• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Issand, halasta!

alt

 

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning vahetult pärast kella 12, 15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

Kolmapäev, 24. veebruar 2021

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
•             Piiskoplikus Toomkirikus täna kl 11:00 Eesti Vabariigi 103. aastapäeva oikumeeniline jumalateenistus
 
•             Kaarli kirikus Vabariigi aastapäeva missa täna kell 10
 
•             Tallinna Jaani kirikus Eesti Vabariigi 103. aastapäeva hardushetk täna kell 13.30. Mõtiskleb Toomas Paul.
 
•             Oleviste kirikus palvekoosolek homme kl 18.30
 
•             Mustamäe Kristlikus Vabakoguduses piiblikool homme, neljapäeval kl 18:45
 
•             Viimsi Vabakoguduse piiblitund täna algusega kell 19.
 
•             Tallinna metodistikirikus homme kl 11 palve- ja piiblihommik
 
•             Tallinna Eelimi Nelipüha kirikus palvekoosolek täna kl 18
 
•             Nõmme Baptistikogudus alustab kristlikke põhitõdesid tutvustava Alfa kursusega, mis toimub 25. veebruarist 13. maini, neljapäeviti kell 18:30-20:30. Aadress on Puuvilja 4, Tallinn ning registreerida saab See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .
 
•             Tartu Jaani kirikus algab leerikursus homme, 25. veebruaril. Koos käiakse neljapäeva õhtuti kl 18.00-19.30. Leeripüha on maikuus

Neljapäev, 25. veebruar 2021

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
·       Tallinna Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12.
 
·       Oleviste koguduse palvekoosolek täna kell 18.30. Noorteõhtu homme kell 18.30.
 
·       Mustamäe Kristliku Vabakoguduse piiblikool täna kell 18.45.
 
·       Tallinna metodistikoguduse palve – ja piiblihommik täna kl 11
 
·       Püha Katariina kloostri kabelis missa homme kl 12
 
·       Prohvet Joeli koguduse vabastusteenistus homme, reedel kl 19 metodistikiriku ruumides Narva mnt 51, teenib: Anre Matetski
 
·       Tartu Pauluse kirikus palvus Taize lauludega täna kell 17.30 Homme kell 9.30 armulauaga palvus.
 
·       Tartu Kolgata Baptistikoguduse noorteõhtu täna kell 19.
 
·       Tartu Salemi Baptistikoguduse noorteõhtu homme, reedel kell 19.
 
·       Haapsalu Jaani kirikus hommikupalvus homme kell 9.
 
 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

 

Kolmapäev, 24. veebruar 2021

Tänased sünnipäevalapsed on: REIN HEAMÄGI, HARALD SOOSU, INGE KAHARPEA, URVE AULIS, ERMO SOON, HELLI SISAS, HELVI ASSO, HELJO KOLSAR, EVI PEEPOSON, MERIKE VÄLJAOTS, TIIU RÄÄTS, KARL TEEARU, AARE PÕDER, LEILI KRILLO, ANU VEERMÄE-KALDRA, RAIDO ORAS, MEELIS KRUUSAMÄGI, ELLEN-VELANIE JAKS, TIINA HEIN, JOHANNES ALLIKU, ÜLLA PARAS, PIIA MAIDE ja RASMUS RAJANDO
 
Armas juubilar REIN HEAMÄGI, õnnitleme sind südamest auväärse 80nda juubeli puhul ja soovime rohkeid Jumala õnnistusi , tervist, kaitset ja juhtimist järgnevasse aastakümnesse. Oled olnud meie ustav ja kohusetruu laulukaaslane segakooris, laulnud ansamblis ja teeninud Loojat ka mitmetes teistes ülesannetes Tema viinamäe töös. Andku Taevaisa sulle palju jõudu ja armastust Teda jätkuvalt teenida, ole ikka hoitud Tema peopesa kumeruse sees. Õnnistussooviga Oleviste segakoori pere
 
Koguduseliikmeid HARALD SOOSUd ja INGE KAHARPEAd –tervitab tähtpäeval Tartu Peetri kogudus koos õpetajaga, soovides head tervist ja rohket Jumala õnnistust igasse päeva.
 
Armsat usukaaslast URVE AULIS't – õnnitleb Tallinna Metodistikogudus ja soovib jätkuvat Issanda õnnistust ja armurikast juhtimist igasse päeva. URVE AULISt õnnitleb juubeli puhul Ergo kirjakohaga piiblist 5Mo 3,24 „Issand Jumal! Sina oled oma sulasele hakanud näitama oma suurust ja oma vägevat kätt. Kas on jumalat taevas või maa peal, kes suudaks teha sinu tegusid ja vägitöid?
 
Armas ERMO SOON, rohkeid Jumala õnnistusi uueks eluaastaks ! Piiblisalmiga 2Sa 22,29 “Sest sina, Issand, oled mu lamp,ja Issand valgustab mu pimedust” tervitavad ja soovivad õnnistust Markuse pere ja Aime.
 
HELLI SISASKit – õnnitleb sünnipäeval Tartu Maarja kogudus ja soovib Taevaisa toetavat kätt igasse päeva.
 
HELVI ASSO - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist, soovib Kambja kogudus.
 
Head koguduseliikmed HELJO KOLSAR, EVI PEEPOSON ja MERIKE VÄLJAOTS – teile kõikidele soovib Jumala armu ja rahu südamesse, Tartu Pauluse kogudus.
 
