• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Liitu raadioperega

Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Meie kirik

Eesti Kirik

Pildiraadio

Kuulutaja

De Civitate

Uus Eesti

ERR uudised

Parasjagu päevakorral

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 20. detsember 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: LEIDA PEETSU, ELFRIEDE JAKOBSON, LEMMI VENTSEL, HELGA KÕLL, ENN TANILSOO, SALME KIRPU, TÕNU KUKK, LIINA RAJU, AAMO REMMEL, SIIRI RATAS, AIME KEBBINAU, ARVO TEEKEL, MARGUS MÄND, SILVI PÜVI, ENE AAMER, JANEK ROOMETS, RAUL-ERIK RONK, RAIN ARST, KSENIJA BALATSKAJA, KRISTINA SKOLIMOVSKAJA, MARI PETERSEN, KÜLLI KAREL.


Teid, LEIDA PEETSU 100. juubelisünnipäeval ja ELFRIEDE JAKOBSON hällipäeval õnnitleb ja soovib rikkalikku Jumala õnnistust, tervist ja hoidmist Tartu Peetri kogudus.


Hea kaasteeline LEMMI VENTSEL! Jumala rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, hoidku su meeled ja mõtted Issandas Jeesuses Kristuses. Sünnipäeva puhul õnnitleb Tallinna Metodisti kogudus.


Kaasrändurid HELGA KÕLL ja ENN TANILSOO! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva, soovib Otepää Maarja kogudus.


Head kaasteelised SALME KIRPU, TÕNU KUKK ja LIINA RAJU! Sünnipäeva puhul õnnitleb ja rohket Taevaisa õnnistust algaval eluaastal soovib Tartu Pauluse kogudus.


SIIRI RATAS ja AAMO REMMEL!
SIIRI, soovime sulle eriliset õnnistatud uut eluaastat! Heites täna pilgu üle käidud teele, võid tänuga tagasivaates tunda, et Jumal on olnud Su aegade kalju ja muutmata varjupaik elutormides ja haigustes. Hajutagu laul ja helid, mida mängid, mured ja vaevad. Rõõmsat meelt ja tervist soovides, lähedased.
Armas AAMO! Taas igavikku on vajunud üks eluaasta, kaasa viies jõudu ja tervist. Me soovime sulle kogu hingest, et Jumal kingiks sulle tarkust su elu keerulisel teel, teha õigesid otsuseid, et kindlalt vastu paneks ja Jumala rõõm täidaks südame! Võtku Jumal sind oma armastuse hõlma. Soovivad sinu lähedased.


Kallis AAMO REMMEL, Viljandi Baptistikoguduse pastor, ja kaksikõde SIIRI RATAS! Piiblisalm, Laulust 84:2,3 ütleb: “Kui armsad on sinu hooned, Issand Sebaot! Jehoova õuesid igatseb ja ihaldab mu hing, mu süda ja mu ihu hüüavad rõõmsasti elava Jumala poole.” Sünnipäeval õnnitlevad ja Jumala õnnistusi, kaunist jõululaega ja häid kordaminekuid uuel eluaastal soovivad koguduseliikmed.


Koguduseliikmeid AIME KEBBINAU’d ja ARVO TEEKEL’it õnnitleb hällipäeval ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja kaitset algaval eluaastal Nõmme Baptistikogudus.


Koguduseliiget MARGUS MÄND’i õnnitleb sünnipäeval ja soovib rahu ja rõõmu südamesse ning külluslikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Rakvere Karmeli kogudus.


SILVI PÜVI õnnitlevad hällipäeval ja tervist ja palju õnnistusi uuel algaval eluaastal soovivad Ilme ja Andres.


Kallis ENE AAMER! Laul 111:1-2 ütleb: “Ma tänan Jumalat kõigest südamest õiglaste osaduses ja koguduses! Suured on Issanda teod, uuritavad kõigile, kellel neist on hea meel.” Palju Jumala õnnistusi soovib Laine Otepäält.


