• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Teekäija

Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kolmapäev, 7. detsember 2016

Tänased sünnipäevalapsed on: ÕNNELEID BERG, ILMAR LAUL, SILVI PUNNISK, ENDLA KOORT, MERIKE VÄRV, JÜRI TENNO, AIVI OTSNIK, MAIE TARAJEVA, KRISTJAN ROOS, ELFI KENRALI, TOOMAS ANJA, ANNELI VOORE, KAROLIN KÄGO-SAUNASOO, ANDRUS KITTUS, JANEK KÄHI, EVE VAHU, LIISA RAAG, MEELIS KIBUSPUU, ENEKEN LAASME, MEELIS KIBUSPUU, ROLAND SAKKIUS, LISANNA UNT, KRISTI VISTER, URMAS RAHUVARM.

Armas ÕNNELEID BERG! Soovime sulle rohket Jumala õnnistust, hingerahu ja tugevat tervist. Hoidku sind Jumal oma peopesa kureruse sees uue eluaasta igal päeval. Oled meile suureks eeskujuks kui alandlik Issanda ümmardaja ja ustav eestpalvetaja. Õnnistussoovidega, sinu usukaasalased Nõmme Rahu kogudusest.

Armas ILMAR LAUL! Õnnitleme sind sünnipäeval ja soovime Jumala õnnistusi. Nii päevad, kuud ja aastad läevad, ilm muutub oma oluga, kuid elu mälestused jäävad - me hinge sisse elama. Tervitavad Imbi ja Endel.

SILVI PUNNISK’ut ja ENDLA KOORT’i õnnitleb sünnipäeval ja soovib tugevat tervist ja Jumala armu ja õnnistust Tartu Peetri kogudus.

Kallis SILVI PUNNISK! Rõõmu ja rahu ja palju palju õnne ja õnnistust sünnipäeval! Kaunist advendi- ja jõuluaega soovivad Riina ja Aiger.

Koguduseliikmeid MERIKE VÄRV’i ja JÜRI TENNO’t õnnitleb sünnipäeval ja soovib rohket Taevaisa õnnistust Tartu Pauluse kogudus.

Armas AIVI OTSNIK! Õnnitleme sind 70. sünnipäeval 1.Timoteuse 14. salmiga: "Meie Issanda arm on olnud, minu vastu üliväga suur koos usu ja armastusega, mis meile on antud Kristuses Jeesuses." Jumal õnnistagu ja olgu Sinuga! Tänulikult, koorijuhtide ja organistide segakoor KOSK, Tallinna oikumeeniline naiskoor ja dirigendid.

Armas MAIE TARAJEVA! Sõber, öelda võin, et armastan sind, selle armastuse Jeesuselt sain, sinu silmades näen Jumala suurt au, sõber südamest ma sind armastan... Õnnitleb Maie Supilinnast ja Hele Vorbuselt.

Koguduseliikmeid, KRISTJAN ROOS’i, ELFI KENRALI’t, TOOMAS ANJA’t, ANNELI VOORE’t, KAROLIN KÄGO-SAUNASOO’d, ANDRUS KITTUS’t, JANEK KÄHI’t õnnitlevad hällipäeval ja soovivad Issandast õnnistatud uut algavat eluaastat Kambja kogudus ja õpetaja.

Teid, EVE VAHU õnnitleb hällipäeval ja soovib jätkuvat Taevaisa hoidmist ja õnnistust uuel algavat eluaastal Kalju Baptistikogudus.

LIISA RAAG’i õnnitleb hällipäeval ja soovib palju õnne ja Jumala õnnistust uueks eluaastaks Haapsalu Püha Johannese kogudus.

MEELIS KIBUSPUU ja ENEKEN LAASME, teile soovib rõõmsat hällipäeva ja Jumala rahus ja õnnistuses käimist, Tartu Risttee kogudus.

ROLAND SAKKIUS’ele soovivad õnne sünnipäeval ja Jumala õnnistusi ja juhtimist elus - Saue Kristlik Vabakogudus.

