• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või        Riia 22a-2, Tartus

PayPal konto omanikele:

alt
 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Kristus on üles tõusnud! Tõesti üles tõusnud!

Issand, halasta!

alt

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku, mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

alt

alt

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

Palugem Ukraina eest!

 
Issand, meie Jumal, Sa kõige targem, kõige vägevam ja rohkelt armuline! Meie, Sinu patused ja vääritud sulased palume ja anume Sind: Kuule meie palvehäält sel tunnil ja tee lõpp kohutavale sõjale, mis möllab Ukrainas! Vaata, Issand, taevast ja näe oma loodud olendite vaeva ja valu, pisaraid nende silmis, nende hingeahastust ja surma, mis siin maailmas tugev on. Sa tead, et patt ja ülekohus on üle meie pea tõusnud, aga ole meile armuline, sest Sina oled meie lootus ja kindel müür. Valgusta neid, kes selle sõja on valla päästnud, ja anna neile mõistust, et nad täidaksid Sinu püha tahet, kes Sa ütled: „Õndsad on rahunõudjad, sest neid peab Jumala lasteks hüütama“.
Oh halastaja ja Inimesearmastaja Issand, anna Ukraina rahvale püsivust ja lootust ning jõudu seista vastu sellele ülekohtusele sissetungile. Saada oma pühast eluasemest inglid ligi kõigile, keda see sõda puudutab, olgu kodumaal või põgenikuteel, ja anna neile kannatlikkust, vastupidamist ja lohutust. Sest Sina oled meie Jumal, halastaja ja Päästja Jumal, ja Sulle, Isale ja Pojale ja Pühale Vaimule anname meie au nüüd, ikka ja igavesti. Aamen.
 

Teated ja kuulutused

 
 
Esmaspäev, 23. mai 2022

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
·       Kaarli kirikus on missa täna kell 13. Muusikaõhtu algab homme kell 17.30.Toimub Kaarli kammerkoori Canorus kevadkontsert, kaastegev Toomas Bubert viiulil. Sissepääs vaba.
 
·        Tallinna Jaani kirikus algab palvus Taizé lauludega täna kell 18.
 
·       Peeter-Pauli katedraalis on missad täna kell 8 ja 18 ning homme samuti kell 8 ja 18.
 
·       Püha Katariina kloostri kabelis algab missa täna kell 12.
 
·       Tallinna Metodistikoguduse piiblitund ja palveosadus on homme kell 18.30 Zoomi keskkonnas.
 
·        Mähe Baptistikoguduse piibli-ja palvetund toimub täna kell 18.
 
·       Tallinna Kristiine Palvekliinik on avatud homme kella 18st-20ni.
 
·       Tartu Palvekliinik on avatud täna kella 18st-20ni.
 
·       Viljandi Palvekliinikus teenitakse inimesi telefoni teel homme kella 19st-20.30ni. Telefoni number: 54 82 05 21
 
·       Rakvere Palvekliinik on avatud homme kella 18.30st-20.30ni.
 
 
 
 
 
Teisipäev, 24. mai 2022

Info Eestimaa kirikutes toimuva kohta lähipäevil:
 
·       Kaarli kirikus on täna muusikaõhtu kell 17.30, toimub Kaarli kammerkoori Canorus kevadkontsert, kaastegev Toomas Bubert viiulil. Sissepääs vaba.
Missa algab homme kell 17.30.
·       Kaarli kirikus on homme Ukraina heaks heategevuskontsert „Muinaslugu muusikas“ kell 19.  Osalevad käsikellade ansambel Campanelli ja Ukraina ooperilaulja Liliia Palinkash. Piletid: www.fienta.com ja tund enne kontserdi algust.
 
·       Tallinna Jaani kirikus on kontsertmõtisklus homme kell 13.30.
 
·       Peeter-Pauli katedraalis on missad täna kell 8 ja 18 ning homme samuti kell 8 ja 18.
 
·       Tallinna Metodistikoguduse piiblitund ja palveosadus on täna kell 18.30 Zoomi keskkonnas.
 
·       Mähe Baptistikoguduse piibli-ja palvetund toimub täna kell 18.
 
·       Mustamäe Kristliku Vabakoguduse piibli- ja palveõhtu algab täna kell 18.30.
 
·       Kalju Baptistikoguduse laulu- ja palveõhtu algab homme kell 18.30.
 
·       Tallinna Eelimi Nelipühakoguduse palvekoosolek on homme kell 18.
 
·       Tallinna Kristiine Palvekliinik on avatud täna kella 18st-20ni.
 
·       Rakvere Palvekliinik on avatud täna kella 18.30st-20.30ni.
 
·       Viljandi Palvekliinikus teenitakse inimesi telefoni teel täna kella 19st-20.30ni. Telefoni number: 54 82 05 21 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Esmaspäev 23. mai 2022

Tänased sünnipäevalapsed on: HELIN LÄÄNISTE, HELJU TUUS, JOHANNES VIKTOR PROKOFJEV, MAIE ROOS, IVI KASEOJA, KULLA-SIIRI SASSIAN, MALLE  VÕSU, VIlJA OJALA, KUIDO PIIRMAA, AIVAR ALEKSEJEV, MOONIKA VALK, SIRJE PÄRLIN, JANEK HERZMANN, KAIRE MARTTILA, MEELIS MÄLTON, LIINA LOOG, LYS AAREND jaMERILYN PÖÖR.
 
