• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi


Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 4. juuli 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ÜLLAR BLOMERIUS, LYDIA KARLSON, TERJE MARKUS, TUULI LEE PABELLO, ANTI SAINAST, EDGAR TUISK, TARMO TÄHNAS, LIIVI URM, ELLE JÜRIMÄE, LEILI KÄGU, LEA MARAIKINA, AILI LEIN, SIGNE NIINEMÄE, MAIE KÜLMALLIK, HELLE ROOS, ARNO HOLMBERG, LEA MALAŠKINA, SIRLE MIK, SIRLI PÄHNA, LAURA JALAKAS, TARMO KALA, MEELIS ROOS, EVELIN PÕLDSAAR, RITA RAIEND, GREGORY JONES.


Koguduseliikmeid, ÜLLAR BLOMERIUS’t, LYDIA KARLSON’i, TERJE MARKUS’t, TUULI LEE PABELLO’t, ANTI SAINAST’i, EDGAR TUISK’u, TARMO TÄHNAS’t ja LIIVI URM’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


ELLE JÜRIMÄE! Rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel! Sünnipäeva puhul õnnitleb Kodukotus.


Hea LEILI KÄGU! Roomlaste 4:21: „Jumal on vägev täitma seda, mida Ta on tõotanud!“ Jumala õnnistust ja hoidmist hällipäeval soovib Evi.


Armas LEA MARAIKINA! Tervist, jõudu, Jumala õnnistust igaks päevaks soovib südamlikult, Helvi.


Kallis ema LEA!
Oh, küll sa oled hea,
sinust paremat mina ei tea.
Käid kaasa minu eluteel,
kui õnnelik või kurb mu meel.
Sulle alati ma loota saan,
sind igavesti armastan!

Palju õnne sünnipäevaks! Sind kallistab tütar Kätlin.

Kallist AILI LEIN’i õnnitlevad hällipäeval ja soovivad Jumala õnnistust lähisugulased Rael ja Rutt ja sõbrannad Liia ja Laine.


SIGNE NIINEMÄE! Rõõmu, rahu rohkesti ning palju õnne ja õnnistusi ülalt. Tugevat tervist ja jõudu eluks! Laul 23:1-3 ütleb: “Issand on mu karjane, mul pole millestki puudust. Haljale aasale paneb ta mind lebama, hingamisveele saadab ta mind, tema kosutab mu hinge. Ta juhib mind õiguse rööbastesse oma nime pärast.“ Õnnitlevad Merike ja Urmas.


Armas MAIE KÜLMALLIK! 50. juubelisünnipäeva puhul õnnitleb Tapa Elava Usu kogudus, soovides Taevaisa toetavat kätt igasse päeva, Tema rahu, rõõmu ja tarkust.


Teid, HELLE ROOS ja ARNO HOLMBERG õnnitleb hällipäeval ja soovib taevalist rahu ja õnnistust uuel eluaastal Kalju Baptistikogudus.

Kallis sõbranna LEA MALAŠKINA! Kõik, mis selles päevas on kaunist ja head, täna see sinule kuuluma peab. Vaadates su sirget rühti, pole sa nii vana ühti. Sünnipäeva puhul õnnitleb Maia.

Head kaasteelised SIRLE MIK, SIRLI PÄHNA ja LAURA JALAKAS! Jumala õnnistust ja hoidmist uude eluaastasse soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Kallis TARMO KALA! Oma rahu annan teile, oma rahu jätan ma, ei maailm või rahu anda, oma rahu jätan ma. Õnnistatud uut eluaastat, tugevat tervist ja Jumala kaitset igasse päeva sulle ja su lastele soovivad ema, õed Maie ja Rutt peredega ja tütar Kerty perega.

Teid, MEELIS ROOS õnnitleb hällipäeval ja soovib tervist ja Jumala õnnistust Tartu Maarja kogudus.

Koguduseliikmeid, EVELIN PÕLDSAAR’t ja RITA RAIEND’it õnnitleb Rakvere Karmeli kogudus ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu uude eluaastasse.


Kaasrändurit GREGORY JONES’i õnnitleb hällipäeval Tartu Salemi kogudus, soovides Issanda ligiolu ja jätkuvat õnnistust algaval eluaastal.

 

Pühapäev, 5. juuli 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: MALLE SUURVÄLI, HELDUR MEUS, LAINE SALUMÄE, AIME PÄRNAKIVI, EVI VINOGRADOV, HELLE ROOS, ARNO HOLMBERG, HELLE ANDERSON, RENE KALVIK, OLGA SHEVTSENKO, HANNES KERT, LAURA MÄND, SALE KANGUR, KAIDI AHAS.