LISANNA UNT’ile soovib palju õnne ja rohket Jumala õnnistust kõigeks eelseisvaks - Tartu Kolgata kogudus.

Kallist KRISTI VISTER’it õnnitleb sünnipäeval õde Maarja Magdaleena ja isa. Ole hoitud, armas tütar piiblisalmiga Mt 11:28-30: „Tulge minu juurde kõik, kes olete vaevatud ja koormatud, ja mina annan teile hingamise! Võtke enda peale minu ike ja õppige minult, sest mina olen tasane ja südamelt alandlik ja te leiate hingamise oma
hingedele, sest minu ike on hea ja minu koorem on kerge!“

MEELIS KIBUSPUU ja ENEKEN LAASME, teile soovib rõõmsat hällipäeva ja Jumala rahus ja õnnistuses käimist, Tartu Risttee kogudus.

Head kauaaegset vabatahtlikku kaastöölist, Haapsalu Metodisti koguduse pastorit URMAS RAHUVARM’i ning vabatahtlikku kaasautorit MEELIS KIBUSPUU’d õnnitleme südamest sünnipäeval. Jätkuvat sul Issanda õnnistust, tarkust ja hingrahu soovib Pereraadio pere.
 
 
 
Neljapäev, 8. detsember 2016

Tänased sünnipäevalapsed on: SALME RUUSA, ENE REHA, VILMA TEDER, JOHANNES SAARD, AINO REINVALD, ENE REHA, RAGNE MILLER, HELJU KRIISA, LIIS KURM, KAJA HERMLIN.

Teile, SALME RUUSA ja ENE REHA soovivad tervist ja Jumala õnnistust Otepää Maarja kogudus.

Kallis VILMA TEDER! Õnnistatud uut eluaastat Psalmiga 37:5 – Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi – soovib Senni.

Armas JOHANNES SAARD! Õnnitleme sind ja soovime Jumala rahu, headust, heldust ning tervist sinu uude eluaastasse! Vaga laulik ütleb: “Issand on mu osa, ütleb mu hing, seepärast loodan ma Tema peale. Issand on hea neile, kes teda ootavad, hingele, kes teda otsib. Hea on oodata kannatlikult Issanda päästet.” (Nutulaulud 3:24-26). - Tiiu ja Peeter perega.

Armas ema ja vanaema AINO REINVALD! Olgu rõõm Issandas sind kandmas 75. juubelisünnipäeval ning soovime rohkelt tervist ja jõudu piiblisalmiga Filipi 4:7ga: „Ja Jumala rahu,mis on ülem kõigest mõistusest, hoiab teie südamed ja mõtted Kristuses Jeesuses.“ Tänulikud Liivi, Maarja-Liis ja Harri.

Armas kirikukoorikaaslane ENE REHA! „Õige lokkab nagu palmipuu, ta kasvab kõrgeks nagu seedripuu Liibanonil. Kes Issanda kotta on istutatud, need lokkavad meie Jumala õuedes.“ (Psalm 92:13-14). Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.

Teid, RAGNE MILLER õnnitleb hällipäeval ja soovib palju õnne ja Jumala õnnistust uueks eluaastaks Haapsalu Püha Johannese kogudus.

HELJU KRIISA’t õnnitleb sünnipäeval Kodukotus ja soovib: rahu ja rõõmu käimata teel, õnne ja õnnistust rohkesti veel!

Kallis LIIS KURM! Ta käib su kõrval igal a’al ja näeb su mõtteid, tundeid, unistusi, kord tuleb see suur ja auline palga päev! Sind tevitab tänulik Saue kogudusepere.

KAJA HERMLIN’it õnnitleb hällipäeval ja soovib Jumala õnnistust ja jätkuvat rõõmu uude algavasse eluaastasse Tartu Püha Luuka kogudus.
 
 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.35, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR uudiseid!

Igal päeval teated ka siin!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kolmapäev, 7. detsember 2016

• Nõmme Rahu koguduses avatud hingehoiuvalve täna kell 11-14, toidutare on avatud kell 12 ja piiblitund algab kell 14.

