• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Liitu raadioperega

Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Pildiraadio

Kuulutaja

ERR uudised

ERR raadiouudised

Viimase 168 tunni uudised podcast feedina

Parasjagu päevakorral

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9st 15ni telefonil 7488 458, samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 25. oktoober 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ELLI ÕUN, VILJA TAMM, EVALD SIILBEK, AILI SAARVA, TEKLA SORGA, RAEL SAAMO, SIGRE BRIKKEL, VEIKO VALK.


Koguduseliikmeid, ELLI ÕUN’a ja VILJA TAMM’e õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib rikkalikku Taevaisa õnnistust ja armu Tartu Pauluse kogudus.


Hea kaasteeline EVALD SIILBEK! Tugevat tervist, jätkuvat Taevase Isa hoidmist ja juhtimist soovib algava eluaasta hakul Tartu Peetri kogudus.


Armas AILI SAARVA! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks ja et iga päev tooks Teie ellu õnne ja rõõmu! 75-ndal sünnipäeval õnnitlevad Kodukotuse juhatus ja ligi 1000 liiget.


Armas TEKLA SORGA! Jesaja 54:13-14 ütleb: “Su lastel on suur rahu! Sind rajatakse õigluses, sa jääd eemale vägivallast, sest Sul ei ole midagi karta, ja hirmust – see ei ligine sulle!” Palju Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine Otepäält.


Armas RAEL SAAMO! Palju õnne ja õnnistust igasse hetke ja päeva soovivad Larissa, Leida, Uuno ja Monika perega.


Armas õde Kristuses RAEL SAAMO! Sünnipäevaõnnesoovid piiblisalmiga Psalm 100:2: “Teenige Jehoovat rõõmuga, tulge tema palge ette hõiskamisega!” Täname Jumalat, et ta on andmud Raelile sünnipäeva täis armastust ja õnne. Õnnistussoovidega palvekaaslased Riina, Kirsti, Ilma Koidu, Marju ja Villu.

Kallis SIGRE BRIKKEL! Kelle karjane on Issand, ei sel ole millestki puudus. Õnnistusi sünnipäeva puhul soovib Kambja kogudus.

Hea kaasrändur VEIKO VALK! Rikkaliku Jumala õnnistust ja Püha Vaimu osadust uuel algaval eluaastal soovib Tallinna Kalju Baptisikogudus.

 

Pühapäev, 26. oktoober 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ALIDE LIIV, VIRVE ENN, LIINA JAAMETS, RAUL ÕKVA, HELINA LIITOJA, KERSTI KITTUS, ASTRID-IRIS LIISKE, ALLI PAAVO, EEVA STAMBERG, KÜLVI KIVISILD, EERIK PAKOSTA, JÜRI JÜRGENSON, MARJU LIBLIK, JUTA PÕLD, HEINDRICH FERŠEL, MARGE ALLAS, MARIT MAIVEL.


Kallid ALIDE LIIV, VIRVE ENN, LIINA JAAMETS, RAUL ÕKVA, HELINA LIITOJA ja KERSTI KITTUS! Kelle karjane on Issand, ei sel ole millestki puudus. Õnnistusi sünnipäeva puhul soovib Kambja kogudus.

Hea kaasteeline ASTRID-IRIS LIISKE! Tugevat tervist, Taevase Isa hoidmist ja armu jätkuvalt soovib algava eluaasta hakul Tartu Peetri kogudus.


Armsad ALLI PAAVO ja EEVA STAMBERG! Tervist ja Jumala õnnistust igasse päeva algaval eluaastal soovib Otepää Maarja kogudus.


Head kaasrändurid KÜLVI KIVISILD ja EERIK PAKOSTA! Palju õnne sünnipäeva puhul ja Taevase Isa hoidmist ning õnnistust täis päevi eelseisvaks eluteeks soovib Eevi Tapalt.


Kallis usuvend JÜRI JÜRGENSON! Õnnesoovid sünnipäeva puhul! Taevane Isa juhtigu Sind teel, varjaku ja õnnistagu igal päeval uuel eluaastal. Õnnitleb Tartu Salemi kogudus.


