• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Toeta

Armsad kuulajad!
Kuna Pereraadio töötab peamiselt annetuste varal, siis on teil kõikidel võimalik meid oma toetusega aidata.
Pereraadio pangakontod on:

SEB

EE441010152001639004 

Swedbank

EE192200221018315540 

Saajaks märkige:

Tartu Pereraadio Ühing

NB! Kui soovite, et annetus kajastuks ka teie tuludeklaratsioonis, siis märkige kindlasti makse selgituse ossa ka oma isikukood!

Annetusi võib tuua ka meie stuudiotesse
Tehnika 115, Tallinnas või Annemõisa 2, Tartus

PayPal konto omanikele:

 
Taevas TV7
Kaev.net

Teekäija

Plussmeedia
Meie kirik

Eesti Kirik

Kirik ja teoloogia

Pildiraadio

Metropoolia
Kuulutaja

Objektiiv

Uus Eesti

ERR uudised

Life TV

Palugem Eesti eest!

Su üle Jumal valvaku mu armas isamaa! Ta olgu sinu kaitseja ja võtku rohkest õnnista, mis iial ette võtad sa, mu kallis isamaa!

Päästa, Issand, ja heida armu meie Jumalast kaitstud Eestimaa peale, hoia teda iga vaenlase ja vastase eest ning juhi kogu rahvast headuse, tõe ja usu poole. Heida armu meie presidendi, valitsuse, riigikogu, kaitseväe ja kõigi peale, kes vastutavas ametis on. Varja rahuga nende valitsust, anna nende südamesse rahu ja headust Sinu püha Kiriku ja kogu Su rahva vastu, et ka meie nende vaikse valitsuse all rahulikku ja vaikset elu elaksime jumalakartuses ja õiguses. Aamen.

 

Teated ja kuulutused

TEATED kôlavad Pereraadios kell 7.30, 9.45 ning  vahetult pärast kella 12,15 ja 18 ERR-i uudiseid.

Igal päeval teated ka siin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 20. november 2019

Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Kaarli kirikus missa täna kell 17.30.

• Jaani kirikus hardushetk täna kell 13.30 ning piiblitunnid kell 14 ja kell 18. Armulauaga palvus homme, neljapäeval kell 12, lõunamuusika kontsert kell 12.30.

• Nõmme Rahu kogudusemajas hingehoiuvalve täna kella 12st -14ni, kell 14 algab piiblitund ja kell 18 AA-koosolek. Toidutare avatud homme kella 14st ja õhtupalvus algab kell 18.

• Kalju Baptistikoguduse naisteosadus toimub täna kell 18.

• Tallinna Eelimi Nelipüha koguduse palvekoosolek täna kell 18.

• Tallinna Kristiine Palvekliinik avatud täna kella 18st-20ni, aadressil Puuvilja 4.

• Valguse Tee Vabakoguduse jumalateenistus täna kell 19.

• Viimsi Vabakoguduses toimub ülistusõhtu 23. novembril algusega kell 17. Muusikaga teenivad Joonas Alvre ja muusikud, Elo-Toodo Jakobs ja Andrus Lukas ving Valguse Tee ülistusmeeskond. Sõna jagab Kristjan Kalamägi.

• Tallinna Prohvet Joeli koguduse teenistused toimuvad homme ja reedel algusega kell 19, aadressil Narva mnt. 51. Teenib Peter Hackzell Soomest.

• Saku Toomase koguduses eakate osadus homme kell 11.

• Saue Kristliku Vabakoguduse palve- ja osadustund toimub täna kell 18.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse kirikus piiblitund täna kell 17. Taize palvus homme, neljapäeval kell 17.30.

• Peetri kirikus aruteliring ajalehe Eesti Kirik artiklite üle täna kell 12.

• Maarja koguduse majas reedel, 22. novembril vanavanemate vestlusring kell 12.

• EMK Tartu Püha Luuka koguduse õhtupalvus täna kell 17.

• Salemi Baptistikoguduse eetpalveõhtu homme kell 18.

• Rakvere Kolmainu koguduse noortemajas osadusring homme kell 18.

• Kundas palveosadus täna kell 19, aadressil Mäe tn. 11.
 
