Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-14.30 Pereraadio üldtelefonil 748 8458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reede, 3. juuli 2020

Tänased sünnipäevalapsed on: LEHTI HEAPOST, RAIDO MURO, ESTER PUKK, LEA MALÕŠKINA, TIIU TURI, ANTS KIVISTU, EVELIN PÕLDSAAR, HILLE REKKER, LIISA OJAVEER ja MARLON OLENKO.
 
LEHTI HEAPOST - Kõlagu tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
RAIDO MURO ja ESTER PUKK - Tervist ja Jumala õnnistust soovib igasse päeva Otepää Maarja kogudus.
 
LEA MALÕŠKINA – Tervist, jõudu ja nooruslikku indu paljudeks aastateks soovib Helvi.
 
TIIU TURI – Psalmis 81 salmis 2 on kirjutatud: “Hõisake Jumalale, kes on meie tugevus, hüüdke rõõmuga Jaakobi Jumala poole!” Sünnipäeval õnnitleb tädipoeg Ergo.
 
ANTS KIVISTU – Julgustagu Sind 91se Psalmi 2ne salm: "Sina oled mu varjupaik ja mu mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan." Tähtpäeval tervitavad Eesti Kristliku Raudteelaste Ühingu liikmed.
 
EVELIN PÕLDSAAR´ele soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
HILLE REKKER - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
LIISA OJAVEER ja MARLON OLENKO - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
 
Laupäev, 4. juuli 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: EDGAR TUISK, LIIVI URM, TARMO TÄHNAS, TERJE MARKUS, SANE KITSING, TUULI LEE PABELLO, ÜLLAR BLOMERIUS, ELLE JÜRIMÄE, PEETER PUKK, HELVI KRUUSMANN, LEA MALAŠKINA, SIGNE NIINEMÄGI, TARMO KALA, VEIKO ÕUNAPUU, AVE MÖLSTER, SIIM LIIV, ARDO OKS, KAIA KIVEND, LAURA JALAKAS, RITA RAIEND ja MEELIS ROOS.
 
EDGAR TUISK, LIIVI URM, TARMO TÄHNAS, TERJE MARKUS, SANE KITSING, TUULI LEE PABELLO ja ÜLLAR BLOMERIUS - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
ELLE JÜRIMÄE - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
PEETER PUKK - Tervist ja Jumala õnnistust soovib igasse päeva Otepää Maarja kogudus.
 
HELVI KRUUSMANN´ile soovivad Taevaisa armust kantud ja Tema heldusest hoitud uut aastaringi Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
LEA MALAŠKINA – Kõik, mis selles päevas on kaunist ja head, täna see Sinule kuuluma peab. Sünnipäeval õnnitleb Maia.
 
SIGNE NIINEMÄGI – Kinnitagu Sind 119nda Psalmi 105s salm: ”Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.” Säragu päike Sinu elus ja toogu Sulle tugev Tervis. Rohkesti õnne, õnnistust, rahu ja rõõmu soovib Merike.
 
TARMO KALA – Õnnistusrikast uut eluaastat, tugevat tervist ja rohkesti rõõmu Issandas soovib kogudusepere ja selle vaimulikud.
 
TARMO KALA“Ära karda, sest mina olen Su Jumal, ma teen Sind tugevaks ja aitan Sind.” Õnnistusrikast uut eluaastat ning rohket Jumala õnnistust soovivad ema, õed Maie ja Ruth peredega.
 
VEIKO ÕUNAPUU - Ära karda, ole julge oma tegemistes, sest kõik, mida Sa puutud, läheb korda, ütleb Issand oma Sõnas. Tähtpäeval tervitab Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
AVE MÖLSTER ja SIIM LIIV – Psalmis 37 salmis 5 on kirjutatud: “Anna oma tee Issanda hooleks ja looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi!” Õnnitleb Saku Toomase kogudus.
 
ARDO OKS ja KAIA KIVEND - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
LAURA JALAKAS - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
RITA RAIEND´ile soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
MEELIS ROOS – Taevaisa armust kantud ja Tema tarkusest juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
 
Pühapäev, 5. juuli 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ASTRIT TEEKEL, HELDUR MEUS, AIME PÄRNAKIVI, ERWIN MIHKEL RAI, LUULE PEEP, EVI VINOGRADOV, PAMELA BLOWER, HELLE ANDERSON, KRISTIINA VÄLJA, KATRIN SILVET, JOONAS VÄLJA, LAURA MÄND, KAIDI AHAS ja RONAN BILLI VUNK.
 
ASTRIT TEEKEL – Armas Astrit! 91se Psalmi 2s salmis on kirjas: “Kes Kõigekõrgema kaitse all elab ja alati Kõigeväelise varju all viibib, see ütleb Jehoovale: “Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan!” Südamlikud õnnistussoovid sünnipäevaks ja uueks eluaastaks. Ruth Paidest.
 
HELDUR MEUS - Et tervis ei taganeks, et jõud ei väheneks, et iga päev tooks Teie ellu rõõmu ja õnne. Kõike seda head ja kaunist soovib pensionäride ühendus „Kodukotus“!
 