Armas MARJU LIBLIK! "Hing, kes jagab õnnistust, kosub ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse." (Õp 11:25). Soovime Sulle uueks eluaastaks, et su süda oleks jätkuvalt valmis vastu võtma Jumala rohket armu ja armastust, et Tema valgust peegeldada kaasinimestele. Õnnistatud armastuse tegusid. Sind toeatades eespalvetes, ülemise toa palvegrupp.


Kallis JUTA PÕLD! “Mina laulan sinu vägevusest ja hõiskan hommikul sinu heldusest. Sa oled mulle kindlaks kaitsjaks ja pelgupaigaks,” ütleb Laul 59:17. Õnnitleme sünnipäeval ja tervitame sind palvetes. Jeesus sinu elulaeva hoidku vaiksetes lainetes. Jumala rahu ja õnnistust igaks päevaks! Sind tänab, kallistab ja õnnitleb sinu piibliring.


Kallist JUTA PÕLD’u õnnitleb hällipäeval ja jätkuvat Taevaisa õnnistust ja armu soovib Tartu Pauluse kogudus.


Kallis kaasteeline HEINDRICH FERŠEL! Palju õnne ja Jumala õnnistust uue algava eluaasta puhul soovib Mustvee Betaania kogudus.


Koguduseliiget MARGE ALLAS’t õnnitleb hällipäeval ja soovib jätkuvat hingerahu ja rõõmu ning rohkelt Jumala õnnistust Tartu Maarja kogudus.


Kallis usuõde MARIT MAIVEL! Rõõm Issandas on jumalalaste tugevus! Rikkalikult õnnistatud sünnipäeva ja algavat eluaastat soovib Nõmme Baptistikogudus.


Esmaspäev, 27. Oktoober 2014


Tänased sünnipäevalapsed on: ARMILDE EERMA, AINO HELLAT, ZINAIDA GALANOVA, RAIN LÕPP, ERMO RIPS, VALVE KASK, HARDI KÕND, EVALD SALK, EEVA SUSTER, MARE LEEGA, KÜLVI KIVISILD, ANNA KIVISILD, KADRI TIIDO, RISTO KANGRO, KATRIN VELBAUM.


Head kaasteelised ARMILDE EERMA ja AINO HELLAT! Tugevat tervist, jätkuvalt Taevase Isa hoidmist ja armu soovib algava eluaasta hakul Tartu Peetri kogudus.


Koguduseliikmeid ZINAIDA GALANOVA’t ja RAIN LÕPP’u ning koguduse diakonit ERMO RIPS’i õnnitleb sünnipäeva puhul ja soovib palju palju Jumala õnnistust, ligiolu ja hingerahu Tartu Kolgata kogudus.


Koguduseliikmeid VALVE KASK’e ja HARDI KÕND’i õnnitleb hällipäeval ja soovib rohket Taevaisa õnnistust ja armu Tartu Pauluse kogudus.

Armsad VALVE KASK ja EVALD SALK! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks ja et iga päev tooks Teie ellu õnne ja rõõmu! Sünnipäeva puhul õnnitlevad Kodukotuse juhatus ja ligi 1000 liiget.


Hea sõber EEVA SUSTER! Taevaisa hoidmist ja kaitset kõigis sinu tegemistes soovivad sünnipäeva puhul Vaike ja Vaike.


Kallis MARE LEEGA! Sünnipäeva õnnesoovid koos kirjakohaga Laulust 37:4: “Olgu sul rõõm Jehoovast, siis ta annab sulle, mida su süda kutsub.” Õnnitleb Eha.


Väga armastatud KÜLVI KIVISILD ja armas ANNA KIVISILD!
Külvi! Soovime rohket õnnistust ja Issanda ligiolu, armu ja rõõmu igasse päeva. Õnnesoovid 50. juubelisünnipäeva puhul!
Anna! Taevaisa arm jäägu hoidma sind teel! Ole õnnistatud ja hoitud!
Teid, KÜLVI ja ANNA KIVISILD õnnitleb sünnipäeva puhul Tapa Elava Usu kogudus.