• Oleviste kirikus palvetund täna kell 14. Homme palvekoosolek kell 18.30.

• Tallinna Metodisti kirikus palve- ja piiblihommik homme kell 11. Koguduse heategevusmüügi saal on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 12-18.

• Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Tallinna Vineyard’i koguduse piiblitund täna kell 18.30.

• Tallinna Valguse Tee koguduse jumalateenistus täna kell 19.

• MTÜ Maailmavalgus inglise keelne piiblitund täna kell 19, aadressil Lastekodu tn 41.

• Tallinna Palvekliinik, aadressil Koskla 18 on avatud täna kell 18.30- 20.30.

• Saue Kristlikus Vabakoguduses palvekoosolek ja piiblitund täna kell 18.

• Tartu Pauluse kirikus palvus Taizé lauludega homme kell 17.30.

• Tartu Maarja koguduses toimub Eesti Evengeelsete Üliõpilaste Ühenduse koosviibimine kolmapäeviti kell 12. Homme palvus kell 13.15.

• Tartu Salemi kirikus õhtupalvus neljapäeviti kell 18.

• Tartu Kolgata koguduses venekeelne noorteõhtu täna kell 19. Eestpalvetuba, kuhu saab saata palvesoove aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , on avatud homme kella 17.30-19ni, noorteõhtu algab kell 19.

• Tartu Püha Luuka koguduses õhtupalvus täna kell 17.

• Tartu Adventkirikus palve- ja osadusgrupp täna kell 18.15.

• Selise Baptistikoguduses toimub kontsert-jumalateenistus, kus muusikaga teenib kaasa ansambel NB, pühapäeval, 11. detsembril kell 11.

• Rakvere Karmeli koguduse jumalateenistus Kundas täna kell 19.

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga Hingemuusika kontsert toimub Viimsi Päevakeskuses reedel, 9. detsembril kell 15.
 
• Vanamuusika ansambl CANTORES VAGANTES kontserdid – FLÖÖDI RÕÕMUAED, toimuvad eeloleval nädalavahetusel, laupäeval, 10.detsembril Tartu Raekojas algusega kell 18 ja pühapäeval, 11.detsembril Tallinnas Raekojas kell 17. Kontsert on piletitega.
 
 
 
Neljapäev, 8. detsember 2016

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30. Homme noorteõhtu kell 19.

• Tallinna Metodisti kirikus palve- ja piiblihommik täna kell 11. Koguduse heategevusmüügi saal on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 12-18.

• Tallinna Adventkirikus palve- ja tunnistuste koosolek homme kell 19.

• Tartu Pauluse kirikus palvus Taizé lauludega täna kell 17.30.

• Tartu Peetri koguduse osadusring neljapäeviti kell 19 aadressil Roosi tn 1.

• Tartu Maarja koguduses palvus täna kell 13.15.

• Tartu Salemi kirikus õhtupalvus neljapäeviti kell 18.

• Tartu Kolgata koguduses on avatud eestpalvetuba, kuhu saab saata palvesoove aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , täna kella 17.30-19ni, noorteõhtu algab kell 19. Homme juuniorite õhtu kell 18.

• Tartu Adventkirikus palvekoosolek homme kell 18.

• Selise Baptistikoguduses toimub kontsert-jumalateenistus, kus muusikaga teenib kaasa ansambel NB, pühapäeval, 11. detsembril kell 11.

• Pille Lille Muusikute Fondi vaba sissepääsuga Hingemuusika kontsert toimub Viimsi Päevakeskuses homme kell 15.

• Vanamuusika ansambel CANTORES VAGANTES kontserdid – FLÖÖDI RÕÕMUAED – toimuvad eeloleval nädalavahetusel, laupäeval, 10.detsembril Tartu Raekojas algusega kell 18 ja pühapäeval, 11.detsembril Tallinna Raekojas kell 17. Kontsert on piletitega.
 
Kuula reaalajas

Nutiseadmetes kuulamiseks soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login