RAISSA UBALA! Õnnesoov 90. juublisünnipäeva puhul Psalmiga 91:4-5: „Oma tiivasulgedega kaitseb ta sind ja tema tiibade all sa leiad varju, Tema tõde on kilp ja kaitsevall. Ei sa siis karda öö hirmu ega noolt, mis päeval lendab.“ Rahu ja õnnistust soovivad sinu Mooste kogudus ja karjane.


Väga armsat usu- ja palveema RAISSA UBALA’t õnnitlevad 90. juubelisünnipäeva puhul Räpina Püha Vaimu koguduse pere Psalmiga 37:5: „Veereta Issanda peale oma tee ja looda tema peale, küll ta toimetab kõik hästi.“

HELJU-HELENE MIKKER’it ja ENDEL MIKKER’it õnnitleb ja soovib Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


HELJU ja ENDEL MIKKER! Õnnitlus teile sünnipäeva puhul Piiblisalmiga Jesaja 25. peatüki 1. salmist: „Issand, sina oled mu Jumal, ma tahan sind ülistada, su nime kiita, sest sa oled teinud imet, su otsused muistsest ajast on õiged ja kindlad.“ Jumala õnnistust soovivad sõbrad Nõmme Rahu kogudusest.


Armas õde HELJU MIKKER! Õnnistatud uut eluaastat! Psalm 9:2-3 ütleb: “Ma tänan Issandat kõigest südamest, ma kuulutan kõiki su imetöid, ma olen rõõmus ja ilutsen sinus, ma laulan kiitust sinu nimele, Kõigekõrgem.” Õnnitleb Harku tänava Vennastekoguduse pillikoor.


Kallis sünnipäevalaps ENDEL MIKKER! Jeesus sind väga kalliks peab, seda usus kindlalt tead, et sind päästnud on ju ta, pattudest ja kurjast ka. Tänu olgu Temale! Sa oled õnnis, sest kirjutatud on, kõik keda iganes Jumala Vaim juhib, on Jumala lapsed. (Roomlaste 8:14). Vaata Jumala Vaim elustab ja nüüd läheme Tema seatud teed läbi kaduvate aastate. Jumal aidaku sind ja Kõikeväeliselt tulgu sulle õnnistus. Seda soovib kogu südamest Ilme Laitsest.


Vend ENDEL MIKKER! Tänane vaimulike loosungite salm ütleb: "Ma tänan Sind, et Sa mulle vastasid ja tulid mulle päästjaks!" (Psalm 118:21). Õnnistussooviga vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.


ENDEL KÕRM ja MARTIN NOOT! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Jumala õnnistust uueks eluaastaks soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Koguduseliiget, SILVI AASPERE’t õnnitleb hällipäeval ja soovib tervist ja Jumala õnnistust Tartu Maarja kogudus.


MIRALDA-TOSINE PADRIK! Rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel! Sünnipäeva puhul õnnitleb Kodukotus.


Armas EDVIN LIPS! „Iga hea and ja iga täiuslik kink tuleb ülalt, valguste Isalt,
kelle juures ei ole muutust ega varjutuste varju,“
ütleb Jaakobuse 1:17. Sünnipäeva puhul õnnitleb ja Taevaisa armu ja õnnistust soovib Rakvere Adventkoguduse pere.

TOIVO JÜRGENSON! Matteuse 4:4 julgustab: “Inimene ei ela mitte ainult leivast, vaid igast sõnast, mis lähtub Jumalast.” Jumala õnnistusi soovib Evi.


Kallis emake ANNE JAAGUND! Me muud ei tea tänuks öelda sulle, kui oled väga väga hea ja armas meile. Palju ônne, Jumala ônnistusi ja kaitset uueks algavaks eluaastaks
soovivad sinu lapsed.

ANNE JAAGUND’ile õnnesoov sünnipäeval puhul piiblisalmiga, Laulust 37:4: „Olgu sul rõõm Issandat, siis ta annab sinule, mida su süda kutsub!“ Õnnitlevad vennad ja õed peredega.


Kallis usuõde ANNE JAAGUND!
Kui sul õnnest hõiskab rind
või murest murtuna sa tunned end.
Taeva poole üles palves käed siruta,
Isa oma armu väes kannab ikka edasi.
Piiblist Hesekieli 34:31: „Ja te olete mu lambad, mu karjamaa kari, teie, inimesed. Mina olen teie Jumal, ütleb Issand Jehoova.“ Uus algav eluaasta olgu sul täis rahu ja Jumala juhtimist. Sind õnnitlevad Räpina Metodisti kogudus ja pastor perega.