 
Neljapäev, 21. november 2019
 
Kõigepealt KOGUDUSTE TEATEID Tallinnast ja Harjumaalt:
 
• Tallinna Jaani kirikus armulauaga palvus täna kell 12, lõunamuusika kontsert kell 12.30.

• Nõmme Rahu kogudusemajas toidutare avatud täna kella 14st ja õhtupalvus algab kell 18. Toidutare avatud homme, neljapäeval kella 10st, AA-koosolek algab kell 18.

• Oleviste kirikus palvekoosolek täna kell 18.30. Noorteõhtu homme kell 18.30.

• Mähe Baptistikoguduses Merike Krämer Mets´a autoriõhtu homme kell 18. Esitlusele tuleb luulekogu „Läheduse kaugus.“

• Tallinna Adventkoguduse palve- ja tunnistuste koosolek homme kell 19.

• Viimsi Vabakoguduses toimub ülistusõhtu 23. novembril algusega kell 17. Muusikaga teenivad Joonas Alvre ja muusikud, Elo-Toodo Jakobs ja Andrus Lukas ving Valguse Tee ülistusmeeskond. Sõna jagab Kristjan Kalamägi.

• Tallinna Prohvet Joeli koguduse teenistused toimuvad täna ja homme algusega kell 19, aadressil Narva mnt. 51. Teenib Peter Hackzell Soomest.

• Saku Toomase koguduses eakate osadus täna kell 11.

KOGUDUSTE TEATEID Tartust ja mujalt:
 
• Tartu Pauluse kirikus Taize palvus täna kell 17.30. Noorteõhtu homme, reedel kell 19.

• Maarja koguduse majas vanavanemate vestlusring homme kell 12.

• Salemi Baptistikoguduse eestpalveõhtu täna kell 18.

• Tartu Adventkoguduse palvekoosolek homme kell 18.

• Tartu Elu Sõna koguduses toimub naisteteenistus laupäeval, 30. novembril kell 17. Registreerumine 26. novembrini, e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

• Rakvere Kolmainu koguduse noortemajas osadusring täna kell 18.

• Haapsalu Jaani kirikus palvus homme kell 9 ja teetund kell 13.30.
 
 
 

Õnnitleme sünnipäevalapsi

Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolmapäev, 20. november 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: TIIA MURDE, HILDEGARD SIIMBERG, MEEDI VAINO, JUHAN VARIK, LEIDA UUSTALU, AINO TIIGI, PALMI KURGPÕLD, JAANIKA TREI, MAURI SÖÖT, MARI- LIIS LOOTUS, TALVI VALK, NIKOLAI LIND, BIRGIT TOLMAN, PÄRT PROMMIK, TÕNIS RÜÜTEL, JANAR RAET ja KRISTIINE KEREN KOTIESEN.
 
TIIA MURDE - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
Kallis HILDEGARD SIIMBERG – Soovime külluslikke Jumala õnnistusi, tervist, Tema imelist varju ja kaitset uueks eluaastaks! Olgu Jumala Sõna Jeremija raamatu 31se peatüki 3s salmis Sind jätkuvalt kinnitamas ja rõõmustamas: „Ma olen Sind armastanud igavese armastusega, seepärast jääb mu osadus Sinuga.“ Õnnistussoovidega Lasnamäe Nõlva palvegrupp.
 
MEEDI VAINO ja JUHAN VARIK - Jumala lähedalolu igasse päeva soovib Teile Kambja kogudus!
 
Kallis LEIDA UUSTALU - Psalmis 84, salmis 6 on kirjutatud: „Õnnis on inimene, kelle tugevus on sinus, kelle mõttes on pühad teekonnad.“ Õnnitleme Sind sünnipäeval ja soovime Jumala ligiolu, õnnistust ja tervist igasse päeva! Vennad-õed Eesti Evangeelsest Vennastekogudusest.
 
AINO TIIGI´ile soovib sünnipäeva puhul Jumala õnnistusi, rahu ja rõõmu südamesse EMK Tartu Püha Luuka kogudus.
 