Kaasteeline MALLE SUURVÄLI! Tartu Peetri kogudus õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib sulle rahu ja rõõmu, armu ja õnnistust uude aastaringi.


HELDUR MEUS! Rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel! Sünnipäeva puhul õnnitleb Kodukotus.


Kallis LAINE SALUMÄE! Õnnesoovid 80. juubelisünnipäeva puhul ja palju Jumala õnnistust ning tervist järgnevatesse aastatesse! Vaid hetke kestab suvi, ja kajab linnulaul, vaid silmapilguks lõhna, on lillel kaunimal. Kõik eilne on kui uni, ei homset tunne ma, kui Taevast Isa tunnen, võin ikka tänada. Õnnitlevad Hermilde, Liidi, Lehte ja Leida.


Teid, AIME PÄRNAKIVI õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.


Kallis EVI VINOGRADOV! Õnnesoovid sünnipäeva puhul! Soovime, et Issanda arm ja õnnistus sind saadaks eluteel. Psalm 62:7-8: “Üksnes Tema on mu kalju ja mu pääste, mu kindel varjupaik, et ma ei kõigu, Jumala käes on mu õndsus ja mu au, mu jõu kalju, mu pelgupaik on Jumalas.” Õnnitlevad Anti, Rutt, Rasalje, Õilme, Leida, Evi, Anne ja Heleene.


Armas EVI VINOGRADOV! 70. juubelisünnipäeva puhul õnnitlevad õde Juta, laste ja lastelastega. Psalm 16:8 ütleb: “Ma pean Issandat alati oma silma ees, ma ei kõigu, sest tema on mu paremal pool.“


Kallis sünnipäevalaps ja Jumala laps EVI VINOGRADOV! Tervitan sind kaunil sünnipäevahommikul luuleridadega: Lindude lauluga kevad ja suvi, nii palju aastaid läks ja uus tuli, selleks ei olnud sul enesel rammu, Jumal on juhtinud igat su sammu. Piiblisalmigi ütleb Rooma kirja 10:11: “Ükski, kes temasse usub ei jää häbisse”, sest Jumala silm näeb, Jumala käsi kaitseb, Jumal Sõna juhatab, Jumala Vaim elustab ja nii lähemegi koos, läbi kaduvate aastate. Ole siis rohkesti õnnistatud ja hoitud! Seda soovib sinu kaasrändur usuteel Ilme Laitsest.


EVI VINOGRODOV! Piiblist, Psalm 31:4 andku sulle julgust: “Sest sina oled mu kalju ja mu mäelinnus, ja oma nime pärast juhatad ja talutad sa mind.” Õnnistussoovidega, Asta.


Teid, HELLE ROOS ja ARNO HOLMBERG õnnitleb hällipäeval ja soovib taevalist rahu ja õnnistust Tartu Kalju Baptistikogudus.

Õnnesoovid HELLE ANDERSON`ile sünnipäeva puhul Anna Haava laulusõnadega - Mu süda usub õnne, suurt meresügavat, kus säravad muinasjutud ja imed puhkavad. Mu süda usub valgust, mis tõuseb säält sügavast, mis kutsub tuhanded õied kõik elusse uinumast. Mu süda usub elu, mis selge õnnistus on, mis maine ja okkaline, kuid siiski taevane on. Hellet õnnitlevad ja soovivad õnnistust Juuru Miikaeli kirikukoor ja õpetaja Kalle Kõiv.


Hea kaasrändur RENE KALVIK! 40. juubelisünnipäeval õnnitleb Nõmme Baptistikogudus ja soovib Jumala ligiolu ja õnnistust igasse eelseisvasse päeva!


Juubilar OLGA SHEVTSENKO! Õnnesoovid sünnipäeva puhul! Jumala juhtimist nii isiklikus elus kui ka teenistuses soovib Lasnamäe Vene Kogudus.


Hea kaasteeline HANNES KERT! Jumala õnnistust ja hoidmist uude eluaastasse soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Koguduseliiget, LAURA MÄND’i õnnitleb Rakvere Karmeli kogudus ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja armu uude eluaastasse.


SALE KANGUR! Õnnistatud sünnipäeva! Kinkigu Taevaisa jätkuvat armu ja rahu uude eluaastasse. Soovib Tartu Püha Luuka kogudus.