Hea kaasrändur KADRI TIIDO! Rikkaliku Jumala õnnistust ja Püha Vaimu osadust uuel algaval eluaastal soovib Tallinna Kalju Baptisikogudus.


Kallis RISTO KANGRO! Kelle karjane on Issand, ei sel ole millestki puudus. Õnnistusi sünnipäeva puhul soovib Kambja kogudus.

Koguduseliiget KATRIN VELBAUM’i õnnitleb hällipäeval ja soovib Jumala õnnistust ja Tema tuntavat ligiolu Tartu Maarja kogudus.

 

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12, 15 ja 17 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

____________________________________________________________________________________

Laupäev, 25. oktoober 2014


• Tallinna Peeteli kirikus venekeelne jumalateenistus täna kell 11.

• Nõmme Lunastaja kirikus palvus täna kell 18.

• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.

• Tallinna Metodisti kirikus meeste osadusõhtu ja naiste osadusõhtu homme algusega kell 17.


• Tallinna Adventkirikus, Mere puistee 3 piiblitund täna kell 10, jumalateenistus kell 11.15 ja õhtune teenistus kell 18, teenib pastor David Nõmmik.

• Tallinna Toompäevad toimuvad 26. oktoobrist – 2. novembrini Kaarli kirikus ja Toomkirikus. Avamissa on homme kell 11 Kaarli kirikus.

• Tartu Peetri kogudus tähistab sel kuul koguduse 145. ja kirikuhoone 130. aastapäeva, sellega seoses toimub homme kell 10 pidulik aastapäeva jumalateenistus, kõneleb EELK peapiiskop Andres Põder.

• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Salemi kirikus eestpalvering täna kell 10.

• Tartu Adventkirikus hingemispäevakool täna kell 9.50, jumalateenistus kell 11.15 ja piibliuurimine kell 17.


Pühapäev, 26. oktoober 2014


• Tallinna Kaarli kirikus ja Jaani kirikus jumalateenistused kell 10.


• Tallinna Toomkirikus missa täna kell 11.


• Tallinna Püha Vaimu kirikus jumalateenistus kell 11 ja inglisekeelne jumalateenistus kell 13.


• Tallinna Peeteli kirikus jumalateenistus kell 11.


• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduses jumalateenistus kell 15.


• Nõmme Rahu kirikus jumalateenistus täna kell 10.30.


• Tallinna Oleviste kirikus jumalateenistused täna kell 10 ja 12.


• Tallinna Kalju Baptistikirikus jumalateenistus täna kell 10.


• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus kell 11.


• Nõmme Baptistikoguduse, Mustamäe Kristlikus Vabakoguduse, Nõmme „Vabaduse“ Baptistikoguduse ja Eelimi Nelipühakoguduse ja Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistused algavad kell 11.


• Tallinna Metodisti kirikus jumalateenistus täna 10. Meeste osadusõhtu ja naiste osadusõhtu kell 17.


• Lasnamäe Vene koguduses jumalateenistus täna kell 15.


• Tallinna Uue Elu Koguduse jumalateenistus algab kell 17, aadressil Ravi tn 27.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas toimub Jumalasõna kuulutustund kell 17.


• Tallinna Kristliku Elava Vee koguduse jumalateenistus täna kell 11, aadressil Merivälja tee 3.


• Päästearmee Kopli korpuses palvekoosolek kell 10, jumalateenistus kell 11.


• EELK Saku kirikus noortejumalateenistus täna kell 15, lastele pühapäevakool kell 13.


• Saku Nelipühi kirikus, aadressil Nurme tn 3a, jumalateenistus kell 11.


• Laagri Kristliku koguduse teenistus kell 12 Veskitammi Kultuurikeskuses ja aadressil Lastekodu tn 41a on jumalateenistus kell 18.


• Saue Kristlikus Vabakirikus jumalateenistus kell 13.


• Haapsalu Toomkirikus jumalateenistus täna kell 11.


• Kadrina Katariina kirikus teenistus täna kell 11.


• Rakvere Kolmainu kirikus jumalateenistus täna kell 11. Lasetele pühapäevakool kell 13.


