Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laupäev, 4. aprill 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: LINDA HÄRM, ESTER LEPIK, AULI HALJASPÕLD, ANNELI KUNDLA, EVE KIHO, LAUR ADLER, MARIKA KADE, JÜRI ORMUS, MEELIS TŠERNOV, LYSANDRA TALIVERE ja HENRIK ANTON TURUNEN
 
Auväärses eas koguduseliiget LINDA HÄRMi tervitab Kambja kogudus, soovides õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist!
 
Armas ESTER LEPIK, sind õnnitlevad südamest EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse Elurõõmsad ja Tegusad ning koguduse vaimulikud piiblisalmiga  Ps 92:14 „ Kes Issanda kotta on istutatud, need lokkavad meie Jumala õuedes.“
 
Koguduseliikmeid AULI HALJASPÕLDu, ANNELI KUNDLAt, EVE KIHO, LAUR ADLERit  ja MARIKA KADE  tervitab tähtpäeval Tartu Pauluse kogudus soovides kirjakohaga Piiblist  Psalm 121: 7: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge."
 
JÜRI ORMUSt – õnnitlevad sünnipäeval Andres ja õed-vennad Viru Jaagupi kogudusest , soovides rohket Jumala õnnistust igasse päeva, kõikidesse sinu töödesse ja tegemistesse!
 
Head kaasteelised  MEELIS TŠERNOV, LYSANDRA TALIVERE ja HENRIK ANTON TURUNEN!   Ps 91:11  ütleb „Issand annab oma inglitele sinu pärast käsu sind hoida kõigil su teedel.“ Jumal õnnistagu teie uut aastaringi ja kinkigu palju rõõmu ning südamerahu igasse päeva. Õnnitleb Saku Toomase kogudus     

Pühapäev, 5. aprill 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: ARNOLD VILDE, ADEELE ARHIPOVA, VIVIEN MANNAS, ERIKA AARNA, SOFIA KRISTIINA LINTULA, INDREK TOBRELUTS,   ANNIKA RÜÜTLI, KRISTINA VALLIMÄE, ULVAR VINNI, SILVI TARANG, MIA PEETRIS ja ANDRA PAADIK
 
Auväärses eas koguduseliiget ARNOLD VILDE’tõnnitleb 95ndal hällipäeval ja soovib südamest tugevat tervist ning Jumala hoidmist igasse päeva Otepää Maarja kogudus.
Kallis ADEELE ARHIPOVA - Jäägu Jumala rahu su üle, Tema armastus hoidku su hinge, Tema vägevuses käi ja ikka looda Ta peale. Erilist Jumala ligiolu igaks uueks päevaks soovib õnnistades,  õde Elviira.
VIVIEN MANNAS - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
ERIKA AARNA ja SOFIA KRISTIINA LINTULA – Rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist soovib Tartu Salemi Baptistikogudus.
INDREK TOBRELUTSu tervitab tähtpäeval  Kambja kogudus, soovides õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist!
ANNIKA RÜÜTLI, KRISTINA VALLIMÄE ja ULVAR VINNI - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
Head kaasteelised SILVI TARANG, MIA PEETRIS ja ANDRA PAADIK, teid kõiki tervitab Haapsalu Püha Johannese kogudus  ja soovib Taevaisa õnnistust ja hoidmist alanud uude eluaastasse

Esmaspäev, 6. aprill 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: AIME KAASIK, ARTUR PAAL, ALLA MÕTTUS, TAAVI KALJAPULK, MERLE KEPP, MARIA BOLKUNEVITŠ,  HELDUR LOOGUS, EIKE MÜÜRSEPP, HELLE ALTOSAAR, JUHANI PESU, VIIVE JURAK, EERIK SEMLEK, KAIDI BRAUN, INDREK JETS ja REBECCA MARTIN
 
AIME KAASIKut tervitab tänasel tähtpäeval LIIA Jõhvist ja soovib sünnipäeval palju õnne, jõudu, tervist ja vastupidamis praegusel raskel ajal!
 
ARTUR PAALile soovibõnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist Kambja kogudus
 
ALLA MÕTTUS - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“.
 
Armsad kaasteelised TAAVI KALJAPULK, MERLE KEPP ja MARIA BOLKUNEVITŠ ! Rohket Jumala õnnistust, Tema armu ja ligiolu igasse päeva soovib teile Tartu Kolgata koguduse pere.
 
Koguduseliikmeid HELDUR LOOGUSt, EIKE MÜÜRSEPPa  ja HELLE ALTOSAARt – õnnitleb Tartu Pauluse kogudus Piiblisalmiga  Ps 121:7: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva!
 
Mähe kogudus õnnitleb  JUHANI PESU, soovides praeguses olukorras eriliselt Jumala rahu, tervist ja rohkeid õnnistusi! Ole  terve ja hoitud!
 
VIIVE JURAK – Rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist soovib Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
EERIK SEMLEK -  Kindlat sammu koos Issandaga käies, soovivad õed-vennad Kalju kogudusest.
 
KAIDI BRAUN - Psalmis 86, salmides 11-13 on kirjutatud: “Õpeta mulle, Jumal , oma teed. Kinnita mu süda kartma Sinu nime. Ma ülistan Sind kõigest südamest, sest Su heldus on suur minu vastu!“ Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
Haapsalu Püha Johannese kogudus  tervitab tänasel sünnipäeval REBECCA MARTINit ja INDREK JETSi, soovides Teavaisa õnnistust ja hoidmist igasse päeva ! INDREK JETSile tulevad  tervitused ka üleaedsetelt. Tegusat ja tarmukat järgmist poolsajandit soovivad Mare ja Paavo.