Usuõde PALMI KURGPÕLD – Psalm 20, salmid 2-6 kinnitagu Sind: „Jehoova vastaku Sulle kitsikuse ajal; Jaakobi Jumala nimi varjaku Sind! Ta läkitagu Sulle abi pühast paigast ja toetagu Sind Siionist! Ta mõtelgu kõigile Su roaohvritele ja Su põletusohvrit ta arvaku rasvaseks! Ela. Ta andku Sulle, mida Su süda kutsub ja lasku täide minna kogu Su nõu! Me tahame hõisata Sinu võidust ja oma Jumala nimel lehvitada lippu! Jehoova täitku kõik Su palve“! Õnnitleb Ergo.
 
Armas JAANIKA TREI - "Sa ei tea, kuhu Sinu tee viib. Sa ei peagi seda teadma. Astu vaid järgmine samm. Seejärel osutab Jumal Sulle järgneva. Astu vaid samm sammu järel ja lõpuks võid Sa tõdeda, et Ta on Sind juhtinud targa plaani järgi sellist teed mööda, mis viib kaunile sihile." (Ema Basilea Schlink) Õnnistatud uut eluaastat soovib Laitse kogudus.
 
MAURI SÖÖT´i tervitavad tähtpäeval ja soovivad Jumala õnnistusi ning Tema parimat uude eluaastasse Tallinna Metodisti kogudusepere ja pastorid.
 
MARI- LIIS LOOTUS´ele soovib kaunist sünnipäeva ning rikkalikke Jumala õnnistusi Saku Toomase kogudus.
 
TALVI VALK – Jumala jätkuvaid õnnistusi ja Tema ligiolu soovib igasse päeva Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
NIKOLAI LIND, BIRGIT TOLMAN, PÄRT PROMMIK ja TÕNIS RÜÜTEL - Kõlagu tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
JANAR RAET –Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
KRISTIINE KEREN KOTIESEN´ile soovib rikkalikult õnnistatud kooskäimist Jumalaga Rakvere Karmeli kogudus.
 
 
Neljapäev, 21. november 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ANTS LIIVA, LINDA HIIETAMM, ENN MAINLA, LEA KÄRSON, SIRJE KAASIK, MARILI LÄMMERGAS, ALEKSANDER ASTOVER ja ALLAN KROLL.
 
ANTS LIIVA - Head tervist ja rohket Jumala õnnistust soovib sünnipäeva puhul Tartu Peetri kogudus.
 
LINDA HIIETAMM - Luuleridadega: „Iga lehe vahel üks ingel, me soovid hoiab oma hingel, killud iga uue aasta rännakul, üks käsi kannab üles tiibadel me kortsud eluraamatul,“ õnnitlevad ja soovivad õnnistust Juuru Mihkli kogudus ja õpetaja.
 
ENN MAINLA - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
LEA KÄRSON – Taevaisa õnnistust ja juhtimist soovib uude eluaastasse Rõngu kogudusepere Piibli kirjakohaga Psalmist 91, salmist 11: „Sest Tema annab oma inglitele Sinu pärast käsu Sind hoida kõigil Su teedel.“
 
SIRJE KAASIK ja MARILI LÄMMERGAS – Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese kogudus.
 
ALEKSANDER ASTOVER´ile soovib Jumala lähedalolu igasse päeva Kambja kogudus!
 
Hea vabatahtlik kaastööline ALLAN KROLL – Kinnitagu Sind 4nda peatüki 7s salm Pauluse kirjast filiplastele: „Ja Jumala rahu, mis on ülem kui kogu mõistmine, hoidku teie südamed ja mõtted Kristuses Jeesuses.“ Rikkalikke Jumala õnnistusi, Tema ligiolu ja juhtimist uude eluaastasse soovib tänulik Pereraadio.
 
Veel kuulamisvõimalusi
Vanemates seadmetes:
 
Nutiseadmetes:

Praegu Pereraadiol oma äppi veel ei ole. Seepärast võib kuulamiseks kasutada kodulehe pereraadio.ee kuulamismoodulit või mõnda Eesti raadiojaamade kuulamise rakendust nagu näiteks Estonia Radio Live, NetRadio Estonia või Radios Estonia.

 
Saated järelkuulamiseks
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=1230%3Akoolikell&catid=21%3Aarhiiv&Itemid=1
Login