Kallis juubilar JANEK ROOMETS! Jumala imelist tuntavat lähedalolu ja rikkalikku taevalist õnnistust soovib Saue Kristliku Vabakoguduse pere.


Kallid RAUL-ERIK RONK ja RAIN ARST! Hoidku ja kaitsku teid Jumal igal päeval, igal tunnil, igas paigas! Sünnipäeva puhul õnnilteb Kambja kogudus.


Teid, KSENIJA BALATSKAJA ja KRISTINA SKOLIMOVSKAJA õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib Jumala armastust ja taeva tarkust Lasnamäe Vene kogudus.


Koguduse eestpalvetoa koordinaatorit MARI PETERSEN’i ja head kaasrändurit KÜLLI KAREL’it õnnitleb hällipäeval ja soovib Jumala rahu ja rohket Taevaisa õnnistust uuel eluaastal Tartu Kolgata kogudus.

 

Pühapäev, 21. detsember 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: PEETER KIVI, MARJUT TANNIS, EDUARD MARDO, SILVER TÕNNO, VILJAR ROOSIMAA, LISETE ROOSIMAA JANET VAVILOV.


Koguduseliiget PEETER KIVI õnnitleb 45. sünnipäeva puhul ja soovib rahu ja rõõmu südamesse ning külluslikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Rakvere Karmeli kogudus.


Kallis MARJUT TANNIS! Hoidku ja kaitsku sind Jumal igal päeval, igal tunnil, igas paigas! Sünnipäeva puhul õnnilteb Kambja kogudus.


Kallid kaasteelised EDUARD MARDO ja SILVER TÕNNO! Psalm 84:11 ütleb: “Sest üks päev Jumala õuedes on parem kui muid tuhat.” Palju õnne ja jätkuvat Jumala õnnistust soovib Tartu Salemi kogudus.


Kallid VILJAR ROOSIMAA ja LISETE ROOSIMAA!
Viljar! "Ma tõstan sind kõrgeks, mu Jumal, sa kuningas! Ja tänan su nime ikka ja igavesti!" ütleb Psalm 145:1. Õnnesoovid tädi Raililt ja Milvilt peredega.
Lisete! "Hea on Jehoova kõigile ja tema halastus on üle kõigi tema tegude" (Psalm 145:9). Sünnipäeval õnnitlevad vanatädi Raili oma laste ja lastelastega.

Armas JANET VAVILOV! Jumala hoidvat kätt uue eluaasta kõikidel teedel sind saatma ja õnnistama! Hällipäeval õnnitleb Tallinna Kalju Baptistikogudus.

 

Esmaspäev, 22. detsember 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ANTONINA MÄRTSON, ASTA MILSAAR, VILLU ÕUN, JUTA TIIKMA, RITA JÜRGENSON, MEELIKA LUTTER, ELO GAVER, KARIN ROOSA, ENE-LY ja MARI-LY ROOSIMAA.


Hea kaasteeline ANTONINA MÄRTSON! Sünnipäeva puhul õnnitleb ja rohket Taevaisa õnnistust algaval eluaastal soovib Tartu Pauluse kogudus.


Kallist juubilari ASTA MILSAAR’t õnnitleb ja soovib Jumala õnnistust Hageri Lambertuse kogudus.


Koguduseliiget VILLU ÕUN’a õnnitleb sünnipäeval ja soovib rahu ja rõõmu südamesse ning külluslikku Taevaisa õnnistust ja ligiolu Rakvere Karmeli kogudus.


Kallis JUTA TIIKMA! Laul 111:1-2 ütleb: “Ma tänan Jumalat kõigest südamest õiglaste osaduses ja koguduses! Suured on Issanda teod, uuritavad kõigile, kellel neist on hea meel.” Palju Jumala õnnistusi soovib Laine Otepäält.


Koguduseliikmeid RITA JÜRGENSON’i ja MEELIKA LUTTER’it õnnitleb hällipäeval ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja kaitset algaval eluaastal Nõmme Baptistikogudus.