Kaasrändurit KAIDI AHAS’t õnnitleb hällipäeval Tartu Salemi kogudus, soovides, et Issanda ligiolu ja jätkuv õnnistus oleks sinuga uuel algaval eluaastal.

 

Esmaspäev, 6. juuli 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: EVALD ROOMA, HELVE MESI, SILVI LOOTSMANN, SIRVI ESLAS, HELIS ALP, AILI VAIDIK, HELEEN KANEP, AIME ERINTS, LENNE MITT, TÕNIS IVANOV, EINO JÄRV, KÜLLI KARLEP, MAIRE OJASAAR, MARGUS VÄLI, PIA HANSLEP.


Koguduseliikmeid, EVALD ROOMA’t ja HELVE MESI’t õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rohket Taevaisa õnnisust Tartu Pauluse kogudus.


SILVI LOOTSMANN! Soovime rahu, rõõmu südamesse, taevasära silmadesse, soojust-valgust hingesse. Laul 67,1-4 ütleb: “Jumal olgu meile armuline ja õnnistagu meid, ta lasku oma pale paista meie peale, et maa peal tuntaks sinu teed, kõigi rahvaste seas sinu päästet! Jumal, sinule laulgu tänu rahvad, sinule laulgu tänu kõik rahvad!“ Õnnitlevad Merike ja Urmas.


Head kaasteelised SIRVI ESLAS ja HELIS ALP! Jumala õnnistust ja hoidmist uude eluaastasse soovib Haapsalu Püha Johannese kogudus.


Kaasrändurid AILI VAIDIK ja HELEEN KANEP! Kes tõeliselt otsib Jumala armastust, leiab selle kõikjalt, kuhu ta oma silmad pöörab. Õnnistatud sünnipäeva teile soovib Kambja kogudus.

AIME ERINTS’at õnnitleb hällipäeval ja soovib Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


Teid, LENNE MITT õnnitleb sünnipäeva puhul Kalju Baptistikogudus ja soovib taevalist õnnistust uude aastaringi!

Koguduseliiget, TÕNIS IVANOV’i õnnitleb Rakvere Karmeli kogudus ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu algavasse eluaastasse.


Kaasrändureid, EINO JÄRV’e, KÜLLI KARLEP’it, MAIRE OJASAAR’t, MARGUS VÄLI’t ja PIA HANSLEP’a õnnitleb hällipäeval Tartu Salemi kogudus, soovides Issanda ligiolu ja jätkuvat õnnistust algaval eluaastal.


Hea hommikuprogrammi toimetaja PIA HANSLEP! Jumal õnnistagu väga sinu sünnipäeva! Kinkigu Ta sulle jätkuvalt julgust ja pealehakkamist, armu ja õnnistust kõiges, mille külge oma käed paned. - soovib Pereraadio pere.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 4. juuli 2015


Esmalt TARTU VAIMULIKU LAULUPEOga seonduv informatsioon täna:

• Laulupeo rongkäik Toomemäelt laululavale kell 15.30.
• Vaba sissepääsuga laulupeokontsert algusega kell 17.
• Jaani kirikus ansambli Heinavanker kontsert IMELINE KODA kell 21.• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.


• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.


• Tallinna Adventkirikus täna piiblitund kell 10 ja jumalateenistused kell 11.15 ja 18.

• Mittetulundusühingu PÕLEV PÕÕSAS palvekoosolekud Eestimaa eest toimuvad igal laupäeval Mustamäe tee 5 IV korrus, toiduosadus kell 15 ja palve algus kell 16. Oodatud on kõik, kel südames soov palvekätel kanda oma maad ja rahvast.


• Tartu Maarja kirikus toimub raamatuesitlus "Isade õnnistus. 2O mälestuslugu eesti vaimulikest" täna kell 14.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Rakvere Kolmainu kirikus orelipooltund täna kell 12.

• Anna kirikus aastapäeva kontsert-jumalateenistus “Rõõm muusikast” homme kell 15.

• Võru Elupuu kirikus kontsert-jumalateenistus eeloleval homme kell 11. Muusika ja sõnumitega teenib Tallinna Metodistikoguduse segakoor.

• Pille Lille Muusikute Fondi piletitega kontsert Velise kirikus homme kell 19.

• Eesti Kristlik Nelipühi Kirik kutsub osalema kogupere suvepäevadest "Aeg laineid lüüa" mereäärses Käsmus 20.-23. juulini. Lastele ja noortele eri programmid. Teenistustel kõnelejad Peruust ja Malaisiast. Info telefonil 5663 3110 või kodulehel www.eknk.ee .