AIME PÄRNAKIVI, ERWIN MIHKEL RAI ja LUULE PEEP - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
EVI VINOGRADOV –Psalm 119 salm 105 kinnitagu: “Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu jalgteel.” Kallis Evi, õnnitleme Sind juubeli puhul ja soovime, et Jumala inglid Sind hoiaks. Rohket Taevaisa õnnistust ja ligiolu järgmisteks aastakümneteks soovivad kodugrupp ja Maarika.
 
Kallis õeke PAMELA BLOWER - Õnnitleme Sind tähtsal juubelipäeval, oleme rõõmsad Su suure pere üle ja soovime veel palju tervist ja õnnnelikke päevi. Minu õnn on olla Jumala ligi. Ema, kallis, ema, oled nõnda hea...panen Sinu sülle, oma väikse pea. Sind kallistavad sõbrad Saue Kristlikust Vabakogudusest.
 
Armas õde PAMELA BLOWER – Psalmis 50 salmis 2 on kirjas: “Siionist, kõige ilu täiusest, hakkab Jumal kiirgama!” Juubeli puhul õnnilteb Ergo.
 
HELLE ANDERSON ja KRISTIINA VÄLJA – “Uut vaimu meile, Issand, anna ja uuenda me südamed. Meid valgusriiki armust kanna, meil näita õiget elu teed! Su juures armu, rahu palju, kes oled päike, kilp ja kalju.” Sünnipäeval õnnitlevad ja soovivad õnnistust Juuru Mihkli kogudus, õpetaja ning tänulik Juuru Miikaeli kirikukoor.
 
KATRIN SILVET – Taevaisa armust kantud ning Tema heldusest hoitud uut aastaringi soovib Tartu Maarja kogudus.
 
JOONAS VÄLJA´le soovib õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist Kambja kogudus.
 
LAURA MÄND´i õnnitleb ja soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
KAIDI AHAS - Soovime Sulle kaunist uut eluaastat ja palume, et Sa saaksid tunda Jumala armastuse pikkust, laiust ja sügavust igal päeval. Õnnitleb Tartu Salemi Baptisti kogudus.
 
RONAN BILLI VUNK - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
 
Esmaspäev, 6. juuli 2020
 
Tänased sünnipäevalapsed on: ASTA LUHASTE, HEINO PULK, HELVE MESI, KAI KITSING, AILI VEIDIK, HELEEN KANEP, SILVI LOOTSMANN, SIRVI ESLAS, HELIS ALP, EVE NAARITS, AET PÄÄRT, TÕNIS IVANOV, EINO JÄRV, MAIRE OJASAAR, MARGUS VÄLI, ANU-MARI UUSPÕLD ja PIA HANSLEP.
 
ASTA LUHASTE ja HEINO PULK – Rohkeid Taevaisa õnnistusi, head tervist ning rahu ja rõõmu südamesse soovivad Tallinna Metodisti koguduse pere ja pastorid.
 
HELVE MESI ja KAI KITSING - Kõlagu Teile tervituseks 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
AILI VEIDIK ja HELEEN KANEP - Õnnistatud sünnipäeva, palju tervist ja Jumala hoidmist soovib Kambja kogudus.
 
SILVI LOOTSMANN – Psalmis 51 salmis 12 on kirjutatud: “Loo mulle Jumal puhas süda ja uuenda mu sees taas kindel vaim!” Olgu Taevainglid kaitsmas ja hoidmas Sind uuel eluaastal. Issanda arm ja armastus olgu Sinuga.. Soovib Merike.
 
SIRVI ESLAS ja HELIS ALP - Südamlikud õnne- ja õnnistussoovid Haapsalu Püha Johannese koguduselt.
 
EVE NAARITS´ale soovib Taevaisa armust kantud ning Tema heldusest hoitud uut eluaastat EELK Puhja kogudus.
 
AET PÄÄRT - Soovime Sulle kaunist uut aastaringi ning palume, et Sa saaksid igal päeval tunda Jumala armastuse pikkust, laiust ja sügavust. Sünnipäeval õnnitleb Tallinna Kalju Baptistikogudus.
 
TÕNIS IVANOV´ile soovib rikkalikult õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
EINO JÄRV, MAIRE OJASAAR ja MARGUS VÄLI - Ärge kartke, olge julged oma tegemistes, sest kõik, mida puutute, läheb korda, ütleb Issand oma Sõnas. Olgu see Teile julgustuseks uuel aastaringil! Palju õnnistusi ja õnne sünnipäevaks soovib Tartu Salemi Baptisti kogudus.
 
ANU-MARI UUSPÕLD´u õnnitleb ja õnnistab Ergo.
 
Hea kaasteeline PIA HANSLEP – Kinnitagu ja julgustagu Sind 42se Psalmi 9s salm: “Päeval annab Issand käsu oma heldusele ja öösel kostab minu laul temale, palve mu elu Jumala poole.” Soovime jätkuvaid Jumala õnnistusi, Tema armu ja ligiolu ning rõõmu igaks ettevõtmiseks! Õnnistussoovidega Pereraadio pere.