• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 8, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Kaev.net

Teekäija

Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 8, TARTU 50708

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 23. august 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: ANU MILIUS, VALVE MAIDLA, ÜLAR PROOSA, MARE RAHUMERI, VIRVE LIIDEMANN, MÄRT OTS, VAIDO KURVITS, MADE-ASTRID SAAREOJA, TRIIN RAIT, MARCELLA EHRBACH, JAANUS HURT, ROOMET LAUR, ARIANA TENSMANN ja LYDIA KAMS.
 
ANU MILIUS´ele soovib rõõmsat sünnipäeva ja Jumalast kantud uut eluaastat Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
VALVE MAIDLA! Õnne, õnnistust ja tervist uude eluaastasse soovib Tartu Peetri kogudus.
 
Armas vend ÜLAR PROOSA! Soovime Sulle südamest õnnistusrohket uut eluaastat Psalmist 9 salmidega 2 ja 3: „ Ma tänan Issandat kõigest südamest, ma kuulutan kõiki Su imetöid. Ma olen rõõmus ja ilutsen Sinus, ma laulan kiitust Sinu nimele Kõige kõrgem.“ Õnnitleb tädi Alvi perega.
 
ÜLAR PROOSA! Õnnitleme Vennastekoguduse Vaimuliku Loosungi salmiga antud päevaks Matteuse evangeeliumi 28st peatükist 18st salmist: „Jeesus Kristus ütleb:“Minule on antud kõik meelevald taevas ja maa peal.“ Õnnitlustega Kert ja Kati, Karin, Marek, Kristiina perega, Jaan ning Rutti.
 
MARE RAHUMERI! Pauluse kirjas filiplastele 1ses peatükis salmides 9 -11 on kirjutatud: „Ja seda ma palun Jumalast, et Teil armastus veel rohkem ja rohkem kasvaks selges tunnetamises, et Te võiksite kindlaks teha, mis on peaasi ja oleksite puhtad ja laitmatud Kristuse päevaks.“ Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi Lainelt.
 
Teid, VIRVE LIIDEMANN õnnitleb ja soovib rohkesti õnnistust Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
MÄRT OTS ja VAIDO KURVITS! Kaunist tähtpäeva ja Jumalast kantud ning õnnistatud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
MADE-ASTRID SAAREOJA! Jeesus ütleb Johannese evangeeliumi 15nda peatüki 9ndas salmis: "Nõnda nagu Isa on armastanud mind,olen minagi armastanud teid.Jääge minu armastusse!" Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning armastust igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
TRIIN RAIT´i tervitab tähtpäeval ja soovib õnnistust igasse päeva Tallinna Kalju Baptisti kogudus.
 
MARCELLA EHRBACH, Teid õnnitlevad ja soovivad Jumalast hoitud ja õnnistatud uue eluaasta päevi Randvere Püha Peeri kogudus ja õpetaja.
 
JAANUS HURT, ROOMET LAUR ja ARIANA TENSMANN! Jumal on armastus.. ja kui Sina jääd Temaga.., jääb Tema armastus alati Sinuga..! Õnnistatud sünnipäeva soovib Teile Kambja kogudus.
 
LYDIA KAMS! Ilusat sünnipäeva ja õnnistatud Jumalaga kooskäimist soovib Rakvere Karmeli kogudus.
 
 
Neljapäev, 24. august 2017

Tänased sünnipäevalapsed on: LIIDIA EINLA, SILVI VILLER, ELLEN ROSENTHAL, TIIU TUVIKE, VERONIKA ARDER, VALDUR VABAMÄE, PEETER VELBERG ja MAŠA ning SOFIA TSÕRULNIKOVA, MAIU ROHTLA, ÜLLE PROOSA, RAIVO KAUSTEL, KUUNO KIUDORF, LIISA TALLINN, KRISTIINA SEPPEL, ARNO MÄEORG, KATRIN KRISTOVING, LAURI LAANSOO, KASSO KAASIK, LEA SALUMÄE, KATHARINA UFHOLZ ja PIA MASING.
 