ELO GAVER! Hoidku sind Jumal oma peapesa kumeruse sees! Sünnipäeva puhul õnnitleb sinu kodukogudus.


Armas KARIN ROOSA! Ole õnnistaud Jeesuse Kristuse nimel uude eluaastasse astudes, Psalmiga 111:1: “Halleluuja! Ma tänan Issandat kõigest südamest õiglaste osaduses ja koguduses.” Soovib tädi Alvi perega.


Armsad kaksikud ENE-LY ja MARI-LY ROOSIMAA! Soovime kaunist sünnipäeva ja rõõmuderohket uut eluaastat! "Mõnes väikses, vaikses nurgas lilled õitsevad, mille magust lõhna taevas inglid ihkavad..." Õnnitleb vanatädi Raili oma suurte ja väikestega.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 20. detsember 2014


• Tallinna Kaarli kirikus piletitega kontsert täna kell 18. Homme piletitega jõululaulude ühislaulmine koos Maria Listra ja Henry Laksiga kell 16.

• Tallinna Jaani kirikus kontsert täna kell 15 ja kell 17.

• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Nõmme Rahu kirikus Kristlike Raudteelaste koosolek kogudusemajas täna kell 10.30. Homme Nõmme kultuurimaja kooride kontsert kell 15.

• Nõmme Lunastaja kirikus segakoor Meriko kontsert täna kell 15 ja palvus kell 18.

• Tallinna Oleviste kirikus “Meeldejääv jõuluetendus – Lucia” homme kell 16. Sissepääs prii.

• Tallinna Adventkoguduses toimub vaba sissepääsuga jõulukontsert “Imeline aeg” täna kell 18.

• Saue Kristlik Vabakogudus tähistab kirikuhoone 18. aastapäeva jumalateenistusega homme kell 13. Muusikaga teenib kaasa Oleviste koguduse meeskoor, toimub uute liikmete kogudusse õnnistmine.

• Haapsalu Toomkirikus laulustuudio Do-Re-Mi kontsert täna kell 17. Homme piletitega Arsise kellade ansambli kontsert kell 14.

• Rakvere Kolmainu kirikus Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari kontsert täna kell 19.

• Järvakandi Nelipühikoguduse jõuluteenistus toimub Järvakandi kultuurihallis homme kell 12. Muusikaga teenib vokaalansambel Häälemaa.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10 ja vaba sissepääsuga kontsert “Kumiseb kell” homme kell 14.

• Annelinna koguduses 4. advendi perehommik homme kell 11. Jõuluootuse programmiga on külas perekond Kivastik.


• Tartu Adventkirikus hingmispäevakool täna kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15, piibliuurimine kell 17 ja heategevus- ja tänukontsert kell 19.

• Tartus, Struve 4 toimub palve- ja ülistusteenistus eeloleval homme kell 18. Teenib Benjamin Lillemäe.

• Viljandi Baptistikirikus Meeskoor Sakala jõulukontsert täna kell 15. Homme Vokaalansambli Maneo kontsert kell 11.

• Neidudekoori Kammerhääled jõulukontsert Rannamõisa kirikus täna kell 18.

• Tütarlastekoori Ellerhein jõulukontserdid toimuvad: Tallinna Niguliste kirikus täna kell 13, Viljandi Pärimusmuusika aidas homme kell 14 ja Paide Püha Risti kirikus kell 18.


• Astrid Nõlvaku, Eike Vellendi ja Enno Lepnurme plaadiesitluskontsert “Jõulud jõudvad” toimub Pärnu Muuseumis täna kell 16, Tartu Saksa Kultuuri Instituudis homme kell 19 ja Tallinna Oleviste kiriku Maarja kabelis esmaspäeval, 22. detsembril kell 18.30. Pärnus ja Tartus on kontserdid piletitega.

 

Pühapäev, 21. detsember 2014 – 4. advent


• Tallinna Kaarli kirikus missa kell 10 ja jõululaulude ühislaulmine kell 16.


• Tallinna Jaani kirikus jumalateenistus täna kell 10 ja kontsert kell 17.