• Rakvere Karmeli kirikus jumalateenistus kell 11. Lastele pühapäevakool Kalevi hallis kell 11.30 ja jumalateenistus Kundas, Mäe tn 11 kell 14.


• Rakvere Metodisti koguduse jumalateenistus kell 10.


• Anna kiriku koguduse majas pühapäevakool lastele kell 15.30.


• Ambla Maarja kirikus jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Pauluse kirikus jumalateenistused kell 10 ja 12.


• Tartu Peetri kirikus aastapäeva jumalateenistus täna kell 10.


• Tartu Jaani kirikus teenistus kell 11.


• Tartu Maarja kirikus, Õpetaja tn 5 jumalateenistus täna kell 12.


• Tartu Katoliku kirikus poolakeelne missa kell 10.30, missa eesti keeles kell 12 ja ingliskeelne missa kell 19.30.


• Tartu Salemi kirikus jumalateenistus täna kell 11, venekeelne jumalateenistus kell 13 ja ingliskeelne koosolek kell 16.


• Tartu Kolgata kirikus algab jumalateenistus kell 11, venekeelne teenistus kell 13, aadressil Veski 40.


• Tartu Annelinna koguduse teenitus täna kell 11.


• Püha Luuka koguduse teenistus algab kell 11.


• Tartu Risttee koguduses (Kaunase 9) jumalateenistused kell 11 ja kell 18.


• Päästearmee Tartu korpuses palvekoosolek kell 10, ülistuskoosolek kell 11, pühapäevakool kell 13.


• Mustvee Betaania kirikus jumalateenistus täna kell 11.

 

Esmaspäev, 27. oktoober 2014


• Tallinna Kaarli kirikus toimub Toompäevade raames missa täna kell 13. Homme muusikaõhtu kell 17.30 ja loeng „Jalutades Jumala aedades“ kell 18.30 kogudusemajas, kõneleb Andres Uibo.

• Tallinna Püha Vaimu kirikus muusikatund täna kell 18.


• Püha Katariina kloostris missa täna kell 12.


• Tallinna Metodisti kirikus piiblitund ja palveosadus homme kell 18.30.


• EELK Saku Toomase kirikus palveõhtu teisipäeviti kell 17.


• Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses piibli- ja palveõhtu homme 18.30.


• Eesti Evangeelse Vennastekoguduse Endla tänava palvemajas laulu- ja palvetund homme kell 18.

• Tallinna Prohvet Joeli koguduses teenistus neljapäeval, 30. oktoobril ja reedel, 31. oktoobril kell 18 Metodisti Kiriku ruumides, aadressil Narva mnt 51. Teenib Juennine Fox.

• Rakvere Kolmainu kirikus kogudusekool homme kell 18.30.


• Rakvere Karmli kirikus palveõhtu täna kell 19.


• Tartu Peetri kirikus hommikupalvus homme kell 10 ja koguduse naisring kell 10.15.


• Tartu Maarja kirikus soomekeelne piiblitund täna kell 17.30.


• Tartu Katoliku kirikus missa täna kell 18.

• Tartu Adventkirikus palve- ja piibliring homme kell 15.


• Tartu Salemi kirikus teistmoodi teisipäev homme kell 18.


• Tartu Palvekliinik on avatud esmaspäeviti kella 18.30-20.30ni, aadressil Õpetaja tn 5.


• MTÜ Isata Laste Heaks avab alates 4. novembrist Kesklinna, Kristiine ja Põhja-Tallinna piirkonnas elavate üksikvanemate perede lastele, vanuses 7-12 eluaastat, Päevakeskuse, mis asub aadressil Toompea 3. Päevakeskus on avatud 2 korda nädalas, igal teisipäeval ja neljapäeval kella 14.30-17.30. Lastele pakutakse pärast kooli toitlustust, õpiabi ja mänge. Osalemisest palutakse teada anda e-kirjaga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. hiljemalt 31. oktoobriks. Lisainfo internetis www.isatalasteheaks.ee või telefonil: 51 87 865.

 
Kuula reaalajas
Saated järelkuulamiseks
Login