LIIDIA EINLA ja SILVI VILLER! Hällipäeval tervitab ja soovib jätkuvat õnnistust Taevaisalt Tartu Pauluse kogudus.
 
Armsad juubilarid ELLEN ROSENTHAL ja TIIU TUVIKE! Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
Õde VERONIKA ARDER! Eesti Evangeelse Vennastekoguduse õed-vennad õnnitlevad Sind tänasel tähtpäeval ja soovivad Jumala ligiolu igasse päeva! Taanieli raamatu 6nda peatüki 27s salm ütleb : "Tema on elav Jumal ja püsib igavesti. Tema kuningriik ei hukku ja tema valitsus ei lõpe."
 
VALDUR VABAMÄE, PEETER VELBERG ja MAŠA ning SOFIA TSÕRULNIKOVA! Pauluse kirjas filiplastele 1ses peatükis salmides 9 -11 on kirjutatud: „Ja seda ma palun Jumalast, et Teil armastus veel rohkem ja rohkem kasvaks selges tunnetamises, et Te võiksite kindlaks teha, mis on peaasi ja oleksite puhtad ja laitmatud Kristuse päevaks.“ Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi Lainelt.
 
Heale naabrile MAIU ROHTLA´le soovib õnnistusi sünnipäevaks Reet. Kinnitagu Sind Psalmi 25 salm 5: „Jumal, pane mind kulgema sinu tõeteed ja õpeta mind, sest Sina oled mu pääste.“
 
Armas õde ÜLLE PROOSA! Ole õnnistatud Jeesuse kristuse nimel uude eluaastasse astudes. Kinnitagu Sind Psalmi 100 salm 5: „Sest Issand on hea, tema heldus kestab igavesti ja tema ustavus põlvest põlve.„ Õnnitleb Alvi kõigi pisikeste ja suurtega.
 
ÜLLE PROOSA! Õnnitleme sünnipäeval Vennastekoguduse Vaimuliku loosungi salmiga antud päevaks Psalmist 62 salmist 11, mis ütleb: „Kui jõukus kasvab, siis ärge pange seda mikski.“ Õnnitlevad Kert, Kati, Merle perega, Kristiina perega, Karin, Marek ning Rutti ja Jaan.
 
Kallis koguduse abijutlustaja RAIVO KAUSTEL! Soovime, et Jumal ikka juhiks ja inspireeriks Sind meie koguduse kasuks. Õnnitleb Saue Vabakogudus.
 
Teid, KUUNO KIUDORF ja LIISA TALLINN õnnitleb tähtpäeval ja soovib õnnistust uue eluaasta päevadeks Tartu Maarja kogudus.
 
KRISTIINA SEPPEL! Jeesus ütleb Johannese evangeeliumi 15nda peatüki 9ndas salmis: "Nõnda nagu Isa on armastanud mind,olen minagi armastanud teid.Jääge minu armastusse!" Jumal õnnistagu Sinu uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning armastust igal päeval. Õnnitleb Saku Toomase koguduse pere.
 
ARNO MÄEORG, KATRIN KRISTOVING ja LAURI LAANSOO! Jumal on armastus.. ja kui Sina jääd Temaga.., jääb Tema armastus alati Sinuga..! Õnnistatud sünnipäeva soovib Teile Kambja kogudus.
 
KASSO KAASIK´ut, LEA SALUMÄE´d ja KATHARINA UFHOLZ´i õnnitleb hällipäeval ja soovib Taevaisast hoitud ja kantud eluaastat Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
PIA MASING, Teid tervitab tähtpäeval ja soovib rikkalikult õnnistatud ja rõõmurohket uut eluaastat Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 23. august 2017

Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse koguduses:


• Tallinna Jaani kirikus hardushetk täna kell 13.30. Homme, neljapäeval armulauag palvus kell 12.