ÜLLE LILLEORG! Õnnistus- ja õnnesoovid 58. sünnipäeva puhul! Sest otsegu taevas on maast kõrgel, nõnda on Tema heldus võimas nende vastu, kes Teda kardavad! Õnnitlevad Randvere Peetri koguduselt ja õpetajalt.


JOEL VAHERMÄGI’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib Jumala õnnistust algava eluaasta igasse päeva Nõmme Baptistikogudus.


Tartu Kolgata koguduse pastorit LEHO PALDRE’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Jumala õnnistust edukas ja saavutusterohkes töös vanamemm Aino.


Õnne ja Taevaisa õnnistust soovib LEHO’le ka Kolgata koguduse pere.


Koguduseliiget, EVELIN ADLER’it õnnitleb hällipäeval ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


GEIDI LALL! Tervist ja Jumala õnnistust soovib Otepää Maarja kogudus.


ANDRUS MÄND! Issand õnnistagu ja hoidku sind ning puudutagu jätkuvalt oma armu ja halastusega! Sünnipäeva puhul õnnitleb Rakvere Karmeli kogudus.


RAGNE ERSTU ja TAURI TANNIS! Jumala rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, olgu saatmas sind kõikjal! Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 18. aprill 2015


• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11. Homme kaitseväe veteranidele pühendatud jumalateenistus kell 11.

• Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus teeõhtu külalisega täna kell 15.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Tallinna Oleviste kirikus Iisraeli õhtu homme kell 17.

• Nõmme Baptistikoguduses noorte sisustatav jumalateenistus homme kell 11.

• Tallinna Metodisti Kirikus noorteõhtu täna kell 18.

• Tallinna Adventkirikus piiblitund täna kell 10 ja jumalateenistused kell 11.15 ja 18.

• Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu liikmete koosolek – piiblitund toimub Nõmme Rahu kiriku pastoraadis, Võsu 5 täna kell 11.


• Eesti Karismaatiline Osaduskirik korraldab jumalateenistuse, kus teenib Benjamin Lillemäe, Tallinnas, Narva mnt 51 esmaspäeval, 20. aprillil kell 18.30.

• Mittetulundusühingu PÕLEV PÕÕSAS palvekoosolekud Eestimaa eest toimuvad igal laupäeval alates aprillikuust uuel aadressil - Mustamäe tee 5 IV korrus, toiduosadus kell 15 ja palve algus ikka kell 16. Oodatud on endiselt kõik, kel südames soov palvekätel kanda oma maad ja rahvast.

• Tartu Maarja kirikus toomamissa homme kell 18.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Tartu Annelinna koguduses perehommik homme kell 11. Perekonna, koguduse ja konfliktide teemat avavad Karita ja Meelis Kibuspuu.

• Rahvusvaheline noortekonverents „Mina Jumala tulevikus“ toimub Tartus, Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris, Annemõisa 8, kolmapäeval, 22. aprillil algusega kell 15. Kõnelevad Toivo Pilli, Meego Remmel jt. Lisainfo telefonil 518 6219 või e-postiga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

• Rakvere Karmeli kirikus poisteklubi täna kell 12 ja palveõhtu kell 19.

• Haapsalu Jaani kirikus kogunetakse kevadiseks talgupäevaks koguduse kantselei juurde täna kell 10.

• Järvakandi Nelipühi koguduses luteri ja nelipühi koguduste ühine jumalateenistus
homme kell 11. Teenib Allan Lilleorg.

• Kehra koguduses noorteõhtu täna kell 18.

• Healing Rooms koolitus toimub Võru Elupuu koguduses 24.-25. aprillini, algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine telefonil 5688 7810 või e-postiga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

• Pille Lille Muusikute Fondi piletitega kontsert „Georg Ots 95“ Kõue mõisas täna kell 19.

 

Pühapäev, 19. aprill 2015


Tallinna ja Harjumaa teated täna:


• Kaarli ja Jaani kirikutes jumalateenistused kell 10.


• Toomkirikus teenistus kell 11.


• Peeteli kirikus kaitseväe veteranidele pühendatud jumalateenistus kell 11.


• Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus kell 10.30.


• Oleviste kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12, Iisraeli õhtu kell 17.