Kõlagu Teile, HELIN LÄÄNISTE, HELJU TUUS, JOHANNES VIKTOR PROKOFJEV ja MAIE ROOS, tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, Tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
HELJU TUUS – Õnnitleme sünnipäeval järgneva mõttega: „Sinu läheduses, Jumal, jään vaikseks, kuigi mul pole vastuseid kõikidele küsimustele ja lahendusi kõikidele muredele. Tean siiski, et Sina Jumal, oled minuga ja kannad mind. Olgu minu silmad ja kõrvad ning minu süda alati suunatud Sinu poole ja kogu mu elu avatud Sinule.“ Tervist, rahu ja rõõmu soovib Aino laste- ja lastelastega.
 
Kallile IVI KASEOJAle soovivad õnnistatud uut eluaastat Katri, Ülle, Tiina ja Tiiu.
 
KULLA-SIIRI SASSIANi õnnitleb hällipäeval Ergo-Juhan.
KULLA-SIIRI SASSIAN – Sest Issand Jumal on päike ja kilp, armu ja au annab Issand ega keela head neile, kes laitmatult elavad,” on kirjutatud Psalmis 84:12. Palju Taevaisa õnnistusi ja Püha Vaimu juhtimist soovib Tallinna Metodistikoguduse pere.
 
Armas MALLE  VÕSU – Kosutagu su hinge järgnev piiblisalm: "Ma meenutan Issanda tegusid, ma tuletan meelde Su imesid muistsest ajast  ja ma uurin kõiki Su töid ning mõlgutan mõttes Su suuri tegusid." (Ps 77-12) Rõõmsat sünnipäeva ja õnnistatud eluaastat soovib Raili perega.
 
Kallis õeke VIlJA OJALA - Kuldkeeled on tõmmatud üle vee, üle laia ja sügava mere, ent Jumala armastust elab ja jääb… Õnnitlevad sõbrad Saue kodukogudusest.
 
KUIDO PIIRMAA – Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Kinnituseks sõnad 91st Psalmist: “Sest Tema annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel.” Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
Tartu Maarja kogudus õnnitleb AIVAR ALEKSEJEVitja MOONIKA VALKipiiblisalmiga: „Sinu Sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal,“ ning soovib rohkeid Taevaisa õnnistusi uueks eluaastaks.
 
Armas SIRJE PÄRLIN – Õnnistatud uut eluaastat soovib, Sulle eestpalvetes mõeldes, Mustvee Betaania kogudus.
 
HELENA JOACHIM - Jumal on hea ja tema heldus kestab igavesti! Ta käib Su ees ja teeb teerajad tasaseks. Rohkeid Taevaisa õnnistusi uueks eluaastaks soovib Kalju Baptistikogudus.
 
Sünnipäevalapsi, JANEK HERZMANNija KAIRE MARTTILAt,õnnitleb ja soovib rohket õnnistust Haapsalu Püha Johannese kogudus
.
MEELIS MÄLTONile, LIINA LOOGile ja LYS AARENDilesoovib õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist Kambja kogudus.
 
Armas noor usuõde MERILYN PÖÖR - John Bevere [biviir] on öelnud: "Me oleme armu läbi päästetud kõigepealt selleks, et olla keegi - Jumala laps; ja sellesama armu kaudu on meile antud vägi teha midagi." Merilyn, soovime et uuel eluaastal kasvad oma kutsumises ning tunned rõõmu sellest, kes oled ja mida suudad Kristuses. Sünnipäevatervitused Laitse koguduselt.
 
 
 
 
Teisipäev, 24. mai 2022
 
Tänased sünnipäevalapsed on: HELLE-MAI ARVI, HELVE AASOV, NELE-LIIS VILBIKS, VILJAR VUNK, ASTRID VOJEVODOVA, ESPE ONNO, MAARIO NUKK, RICA NEMVALTS ja RINGA NEMVALTS.
 
HELLE-MAI ARVI – Et Tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Sinu ellu rõõmu ja õnne! Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus “Kodukotus.”
 
Kallis HELVE AASOV – Hoidku Jumal Sind oma peopesa kumeruse sees. Õnnistussoovidega Ester ja Viktor.
 
NELE-LIIS VILBIKS – Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igal päeval. Kinnituseks sõnad 91st Psalmist: “Sest Tema annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel.” Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
Sünnipäevalaps VILJAR VUNKile soovib palju õnne ja rohket õnnistust Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
ASTRID VOJEVODOVAle, ESPE ONNOle, MAARIO NUKKile, RICA NEMVALTSileja RINGA NEMVALTSile soovib õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist Kambja kogudus.
 


 
 
Veel kuulamisvõimalusi
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login