• Oleviste kirikus homme palvekoosolek kell 18.30.

• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus homme kell 18.

• Tallinna Eelimi Nelipühakoguduse palvekoosolek täna kell 18.

• Tallinna Elava Vee koguduse teenistus täna kell 18.30.

• MTÜ Maailma Valgus inglisekeelne piiblitund täna kell 19, aadressil Lastekodu tn 41.

• Saue Kristliku Vabakoguduse palve- ja osadustund täna kell 19.

Nüüd teateid Tartu kogudustest ja mujalt Eestist:

• Tartu Katoliku kirikus eestikeelne missa täna kell 18.

• Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus toimub homme, neljapäeval kell 18.

• Kolgata Baptistikoguduse eestpalvetuba avatud homme kella 17.30st – 19ni. Palvesoove saab saata aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

• Päästearmee Tartu koguduse majas täna riiete jagamine kella 10st – 13ni, piiblitund algab kell 14. Homme avatud supiköök kella 10st – 13ni.

• Koguduse Tõesammas palvegrupp toimub homme, neljapäeval aadressil Riia 26 (Hector Disain Hostels), kell 18.

• Rakvere Karmeli koguduse jumalateenistus Kundas täna kell 19.

• EELK Kadrina Katariina koguduse piibli- ja palvetund täna kell 18.

• Kõrgem Usuteaduslik Seminar korraldab 2017nda aasta sügisel Ülistuse Alfa kurususe. Koolitus toimub Tallinnas ja Tartus üle nädala pühapäeva õhtuti kella 16.30st – 19ni. Registreerimise tähtaeg 31. august. Lisainfo aadressil kus.tartu.ee

 

Neljapäev, 24. august 2017

Kõigepealt sellest, mis toimub Tallinna ja lähiümbruse koguduses:


• Tallinna Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12.

• EELK Mustamäe Maarja Magdaleena kirikus Taize palvus homme kell 19.

• Peeter-Pauli kirikus poolakeelne missa täna kell 18. Homme eestikeelne missa kell 18.

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30. Noorteõhtu toimub homme kell 19.

• Tallinna Allika Baptistikoguduse jumalateenistus täna kell 18.

• Tallinna Prohvet Joeli Koguduse teenistused toimuvad 27., 28., 29. ja 30. augustil kell 18.30, aadressil Narva mnt 51.

Nüüd teateid Tartu kogudustest ja mujalt Eestist:


• Tartu Maarja koguduse majas koguneb AA-grupp homme kell 18.

• Tartu Katoliku kirikus täna missa kell 18.

• Tartu Salemi Baptistikoguduse eestpalveteenistus täna kell 18.

• Kolgata Baptistikoguduse eestpalvetuba avatud täna kella 17.30st – 19ni. Palvesoove saab saata aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek toimub homme kell 19.

• Päästearmee Tartu koguduse majas täna avatud supiköök kella 10st – 13ni.

• Koguduse Tõesammas palvegrupp toimub täna aadressil Riia 26 (Hector Disain Hostels), kell 18.

• Haapsalu Jaani kirikus homme palvus kell 9.

• Võru Elupuu koguduses toimub pühapäeval, 27. Augustil tervendusteenistus, kus teenib grupp Wind of the Spirit teenistusest USA-st, jutlustab pastor Larry Eddings. Algus kell 11.

• Kõrgem Usuteaduslik Seminar korraldab 2017nda aasta sügisel Ülistuse Alfa kurususe. Koolitus toimub Tallinnas ja Tartus üle nädala pühapäeva õhtuti kella 16.30st – 19ni. Registreerimise tähtaeg 31. august. Lisainfo aadressil kus.tartu.ee
  

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} 
 
  
 
Kuula raadiot
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Soovitame laadida TuneIn äpp. Seejärel sisestage otsingusse Pereraadio

TuneIn keskkonnas:

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login