• Kalju Baptistikirikus jumalateenistus ja pühapäevakool kell 10.


• Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduses jumalateenistus täna kell 11..

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus kell 15.


• Metodistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Missio koguduse jumalateenistus kell 11, aadressil Suur-Ameerika 29. Samal ajal toimub lastekirik.


• Laagri Kristliku koguduse jumalateenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Uue Elu Koguduse jumalateenistus algusega kell 17.


• Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus kell 11.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Saku Toomase kirikus jumalateenistus kell 15.

• Saku Nelipühi kirikus jumalateenistus kell 11.


• Saue Kristlik Vabakoguduses jumalateenistus kell 13.

Ja nüüd tänaseid TEATEID ka Eestimaa teistest kirikuteset ja kogudustest:


• Tartu Pauluse ja Peetri kirikus jumalateenistused kell 10 ning Jaani kirikus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus jumalateenistus kell 12 ja toomamissa kell 18.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja inglise keeles kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13. Ingliskeelne koosolek toimub kell 16, aadressil Kalevi 17.

• Tartu Kolgata kirikus on jumalateenistus kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.


• Tartu Annelinna koguduses perejumalateenistus täna kell 11.


• Tartu Püha Luuka kogudustes jumalateenitus kell 11.

• Tartu Risttee koguduses jumalateenistused kell 11 ja 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus kell 11 ja pühapäevakool lastele kell 13.

• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus kell 11, pühapäevakool kell 11.30. Kundas, Mäe 11 toimub teenistus kell 14.

• Rakvere Metodisti kirikus jumalateenistus kell 10 ja pühapäevakool kell 10.30.

• Haapsalu Toomkirikus ja Jaani kirikus jumalateenistused kell 11.

• Randvere Peetri kirikus jumalateenistus kell 14.30, samal ajal lastele pühapäevakool Randvere päevakeskuses, Kibuvitsa tee 1.

• Järvakandi Nelipühi koguduses luteri ja nelipühi koguduste ühine jumalateenistus
täna kell 11. Teenib Allan Lilleorg.

• Kehra koguduses jumalateenistus kell 11.

• Viljandi Baptistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Kadrina Katariina kirikus teenistus kell 11 ja Ambla Maarja kirikus kell 12.


• Anna kiriku kogudusemajas lastele pühapäevakool kell 15.30.

• Selise Baptistikoguduses toimub jumalateenistus kell 11.

• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus kell 11.

• Võru Elupuu koguduse jumalateenistus täna kell 11.

 

Esmaspäev, 20. aprill 2015


• Tallinna Kaarli kirikus jumalateenistus täna kell 13. Homme muusikaõhtu kell 17.30.

• EELK Lasnamäe Püha Vaimu osakoguduses piiblitund-palvus homme kell 18 Lindakivi kultuurikeskuse II korrusel, aadressil Koorti 22, Tallinn.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.

• Lasnamäe Vene koguduses palveõhtu täna kell 19. Homme piibliuurimine kell 18.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses piibli- ja palveõhtu homme kell 18.30.

• Eesti Karismaatiline Osaduskirik korraldab jumalateenistuse, kus teenib Benjamin Lillemäe, Tallinnas, Narva mnt 51 täna kell 18.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund teisipäeviti kell 18.

• Lahtiste uste päev EELK Usuteaduse Instituudis toimub laupäeval, 25. aprillil kell 9-16, aadressil Pühavaimu 6, Tallinn. Lähemat infot erinevate õppekavade loengute toimumisaja kohta telefonil 611 7403 või e-posti teel: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

• Tallinna Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kell 19-20.30ni, aadressil Kopli tn 8.

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus täna kell 10 ja naisring kell 10.15.

• Tartu Maarja kirikus hommikupalvus täna kell 9.30 ja soomekeelne piiblitund kell 17.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.


• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring teisipäeviti kell 15.

• Rahvusvaheline noortekonverents „Mina Jumala tulevikus“ toimub Tartus, Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris, Annemõisa 8, kolmapäeval, 22. aprillil algusega kell 15. Kõnelevad Toivo Pilli, Meego Remmel jt. Lisainfo telefonil 518 6219 või e-postiga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .


• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.

• Rakvere Karmeli kirikus palveõhtu täna kell 19.


• Healing Rooms koolitus toimub Võru Elupuu koguduses 24.-25. aprillini, algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine telefonil 5688 7810 või e-postiga: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
Login