• Tallinna Toomkirikus, Püha Vaimu kirikus ja Peeteli kirikus jumalateenistused täna kell 11.


• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30 ja kontsert kell 15.


• Tallinna Oleviste kirikus jumalateenistused täna kell 10 ja jõuluetendus kell 16.


• Tallinna Kalju Baptistikirikus jumalateenistus täna kell 10.


• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduse, Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus täna 10.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus täna kell 15.


• Tallinna Uue Elu Koguduse jumalateenistus algab kell 17, aadressil Ravi tn 27.


• Tallinna Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus täna kell 11, aadressil Merivälja tee 3.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Laagri Kristliku koguduse teenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Saku Toomase kirikus jumalateenistus täna kell 15.


• Saku Nelipühi kirikus, aadressil Nurme tn 3a, jumalateenistus kell 11.


• Saue Kristlik Vabakogudus tähistab kirikuhoone 18. aastapäeva jumalateenistusega täna kell 13. Muusikaga teenib Oleviste koguduse meeskoor.


• Järvakandi Nelipühikoguduse jõuluteenistus on Järvakandi kultuurihallis täna kell 12.


• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus täna kell 11 ja kontsert kell 14.


• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus täna kell 11 ja kontsert kell 18.


• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus täna kell 11, pühapäevakool kell 11.30 ja jumalateenistus Kundas, Mäe tn 11 täna kell 14.


• Rakvere Metodisti koguduse jumalateenistus kell 10.


• Kadrina Katariina kirikus teenistus täna kell 11.


• Anna kiriku kogudusemajas jumalateenistus kell 14 ja lastele pühapäevakool kell 15.30.

• Ambla Maarja kirikus jumalateenistus täna kell 12. Pühapäevakoolitund pastoraadis kell 10.30.


• Tartu Pauluse ja Peetri kirikus jumalateenistused täna kell 10.


• Tartu Jaani kirikus teenistus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus, Õpetaja tn 5 jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja ingliskeelne missa kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11, venekeelne jumalateenistus kell 13, kontsert kell 14 ja ingliskeelne koosolek kell 16.


• Tartu Kolgata kirikus algab jumalateenistus kell 11, venekeelne teenistus kell 13, aadressil Veski 40.


• Tartu Annelinna koguduses 4. advendi perehommik kell 11.


• Tartu Püha Luuka koguduse jumalateenistus algab kell 11.


• Tartu Risttee koguduses (Kaunase 9) jumalateenistused kell 15, 17 ja 19.


• Tartus, Struve 4 toimub palve- ja ülistusteenistus täna kell 18.


• Viljandi Baptistikirikus kontsert täna kell 11.


• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus täna kell 11.

 

Esmaspäev, 22. detsember 2014


• Tallinna Kaarli kirikus missa täna kell 13 ja kontsert „Hingamisi“ algusega kell 19. Homme Dave Pentoni kontsert kell 19. Kontserdid on piletitega.

• Tallinna Jaani kirikus piletitega Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert homme kell 15 ja kell 18.

• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse advendipalvus Sotsiaalmajas täna kell 12.


• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Tallinna Oleviste kiriku Maarja kabelis toimub vaba sissepääsuga Astrid Nõlvaku, Eike Vellendi ja Enno Lepnurme plaadiesitluskontsert “Jõulud jõudvad” täna kell 18.30.


• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus teisipäeviti kell 18.30.

• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund homme kell 18.

• Rakvere Kolmainu kirikus Maarja-Liis Ilusa ja Koit Toome kontsert täna kell 19.

• Rakvere Karmeli kirikus palveõhtu täna kell 19.

• Tartu Peetri kirikus piletitega Dave Pentoni ja Meero Muusiku tütarlasteansambli kontsert täna kell 19. Homme hommikupalvus kell 10 ja naisring kell 10.15.

• Tartu Maarja kirikus soomekeelne piiblitund täna kell 17.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring teisipäeviti kell 15.

• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.

 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
Login