Sünnipäevaõnnitlusi saab edastada tööpäeviti kella 9-st 15-ni Pereraadio üldtelefonil 7488458. Samuti võib õnnitlusi saata ka See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või postiga: Annemõisa 2, TARTU 50708

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teisipäev, 21. mai 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: VIRVE SÕÕRO, SILVIA LILLO, SIIRI PUKS, ESTER TENNO, MAIE MIILBERG, ESTER REINOJA, RENEE KANNEL, MADIS LEMBER, LIIVI HENDRIKSON, LIIVI HEIER, TÕNIS VAIDLA, MAI LEMBER, TÕNU RAIT, BETH ANN ERICKSON, MAI-LIIS SUMBERG, ESTER REINOJA ja ERIK VALMSEN.
 
VIRVE SÕÕRO, SILVIA LILLO ja SIIRI PUKS! Kinnitagu Teid 121se Psalmi 7s salm: "Issand hoiab Sind kõige kurja eest, tema hoiab Sinu hinge." Jumala hoidmist ja kaitset igasse päeva soovib Tartu Pauluse kogudus.
 
Armas juubilar, ESTER TENNO - “Tänu olgu Jumalal, kes ei ole heitnud kõrvale mu palvet ega ole mult ära võtnud oma heldust!” (Ps 66,20)   Palju Jumala õnnistusi, tugevat tervist ning jätkuvat Taevaisa hoidvat ja varjavat kätt kõigi elupäevade üle soovivad ja õnnitlevad 85-ndal hällipäeval - Lilli, Lea, Ilmar, Ludmilla ja Lea.
 
Armas MAIE MIILBERG! Tervitame Sind Laulu 145 salmidega 8 ja 9: "Armuline ja halastaja on Issand, pika meelega ja suur helduselt. Hea on Issand kõigile ja tema halastus on üle kõigi tema tegude!" Rohkeid Jumala õnnistusi hällipäeval soovib Laitse kogudus.
 
Õnnistussoov armsale õekesele MAIE MIILBERGI´le sünnipäeval. Looda oma tee Issanda juhtida, küll Ta toimetab kõik hästi. Sind tervitab tänulik Saue Kristlku Vabakoguduse pere ja lauluansambel.
 
ESTER REINOJA ja RENEE KANNEL! "Mina olen hea karjane, usalda mind. Oma tiivasulgedega ma kaitsen sind kõikjal, kuhu sa lähed!" Jumalale sõnakuulelikkuse õnnistusi soovib Laine.
 
MADIS LEMBER! Jumal kannab edasi, looda Tema peale, küll Ta toimetab kõik hästi. Ole ustav surmani, siis saad elukrooni! Rõõmsat meelt ja head tuju soovivad sünnipäeva hommikul ja õnnitlevad Harku tänava palvemaja vennastekoguduse õed- ja vennad.
 
LIIVI HENDRIKSON, LIIVI HEIER ja TÕNIS VAIDLA! Issand ütleb Jesaja raamatu 41se peatüki 10s salmis: "Ära karda, sest mina olen sinuga; ära vaata ümber, sest mina olen su Jumal: ma teen su tugevaks, ma aitan sind, ma toetan sind oma õiguse parema käega!" Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus!
 
MAI LEMBER!  Luuleridadega: „Iga lehe vahel üks ingel, me soovid hoiab oma hingel, killud iga uue aasta rännakul, üks käsi kannab üles tiibadel me kortsud eluraamatul,“ õnnitlevad ja soovivad õnnistust Juuru Miikaeli kirikukoor ja õpetaja.
 
TÕNU RAIT! Jumal õnnistagu Sinu sünnipäeva, hoidku Sind ja juhtigu uuel aastaringil. Õnnitleb Mustvee Betaania kogudus.
 
BETH ANN ERICKSON ja MAI-LIIS SUMBERG! Rikkalikult õnnistatud teelkäimist soovib Tartu Kolgata Baptistikogudus.
 
ESTER REINOJA´le soovib rohkeid Jumala õnnistusi ja Tema parimat igasse päeva Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
ERIK VALMSEN´ile soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.
 
 
Kolmapäev, 22. mai 2019
 
Tänased sünnipäevalapsed on: HELLE MÄEMETS, MILVI KÕLL, AIVAR LUIST, JAANUS ROOS, AIME ANIMÄGI, MARJE AAVOJA , MAIRE LINNAS, MAI ROOTS ja TAAVI KAMS.
 
HELLE MÄEMETS´ale soovib õnnistust ja hingerahu Rakvere Kolmainu kogudus ja õpetaja.
 
MILVI KÕLL, AIVAR LUIST ja JAANUS ROOS - Issand ütleb Jesaja raamatu 41se peatiüki 10s salmis: "Ära karda, sest mina olen sinuga; ära vaata ümber, sest mina olen su Jumal: ma teen su tugevaks, ma aitan sind, ma toetan sind oma õiguse parema käega!" Õnnistatud sünnipäeva soovib Kambja kogudus!
 
Armas AIME ANIMÄGI - Palju õnne ja rohket Taevaisa õnnistust 75nda juubelisünnipäeva puhul. Psalmi 91 salm 1 kinnitagu: „Kes Kõigekõrgema kaitse all elab ja alati kõigeväelise varju all viibib, see ütleb Jehoovale: Sina oled mu varjupaik ja mu kindel mäelinnus, mu Jumal, kelle peale ma loodan. „ Helve ja Maie.
 
MARJE AAVOJA ja MAIRE LINNAS - Taevaisa armust kantud ja juhitud uut eluaastat soovib Tartu Maarja kogudus.
 
MAI ROOTS - Rikkalikke Jumala õnnistusi ja Tema parimat soovib igasse päeva Tartu Salemi Baptistikogudus.
 
TAAVI KAMS´ile soovib õnnistatud Jumalaga kooskäimist Rakvere Karmeli kogudus.