KARL TEEARUle soovib tervistja Jumala õnnistust igasse päeva, Otepää Maarja kogudus.
 
TIIU RÄÄTS ja KARL TEEARU – “Jumal, Sind ma otsin vara! Sinu järele januneb mu hing. Sest Sinu heldus on parem kui elu ja Sinule ma mõtlen öövahikordade ajal. Sinu tiibade varju all ma võin hõisata.” Nende sõnadega 63ndast Psalmist soovib Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi Laine.
 
AARE PÕDER -õnnitleme Sind vaimuliku loosungiga tänase päeva salmiga 3Mo26,5 “ Te saate leiba süüa küllastuseni ja elada oma maal julgesti “ Kuna on raske koroona aeg, siis leib, mida Jumal meile annab on väga tähtis, see on Eluleib. Õnnitlustega Kert emaga, Karin ja Marek, Jüri ja Ülle, Kristiina lastega lastega , tädi Alvi, Ruti ja Jaan.
  
LEILI KRILLO – Õnnitlused Vastseliina koguduselt.
 
ANU VEERMÄE-KALDRA ja RAIDO ORAS“Ühed ülistavad vankreid ja teised hobuseid, meie aga Issanda, oma Jumala nime. Nemad vaaruvad ja langevad; meie aga tõuseme ja seisame püsti. Issand, aita! Kuningas vastaku meile, kui me hüüame!” Psalm 20:6-10 sõnadega õnnitleb Tallinna Mähe Baptistikogudus.

Hea vabatahtlik kaastööline RAIDO ORAS, tulid meie raadioperre palju-palju aastaid tagasi tudengina ja oled selles teenimises ustavalt, suuremate ja väiksemate vahedega, olnud tänini ! Tervitame ja õnnitleme sind piibli sõnadega „Tubli, sa hea ja ustav sulane, sa oled olnud ustav pisku üle, ma panen su palju üle. Mine oma isanda rõõmupeole!”
 
MEELIS KRUUSAMÄGI - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva! Täitku Püha Vaim! Rõõmu, rohkesti rõõmu sünnipäeva puhul, soovib Nõmme Baptistikogudus.
 
ELLEN-VELANIE JAKS, TIINA HEIN, JOHANNES ALLIKU ja ÜLLA PARAS – teid tervitab ja õnnitleb sünnipäevade puhul  Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
Armsaid usukaaslasi PIIA MAIDE't ja RASMUS RAJANDO't õnnitlevad uuel eluaastal ja soovivad jätkuvat Issanda õnnistust ja armurikast juhtimist igasse päeva Tartu Salemi kogudus ja pastorid.

Neljapäev, 25. veebruar 2021

Tänased sünnipäevalapsed on: JUTA KALJO, EVI LOMP, KLAARA SCHÖNBERG, KAILE PRIIMETS, ELVE-ÕNNELEID KALJUMA, KAUR PALDRE, MARIA TAMM, RUTH TAMMEORG, MAARJA-LIIS PRISKE, TRIINU PIHUS, RAINO LOID, PIIA PASTARUS, KALLE PALTS ja KETLIN ILVES

Õnnitleme nooruslikku, alati rõõmsameelset ja teotahtelist JUTA KALJO't  90.ndal sünnipäeval! Armas Juta, ole ikka terve ja hoitud! Õnnitlevad Sinu õed Helga ja Tiiu peredega ning pojad Aadi ja Hanno, nende lapsed, lapselapsed ja lapselapselapsed.
 
Head koguduseliilmed EVI LOMP ja JUTA KALJO – tervist ning Jumala armu ja rahu südamesse soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
Armsaid usukaaslasi KLAARA SCHÖNBERGi ja KAILE PRIIMETS'a – õnnitleb Tallinna Metodistikogudus ja soovib jätkuvat Issanda õnnistust ja armurikast juhtimist uude eluaastasse.
 
ELVE-ÕNNELEID KALJUMA ja KAUR PALDRE - Jumala ligiolu ja armastust igasse järgnevasse päeva! Täitku Püha Vaim! Rõõmu, rohkesti rõõmu sünnipäeva puhul, soovib Nõmme Baptistikogudus.
 
MARIA TAMM'e - tervitab tähtpäeval ja soovib rohkeid Jumala õnnistusi ning rahu ja rõõmu igasse päeva EMK Tartu Püha Luuka kogudus.
 
RUTH TAMMEORG'u – õnnitleb sünnipäeval Tartu Maarja kogudus ja soovib Taevaisa toetavat kätt igasse päeva.
 
MAARJA-LIIS PRISKE't  – tervitab hällipäeval ja soovib rohket Jumala õnnistust,  Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
TRIINU PIHUS, RAINO LOID ja PIIA PASTARUS - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist!" soovib teile Kambja kogudus.
 
KALLE PALTS“Ühed ülistavad vankreid ja teised hobuseid, meie aga Issanda, oma Jumala nime. Nemad vaaruvad ja langevad, meie aga tõuseme ja seisame püsti. Issand, aita! Kuningas vastaku meile, kui me hüüame!” Psalm 20:6-10 sõnadega õnnitleb Tallinna Mähe Baptistikogudus.
 
KETLIN ILVES't – õnnitleb uuel eluaastal ja soovib jätkuvat Issanda õnnistust igasse päeva,Tartu Salemi kogudus koos pastoritega
 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login