 

Pühapäev, 5. juuli 2015

Tallinna ja Harjumaa teated täna:
• Kaarli ja Jaani kirikutes jumalateenistused kell 10.

• Toomkirikus, Püha Vaimu kirikus ja Peeteli kirikus jumalateenistused kell 11.

• Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus jumalateenistus kell 15.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus kell 10.30.

• Oleviste kirikus jumalateenistus kell 10 ja 12.

• Kalju Baptistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Allika Baptistikoguduse ja Nõmme Baptistikoguduses jumalateenistused kell 11.

• Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduses, Eelimi Nelipühakoguduses ja Valguse Tee Vabakoguduses jumalateenistused kell 11.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses jumalateenistus kell 11.

• Metodistikirikus jumalateenistus kell 10.

• Uue Elu Koguduse jumalateenistus algusega kell 17.

• Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus kell 11.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.

• Missio koguduse jumalateenistus kell 11.

• Laagri Kristliku koguduse jumalateenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.

• Saku Nelipühi kirikus jumalateenistus kell 11.

• Saue Kristlik Vabakoguduses jumalateenistus kell 13.Ja nüüd tänaseid TEATEID ka Eestimaa teistest kirikuteset ja kogudustest:

• Tartu Pauluse ja Peetri kirikus jumalateenistused kell 10 ning Jaani kirikus kell 11.

• Tartu Maarja kirikus jumalateenistus 12.

• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja inglise keeles kell 19.30.

• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13. Ingliskeelne koosolek toimub kell 16, aadressil Kalevi 17.

• Tartu Kolgata kirikus on jumalateenistus kell 11 ja venekeelne teenistus kell 13.

• Tartu Annelinna koguduses ja Tartu Püha Luuka koguduses jumalateenistused kell 11.

• Tartu Risttee koguduses jumalateenistused kell 11 ja 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus kell 11.

• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus kell 17. Kundas, Mäe 11 toimub teenistus kell 14.

• Rakvere Metodisti kirikus jumalateenistus kell 10.

• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus kell 11.

• Viljandi Baptistikoguduses teenistus kell 10.

• Anna kirikus aastapäeva kontsert-jumalateenistus kell 15.

• Kadrina Katariina kirikus teenistus kell 11.

• Nõva Püha Olevi kirikus jumalateenistus kell 11.

• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus kell 11.

• Randvere Peetri kirikus jumalateenistus täna kell 14.30.

• Võru Elupuu kirikus kontsert- jumalateenistus kell 11.


Esmaspäev, 6. juuli 2015


• Tallinna Kaarli kirikus jumalateenistus täna kell 13. Homme muusikaõhtu kell 17.30.


• EELK Lasnamäe Püha Vaimu osakoguduses piiblitund-palvus homme kell 18 Lindakivi kultuurikeskuse II korrusel, aadressil Koorti 22, Tallinn.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Tallinna Metodistikirikus piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.

• Lasnamäe Vene koguduses palvekoosolek täna kell 19.

• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses palvekoosolek homme kell 18.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund teisipäeviti kell 18.

• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus homme kell 10 ja koguduse naisring kell 10.15. Suveleer algab teisipäeval, 21. juulil kell 18.

• Tartu Jaani kirikus muusikaveerandtund teisipäeviti kell 12.15.

• Tartu Maarja kirikus hommikupalvus homme kell 10.

• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring teisipäeviti kell 15.


• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Reedel, 10. juulil kell 17 algab Rakveres Metodisti kiriku õuel (aadressil Laada 21) evangeelne telgiteenistus, mis kestab laupäeva hilisööni. Ülistame koos Jumalat, palvetame Eesti eest, tegutseb Healing Rooms palvekliinik ning möödujatele jagatakse lõkkekohvi ja head sõnumit. Ürituse täpsema ajakava leiad aadressil www.karmel.ee .

• Pille Lille Muusikute Fondi kontsert Rapla Kultuurikeskuses täna kell 19. Homme Vigala kirikus keelpilli kontsert kell 19. Kontserdid on piletitega.

• Eesti Kristlik Nelipühi Kirik kutsub osalema kogupere suvepäevadest "Aeg laineid lüüa" mereäärses Käsmus 20.-23. juulini. Lastele ja noortele eri programmid. Teenistustel kõnelejad Peruust ja Malaisiast. Info telefonil 5663 3110 või kodulehel www.eknk.ee . 

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
Login